Головна » 2010 » Травень » 22 » Маркевич у збірної почав з розгрому Охтирки
10:06
Маркевич у збірної почав з розгрому Охтирки
Нафтовик, СБ України (футбол), Товариські матчі, футболУ Харкові збірна України нового зразка здійснила "малий дебют", обігравши в першому контрольному матчі команду першої ліги "Нафтовик" (Охтирка) з рахунком 3:0. У поєдинку, який пройшов у присутності понад 3 тисяч уболівальників, взяли участь всі футболісти, викликані на збір. З капітанською пов'язкою команду на поле вивів її багаторічний лідер Андрій Шевченко.
Найменше на полі провів Олександр Яковенко, який, зробивши ривок на другій хвилині матчу, різко зупинився, тримаючись за задню поверхню стегна. М'язовий спазм не дозволив продовжувати гру: замість Яковенко вийшов Олійник. Чи зможе Яковенко продовжувати роботу на зборі, лікарі національної команди з'ясують пізніше.
Гра з головною командою країни стала хорошим подразником для "Нафтовика", який зовсім не збирався грати роль хлопчика для биття і кілька разів серйозно загрожував воротам. Олександр Горяїнов двічі рятував команду, парируючи дальній удар Дмитра Башло та скасовуючи вихід Євгена Одинцова один на один. З іншого боку, компліменти заслужив і воротар ахтирчан Євген Дейнеко, який витягнув м'яч з-під поперечини після класного удару Олександра Алієва зі штрафного. Команді з районного центру вдалося протриматися 41 хвилину: новачок збірної Євген Коноплянка, обігравши суперника, різко пробив, і м'яч від рук голкіпера пірнув у кут воріт - 1:0.
На другий тайм вийшов фактично другий склад збірної України. На полі залишилися лише троє: Чигринський, який отримав капітанську пов'язку з рук Шевченка, а також Кобін та Олійник (всі три голкіпера зіграли по 30 хвилин). Синьо-жовті двічі забили в другому таймі. Спочатку знову відзначився дебютант збірної: на шістдесятій хвилині Денис Олійник, отримавши м'яч від Ігоря Худоб'як, перехитрив голкіпера, пробивши в ближній кут воріт. А під кінець матчу Кобін вивів на побачення з воротарем Марко Девіча. З першої спроби йому не вдалося переграти стража воріт, проте партнера підстрахував Євген Селезньов, який залишив м'яч в атаці і віддав такий пас Девічу, після якого гріх було не забити. Крім голів, в другому таймі запам'ятався також ефектний епізод за участю Василя Кобіна, який спочатку пробив по воротах зльоту і приземлившись на спину відразу ж зробив стрибок у зворотному напрямку.
Матч закінчився спілкування футболістів з представниками мас-медіа та автограф-сесією гравців збірної. Найбільше уваги приділив фанам Дмитро Чигринський, який розписався на картках і сфотографувався майже з усіма бажаючими. Завтра у збірної України - день відпочинку, після чого продовжиться підготовка до першого з трьох офіційних товариських матчів.
Товариський матч. Харків.
Збірна України - "Нафтовик" (Охтирка) - 3:0
Голи: Коноплянка (41), Олійник (60), Девіч (83).
Україна: Горяїнов (Пятов, 31, Дикань, 61), Ощипко (Польовий, 46), Чигринський, Михалик (Русол, 46), Кобін, Ротань (Федецький, 46), Яковенко (Олійник, 2), Коноплянка (Гусєв, 46 ), Алієв (Худоб'як, 46), Шевченко (Девіч, 46), Мілевський (Селезньов, 46).
Категорія: Збірна України | Переглядів: 422 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Товариські матчі, Нафтовик, сб України (футбол) | Рейтинг: 0.0/0