Головна » 2010 » Квітень » 3 » Марат відійшов за 11 хвилин
ізмайлов, спортинг, футбол, чемпіонат португаліїСпортинг - Ріу Аве 5:0
Голи: Яннік, 7, 57, 75; Лієдсон, 40; Моутінью, 67
Спортінг: Руй Патрісіу, Перейра, Велозо (Фернандес, 71), Тонел, Грімі, Каррісо, Моутінью, Мендес, Поштіга (Ізмайлов, 72), Лієдсон, Яннік
Ріу Аве: Карлос, Гаспар, Фаріа, Сілви, Зе Гомес, Віласом, де Соуза, Тарантіні (Сідней, 90), Гомес, Мораєш (Оньема, 24), Олівейра (Гама, 57)
Попередження: Каррісо, 52 - Гомес, 39; Віласом, 50; Фаріа, 63; Фаріа, 63
Видалення: Ізмайлов, 83
Лісабон.
Марат Ізмайлов вийшов на заміну у складі «Спортинга» в матчі проти «Ріу Аве» (5:0) на 72-й хвилині. Через одинадцять хвилин росіянин отримав червону картку за грубий підкат і залишив поле. Головний тренер «Спортінга» Карлос Карвальял відмовився коментувати цей епізод, надавши можливість це зробити телебачення і журналістам.
Чорна смуга в кар'єрі російського футболіста Марата Ізмайлова триває. Якийсь час тому колишній захисник збірної Португалії Фернанду Коут, перебуваючи в Москві говорив, що Ізмайлов є візитною карткою російського футболу, називав його розумним гравцем. Правда, що ж думають про наш футболіста тепер після всіх неприємностей, що випали на його долю і продовжується до цього дня.
Ізмайлов відмовився виходити на один з матчів, потім на тренування, про це багато писали португальські ЗМІ. Що тільки не говорили в тій країні про поведінку росіянина, вже і з клубу виганяли. Але у результаті Марат все ж таки продовжив грати за «Спортінг», правда, вийшов він на полі, мабуть, в не найкращому настрої.
У п'ятницю відбувся матч 25-го туру чемпіонату Португалії. Знову не обійшлося без історії з Ізмайловим. Росіянин вийшов на поле на заміну на 72-й хвилині, на той час «Спортінг» обігравав «Ріу Аве» вже 4:0, після чого Яннік, виконавши акробатичний етюд, відправив і п'ятий м'яч у ворота суперника. Нічого в той момент не віщувало біди, адже дограти залишилося 15-ть хвилин, Марат з цим не впорався.
На 83-й хвилині Ізмайлов зважився на досить грубий підкат проти Чіді, за що арбітр показав йому червону картку. Справедливості заради, варто відзначити, що навмисного грубості з боку Ізмайлова не було, просто в запалі боротьби його трохи перехлестнулі емоції.
Проте з боку момент виглядав трохи страшнувато, та й рахунок матчу зовсім не вимагав подібної жорсткості на кордоні з жорстокістю.
Головний тренер «Спортінга» Карлос Карвальял прокоментував перемогу над «Ріу Аве» (5:0) у чемпіонаті Португалії. «Це приємно, коли твоя команда перемагає, забивши п'ять м'ячів. Сьогодні ми грали проти добре організованої команди. Ми добилися результату і показали відмінний футбол. Ця перемога для уболівальників, які підтримували нас », - цитує тренера Record.
Інцидент з Ізмайловим наставник тріумфаторів матчу коментувати відмовився. «Є телебачення і журналісти, які можуть проаналізувати цей та інші епізоди».
Одноклубник Марата Джалло Яннік, який оформив хет-трик у грі також ні слова не сказав про поведінку росіянина. «Мені дуже шкода, що наш тренер залишить команду, тому що мені подобається працювати під його керівництвом, але це внутрішні справи клубу. Ми ж повинні продовжувати працювати, щоб допомогти «Спортінгу». Що стосується гри, то це щасливий день для мене і всієї команди. Ми дуже задоволені результатом і будемо продовжувати працювати, щоб утримати четверте місце », - цитує футболіста A Bola.
Також футболіст розповів про наступну гру в чемпіонаті проти «Бенфіки». «Це буде ще одна гра, в якій ми розраховуємо на перемогу. «Бенфіка - небезпечний противник. Я думаю, що матч вийде захоплюючим. І ми хочемо взяти в ньому три очки », - сказав футболіст.
Варто відзначити, що деякі вболівальники «Спортінга» виступають на захист Марата Ізмайлова. «Ганьба тому, що відбувається,« Спортінгу »має бути соромно. Люди, які працюють у цьому клубі вже забули те, що зробив для команди Ізмайлов. Його голи, самовіддача. Він завжди викладався на полі на сто відсотків. Напевно, його вилучили з-за того, що останнім часом про Марат погано писали в газетах. Вболівальники «Спортінга» повинні підтримати його », - написав на форумі одного португальського видання Андре Лончас. Його підтримав і людина з нік-нейм Даммі. «Те ж саме вчора зробив у матчі Давид Луїс, тільки він продовжив грати і відбувся жовтою карткою».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 392 | Додав: Roland | Теги: ізмайлов, Футбол, Спортинг, Чемпіонат Португалії | Рейтинг: 0.0/0