Головна » 2010 » Травень » 6 » Метал виявився міцний
06:14
Метал виявився міцний
зоря, металіст, футбол, чемпіонат україни, премєр лігазоря, металіст, футбол, чемпіонат україни, премєр лігаХарківський «Металіст» - бронзовий призер чемпіонату України і заслужено приймає поздоровлення. Гра в Луганську була для харків'ян останньою перешкодою для того, щоб забезпечити собі бронзові медалі чемпіонату. Команда Мирона Маркевича без проблем здолала «Зорю» і тепер може спокійно насолоджуватися третім місцем. Після «Шахтаря» і «Динамо», природно.
Дніпропетровський «Дніпро» підстьобував харків'ян грати тільки лише на перемогу, адже у випадку осічки, дніпропетровці цілком могли скласти конкуренцію Маркевичу і компанії в боротьбі за бронзу. І хоча «Дніпро» і виграв у «Іллічівця» рівно з таким же рахунком, як і «Металіст» у «Зорі», інтриги вгорі «турнірки» більше немає.
«Металіст» приїхав до Луганська бойовим складом. Незважаючи на відсутність Девіча, Мирону Маркевичу є кого поставити у стартовий склад. А от у «Зорі» трохи не заладилося. Найдосвідченіший Єзерський через перебір жовтих карток пропускав цю гру. Його місце зайняв Ігор Чайковський, який на пару із Сергієм Рудиком і склали тандем центральних захисників.
Відверто кажучи, «Металіст» відразу ж дав зрозуміти хто господар у сьогоднішній грі. Можна зрозуміти все те обурення керівництва «Зорі» після матчу, зокрема, головного тренера Анатолія Чанцева. У «чорно-білих» мало що виходило в сьогоднішній зустрічі. А гості творили чудеса, і вже на 22-й хвилині забили. Рикун віддав на Фініньо, той на Олійника, який і вколотив м'яч у сітку - 1:0.
Коштувати віддати належне «Зорі» у першому таймі: команда ще сяк-так трималася. Але апогеєм зустрічі став тайм другий, коли «Металіст» повністю притиснув «Зорю» до її воріт. Відразу ж у другій половині зустрічі забив Едмар, зробивши рахунок 2:0. Ясна річ, що для харків'ян окуляри були важливіші, але «Зоря» не могла відповісти нічим. На 64-й хвилині ледь не забив Фініньо - м'яч після його удару пройшов у сантиметрі від штанги. А вже через чотири хвилини рахунок став 3:0. Едмар віддав шикарний пас на Коельо, який і вколотив м'яч у ворота Шуховцева.
«Зоря» реально огризнулася, напевно, хвилині на 75-й, коли з літа бив Каменюка, але його удар став здобиччю Горяїнова. За п'ять хвилин до кінця зустрічі міг забити Лисенка, але Шуховцев зміг взяти складний удар. Але виявилося, що в останній п'ятихвилинці голи ще будуть. Спочатку «Металіст» довів рахунок до розгромного. Коельо подав з кутового, а Олійник, опинившись абсолютно один у штрафній, буквально вніс м'яч у ворота Шуховцева - 4:0.
І хоча «Зорі» вдалося провести гол престижу (відзначився Лазарович), легше на душі від цього не стало. Одним словом - розгром. «Металіст» однією лівою переграв луганчан. І моменти «Зоря» у другому таймі створила лише тому, що «Металіст» їй це дозволив. Сумно, але факт. «Зоря» не змогла протиставити харків'янам сьогодні нічого. Однозначно, у міжсезоння потрібно проводити капітальне посилення, щоб ставити високі завдання на наступний сезон. Ну, а «Металіст» ще раз з перемогою і заслуженим третім місцем в чемпіонаті.
Матеріали: Павло КОЗИРЄВ, спеціально для sport.ua
«Зоря» - «Металіст» - 1:4
«Зоря»: Шуховцев, Полянський, Рудика, Семененко (Шевчук. 60), Каменюка, Скоба, Полянський, Білий, Віценець, Силюк (Картушов. 55), Лазарович.
«Металіст»: Горяінов, Пшеничних, Папа Гуйє, Обрадович, Фініньо, Бордіян, Валяєв, Едмар (Барілко. 82), Рикун (Лисенко. 71), Олійник, Жажа.
Голи: Лазарович (87) - Олійник (22, 85), Едмар (47), Жажа (69).
Чесна гра: 8,000 - 7,750.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 421 | Додав: Roland | Теги: Футбол, чемпіонат україни, Металіст, Премєр ЛігА, Зоря | Рейтинг: 0.0/0