12:38
Металіст розгромив куп'янський Локомотив
Олійник, Бурхардт і Єременко забили по два м'ячі
МЕТАЛІСТ - ЛОКОМОТИВ - 8:1 (4:0)
Голи: Жажа, 27 (1:0). Девіч, 29 (2:0). Д. Олійник, 36 (3:0). Д. Олійник, 41 (4:0). Череповський, 49 (4:1). Буркхардт, 66 (5:1). Буркхардт, 74 (6:1). А. Єременко, 68 (7:1). А. Єременко, 75 (8:1).
«Металіст» (Харків): 1-й тайм - Горяїнов, Пшеничних, Майдана, Папа Гуйє, Обрадович, Валяєв, Шелаєв, Рикун, Д. Олійник, Девіч, Жажа; 2-й тайм - Бажан, Селін, Слюсар, Дмитрук, Бордіян, Едмар, Буркхардт, Фредес, А. Єременко, Зезе, Барілко.
Вчора на своїй базі у Високому харків'яни провели контрольний матч з Куп'янським «Локомотивом», повідомляє офіційний сайт «Металіста». З перших хвилин підопічні Мирона Маркевича окупували половину поля гостей, методично вишукуючи слабкі місця в обороні. Незважаючи на наявність непоганих моментів і значну перевагу (лише в середині тайму суперник перейшов центр і спробував щось спорудити на половині поля харків'ян), перший гол був забитий лише під кінець півгодини. Жажа отримав пас перед штрафним «Локо» і зважився на удар, під який по-хокейному кинувся захисник - м'яч, змінивши напрям, влетів в ближній кут. Через мить бразилець навісив з кутового, Папа
Гуйє в боротьбі із захисником скинув м'яч на кут воротарського і Девіч, випередивши захисника, без проблем вразив ціль. Незабаром Рикун двічі асистував Олійнику, який оформив дубль за якихось п'ять хвилин.
Після перерви гра трохи заспокоїлася, і гостям вдалося відіграти один м'яч. При цьому варто відзначити, що в центрі захисту господарів грали Слюсар, і що знаходиться на перегляді Дмитрук. Але ближче до середини тайму ініціатива знову перейшла до жовто-синім: гості намагалися грати на контратаках, але все одно пропустили чотири м'ячі (по дублю на свій рахунок записали поляк Буркхардт і в Україні набирає форму фін Єрьоменко). Також варто відзначити надійну гру Ігоря Бажана, в середині другого тайму який відбив пенальті.
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 631 | Додав: Roland | Рейтинг: 0.0/0