Головна » 2011 » Серпень » 18 » Мессі приносить Барселоні перший трофей
09:38
Мессі приносить Барселоні перший трофей
Реал Мадрид, Барселона, Суперкубок Іспанії, Чемпіонат Іспанії, Дербі, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини"Реал" не зміг порушити традицію останніх років і обіграти "Барселону" на її полі. Фактично у підопічних Жозе Моуріньо не було іншого виходу - після домашніх 2:2 можна було розраховувати тільки на перемогу або нічию з таким же рахунком з подальшим пошуком шансу в екстратайме або серії пенальті. Дивно, але в життя ледь не втілився другий варіант сценарію.
"Реал" бився, як міг. Частенько занадто жорстко, часом - грубо. А з іншого боку, ніхто ж і не чекав, що в "Класіко" суперники будуть виявляти зразки дружелюбності. Доходило до дрібних сутичок і навіть до масової бійки, в якій посильну участь взяв Моуріньо, покрутившись вухо одного з асистентів Гвардьоли. Але все це сталося, коли, за великим рахунком, доля трофею була вирішена.
Потрібно зазначити, що за минулі кілька днів "Барса" перетворилася. Не ідеал (інакше, того й гляди, "Реал" отримав би якийсь принизливий результат), але прогрес є. Так що навіть пресинг, який періодично включали гості, вже не був таким ефективним. І все ж, коли на 82-й хвилині Бензема вдруге зрівняв рахунок, здалося, що на цьому емоційному злеті у "Королівського клубу" може з'явитися шанс.
Але геніальний Мессі вирішив відправити усіх додому, не надаючи бонусів у вигляді додаткових 30-ти хвилин ігрового часу. 3:2 - перемога "Барселони", яка завоювала перший трофей у нинішньому сезоні.
Суперкубок Іспанії, матч

"Барселона" - "Реал" - 3:2 (2:1)
Голи: Іньєста, 15 (1:0); Роналду, 20 (1:1); Мессі, 45 (2:1); Бензема, 82 (2:2); Мессі, 88 (3:2)
"Барселона": Вальдес; Абідаль; Даніел Алвес; Піке (Адріано Корреа, 73); Бускетс (Кейта С., 85); Іньєста; Маскерано; Хаві; Мессі; Педро (Фабрегас, 83); Вілья
"Реал": Касільяс; Пепе; Серхіо Рамос; Карвалью; Хабі Алонсо; Ді Марія (Ігуаїн, 64); Озіл (Кака, 78); Хедіра (Марсело, 46 до 94); Коентрау; Бензема; Роналду
Попередження: Хаві, 42; Маскерано, 54 - Хедіра, 28; Роналду, 54; Пепе, 62; Серхіо Рамос, 76; Коентрау, 85
Вилучення: - Марсело, 94

Переглянути відео голів

Переглянути фото матчу
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 683 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, Барселона, Реал Мадрид, Футбол, Суперкубок Іспанії, футбольные новости, Новости, Чемпіонат Іспанії, дербі, новини | Рейтинг: 0.0/0