Головна » 2012 » Листопад » 23 » Металіст з четвертої спроби обіграв Байер
09:52
Металіст з четвертої спроби обіграв Байер
Металіст, Ліга Європи, футбол, новини футболу, футбольні новини, футбольні рейтинги, футбольна статистикаХарківський "Металіст" з четвертої спроби обіграв "Байер" і забезпечив собі перше місце в турнірній таблиці групи К.
Нагадаємо, що в останні два сезони харків'яни тричі зустрічалися з Леверкузенці і всякий раз їм не вдавалося не те що виграти, але навіть забити (поразки 0:2 і 0:4, а також нульова нічия в нинішній Лізі Європи). І ось команду з першої столиця України нарешті прорвало. Хоча спочатку гості з Німеччини були близькі до того, щоб продовжити приємну для них серію з українською командою. Перший тайм був явно "їх". Причому навіть незважаючи на те, що головний тренер "Байєра" Саша Левандовскі виставив на гру фактично молодіжний склад.
"Основа" ж "Металіста" як слід взялася за справу лише після перерви. Всього 40 секунд знадобилося господарям поля, щоб відкрити рахунок, а під кінець акуратною гри "по рахунку" підопічні Мирона Маркевича в одній з контратак встановили остаточний результат.
Чи не найяскравіший, м'яко кажучи, футбол у виконанні харків'ян, але є результат.
2012-13. Ліга Європи. Група K.

"Металіст" - "Байєр" 2:0 (0:0)

Голи: Крістальдо, 46 (1:0); Хав'єр, 85 (2:0)
"Металіст": Горяїнов; Вільягра; Папа Гуйє; Торсільері; Фініньо; Едмар; Торрес; Хав'єр; Тайсон (Шарпар, 88), Вілліан (Марлос, 71); Крістальдо (Бланко, 83)
"Байєр": Штеффен (Айдин, 46); Лено; Волльшайд; Карліноса; Райнартц (Мефферт, 65); Фрідріх; Пуш; Хегелер; Кор; Аугусто; Хуніор Фернандес (Кісслінг, 78)
Попередження: Едмар, 32 - Волльшайд, 74; Фрідріх, 74
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 446 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, футбольна статистика, Ліга Європи, Футбол, футбольні рейтинги, футбольні новини, Металіст | Рейтинг: 0.0/0