Головна » 2010 » Січень » 29 » Маріо відповів на расизм
06:03
Маріо відповів на расизм
маріо, інтер«Інтер» здобув вольову перемогу над «Ювентусом» в Кубку Італії і вийшов в 1 / 2 фіналу, де зустрінеться з «Фіорентиною». Переможний гол на 89-й хвилині забив Марко Балотеллі. Після гри Жозе Моурінью «висловив респект» Чіро Феррари.
На початку грудня «Інтер» був обіграний в Туріні «Ювентусом» 2:1 і на той момент його претензії на скудетто перестали бути такими безапеляційними. «Стара синьйора» ж включилася в чемпіонську гонку. З тих пір начебто минуло зовсім небагато часу, а змінилося багато чого.
Тепер «Юве» від зони Ліги чемпіонів відокремлюють чотири очки, у той час, як «Інтер» відірвався від найближчого переслідувача на дев'ять очок.
У минулому турі серії А команда Жозе Моурінью обіграла головних суперників з «Мілана» (2:0), не дивлячись на те, що закінчувала зустріч вдев'ятьох. Так що до кубкового матчу з «Ювентусом» «Інтер» підійшов у відмінному настрої. Хоча, напевно, футболісти тримали в думці гру Ліги чемпіонів проти «Челсі».
«Юве» ж до матчу з «Інтером» підійшов, навпаки, не в кращому настрої. Домашнє поразку в минулий уїк-енд від «Роми» відкинула команду на шостий рядок серії А. "Стара синьйора» вже вилетіла з Ліги чемпіонів та поразка в Кубку Італії перетворювало сезон з потенційно успішного в потенційно провальний. Так що «Юве» чвертьфінальний матч Кубка був важливіше, ніж «Інтеру».
Додаткова інтрига полягала в тому, що за повідомленнями в італійській пресі, у випадку поразки Чіро Феррара повинен був залишити посаду головного тренера «Ювентуса».
Варто зазначити, що матч для «Юве» проходив без підтримки своїх уболівальників, які поплатилися за расистські висловлювання на адресу футболіста «Інтера» Марко Балотеллі. І прикметно, що саме цей футболіст став героєм матчу.
Починалося все для «Ювентуса» непогано. Вже на десятій хвилині Дієго відкрив рахунок. Це сталося не без допомоги воротаря «Інтера» Франческо Тольдо, що дозволив м'ячу прослизнути між своїми ногами. Добуте перевагу гості довго зберігали, але в середині другого тайму Лусіо рахунок зрівняв, опинившись найрозторопнішим після штрафного, виконаного Веслі Снейдер.
«У другому таймі ми перехопили ініціативу, - зізнався після гри Моурінью. - Ми скористалися тим, що знаходимося в гарній формі, а суперник - ні. І ми до останнього вірили в перемогу ». Тут наставник «Інтернаціонале» не лукавить.
На 89-й (!) Хвилині матчу Балотеллі забив переможний м'яч після того, як воротар гостей не впорався з ударом Тіаго Моти.
У півфіналі «Інтер» зустрінеться з «Фіорентиною».
Поразка стало для «Ювентуса» дев'ятим у 12 останніх матчах. Чи став цей матч останнім для Феррари?
До речі, Моурінью після гри свого колегу захищав: «Ми всі люди, у нас у всіх сім'ї. Мені неприємно, що відбувається. Не подобається, що навколо тільки й говорять, що Бенітес або Дзаккероні повинні очолити «Ювентус». Феррара заслуговує на повагу. На жаль, зараз той період, коли всі відвернулися від нього і не виявляють ні краплі поваги. Але я його поважаю. Респект! ».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 447 | Додав: Roland | Теги: інтер, маріо | Рейтинг: 0.0/0