Головна » 2010 » Червень » 14 » Маркес рятує Мексику від поразки
09:27
Маркес рятує Мексику від поразки
мексика, пар, чс-2010, Чемпіонат світу 2010, футбол, новини, звіти матчівМатч відкриття чемпіонату світу в ПАР виправдав прогноз стостовно традиційної невидовищності лише в першому таймі. До речі, стадіон "Соккер Сіті" так і не зібрав аншлагу на цю гру.
Фаворит цієї зустрічі - Мексика, у першій половині матчу виглядала швидше і небезпечніше свого суперника в атаці. Підопічні бразильця Альберто Паррейри надійно грали в захисті і чекали свого шансу.
У Мексики небезпечними були проходи по правому флангу Агілара і його простріли, які не завжди розуміли його партнери.  Господарі чемпіонату світу грали на контратаках і також кілька разів виходили на ударну позицію, хоча в першій 45-хвилинці так і не зуміли влучити у площину воріт Переса.
Початок другого тайму був знову за "гостями".  Несподівана швидка атака африканців на 55-й хвилині і довгий пас на Тшабалала , який, увійшовши у штрафну і пробив у верхній кут воріт Переса, змінила малюнок гри.
Забивши гол ПАР заграв мобільно, а мексиканці загальмували, втративши швидкість. Недопомагали навіть заміни Хавьєра Агірре. Футболісти з ПАР більше атакували і мали ще кілька нагод забити, хоча одного разу м`яч і влучив у штангу, а ще в одному моменті форвард поцілив у воротаря Мексики з кількох метрів.
Коли вже ПАР втратила швидкість, відбувся не зовсім логічний гол у їх ворота. Після помилки при створенні штучного офсайду гравець "Барселони" Рафаель Маркес опинився перед голкпіером і пробив у кут воріт - 1:1.
У завершальні хвилини матчу обидві команди намагалися змінити рахунок гри і більш близькими до цього були господарі Мундіалю, які здивували не стільки результатом, а своєю тактично грамотною грою команди, з гравців якої широкому загалу уболівальників відомий лиші Піенаар.
У завершальному матчі цього дня в групі А Уругвай зустрінеться з Францією і вже буде відомий фаворит у цій групі, або ж доведеться все розпочинати спочатку з другого туру.
ПАР - Мексика 1:1 (0:0)
Голи: 1:0 - Тшабалала (55), 1:1 - Маркес (79)
ПАР: Хуне, Гакса, Кумало, Мокоена, Тхвала (Масілела, 46), Дікхашуа, Тшабалала, Піенаар (Паркер, 83), Летшолоньяне, Модісе, Мфела
Мексика: Перес, Родрігес, Маркес, Сальсідо, Осоріо, Хуарес, Торрадо, Агілар (Гуардадо, 57), дос Сантос, Вела (Бланко, 68), Франко (Ернандес, 73)
Попередження: Хуарес (18), Дікхашуа (27), Торрадо (57), Масілела (70)
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 416 | Додав: Roland | Теги: Футбол, пар, мексика, звіти матчів, новини, ЧС-2010, Чемпіонат світу 2010 | Рейтинг: 0.0/0