Головна » 2010 » Серпень » 21 » Матч-відкриття Бундесліги 2010/2011 приніс перші три очки в скарбничку мюнхенців
05:50
футбол, новини, новости, новости футбола, новини футболу, футбольні новини, футбольные новости, Едіна Джеко, Томас Мюллер, Бастіан ШвайнштайгерЧесне слово, церемонія відкриття нового сезону Бундесліги була набагато яскравіше і цікавіше цілого тайму матчу-відкриття. Незважаючи на грізні імена його учасників, поєдинок на «Альянц-Арені» починався досить нудно і перші 45 хвилин його вселяли побоювання, що цікаве видовище в цей п'ятничний вечір потрібно було пошукати десь в іншому місці.
Вірніше, спочатку «Баварія» виглядала дуже навіть хижо. Але, забивши на 9-й хвилині, і не зустрівши навіть після цього ні найменшого натяку на опір від «вовків», господарі теж заспокоїлися. До свистка на перерву глядачі на трибунах «Альянц-Арени» спостерігали за тим, як «Баварія» неспішно катає м'яч, Франк Рібері періодично загострює на своєму фланзі і б'є вище воріт, а «Вольфсбург» ... скажімо так, просто присутній на полі мюнхенського стадіону .
Що ж стосується гола, то це заслуга блискучого Томаса Мюллера, який, обігравшись перед чужий штрафний з поверненим «Баварією» з Леверкузена Тоні Кроосом, виграв силову боротьбу у новачка гостей Симона Кьяєр і бездоганно пробив повз Дієго Бенальо. Феноменальний гравець!
... Зате пожвавився «Вольфсбург» у другому таймі, коли на полі з'явився Звездан Місімовіч. Почалося все з того, що Маріо Манджукіч зарядив у штангу. Потім протягом декількох хвилин три рази небезпечно пробивав Едіна Джеко. «Баварія» намагалася відповісти випадами Рібері, але на 55-й пропустила. Кутовий від Місімовіча, гол від Джеко - 1:1.
Що залишився до фінального свистка, баварці посилено намагалися «повернутися в гру». Вони непогано комбінували поблизу володінь Дієго Бенальо, контролювали м'яч, але тих ювелірних рішень і того дивовижного взаєморозуміння, якими славиться команда ван Галя, помічено не було. А гості кілька разів навіть могли зловити чинного чемпіона на контратаках.
Але «Баварія» перемагає навіть тоді, коли грає не на 100% своїх можливостей. Тому що грає завжди до кінця. Вже в доданий арбітром час Бастіан Швайнштайгер відгукнувся на дальній штанзі на подачу з флангу від Рібері і переправив м'яч у незахищений кут воріт «Вольфсбурга». Через мить пролунав фінальний свисток. Мюнхен починає з перемоги.
«Баварія» - «Вольфсбург» - 2:1
Голи: Томас Мюллер, 9. Бастіан Швайнштайгер, 90. - Едіна Джеко, 55.
«Баварія»: Хайнс-Йорг Бутт, Бастіан Швайнштайгер, Тоні Крооc (Даніель Праньїч, 73), Даніель Ван Бюйтен, Дієго Контент, Мирослав Клозе (Маріо Гомес, 73), Марк Ван Боммель, Томас Мюллер, Філіп Лам, Франк Рібері, Хольгер Бадштубер.
«Вольфсбург»: Дієго Бенальо, Андреа Барцальї, Карім Зіані (Ашкан Дежага, 77), Маріо Манджукіч (Графіте, 88), Жосуе, Петер Пекарік (Звездан Місімовіч, 46), Марсель Шафер, Саша Рітер, Симон Кьер, Цицеро, Едіна Джеко
Попередження: Марк Ван Боммель, 33. - Петер Пекарік, 43. Цицеро, 62. Андреа Барцальї, 66.
За матеріалами: СПОРТ.UA
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 428 | Додав: Roland | Теги: Едіна Джеко, новини футболу, Новости футбола, Футбол, Томас Мюллер, футбольные новости, Новости, Бастіан Швайнштайгер, футбольні новини, новини | Рейтинг: 0.0/0