Головна » 2010 » Січень » 21 » "Металіст" поступився "Бунедкор"
13:05
"Металіст" поступився "Бунедкор"
Металіст, Бунедкор, Товариські матчі, ЗбориХарківський "Металіст" провів заключний спаринг на перший навчально-тренувальному зборі, який проходив в ОАЕ. Підопічні Мирона Маркевича зіграли з найсильнішим клубом Узбекистану - "Бунедкор".
У першому таймі команди обмінялися ударами в каркас воріт. У харків'ян Березовчук після кутового пробив у поперечину, а у суперника Рівалдо - у хрестовину. Після перерви небезпечних моментів практично не було, проте одна з контратак все ж таки виявилася результативною і принесла перемогу "Бунедкор" - 1:0.
У четвер "Металіст" повертається до Харкова, звідки після двох днів відпочинку вирушить до Ізраїлю на другий навчально-тренувальний збір, повідомляє сайт ФК "Металіст".
Товариський матч. ОАЕ.
"Металіст" - "Бунедкор" - 0:1
"Металіст": Бажан, Обрадович, Папа Гуйє (Курилов, 46), Березовчук, Бордіян (Будник, 46), Шелаєв (Єрьоменко, 46), Слюсар (Валяєв, 46), Олійник, Едмар (Буркхардт, 46), Рикун ( Барілко, 46), Антонов (Пшеничних, 46).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 414 | Додав: Roland | Теги: Товариські матчі, Збори, Бунедкор, Металіст | Рейтинг: 0.0/0