Головна » 2009 » Грудень » 13 » Металург Д - Карпати - 1:0
16:21
Металург Д - Карпати - 1:0
металург д, карпатиТрадиційні цифри на табло + ВІДЕО
Мороз і сонце день чудовий ... Класика до сьогоднішнього матчу між донецьким «Металургом» та львівськими «Карпатами» були застосовна лише частково. Якщо з морозом в Донецьку все було в порядку (пальці мерзли за п'ять хвилин), то от із сонцем були проблеми - гра починалася о 14.00, але організаторам довелося включити освітлення за півгодини до гри. У Донецьку це був третій футбол за календарний тиждень, так що багато хто вважали за краще м'який диван в теплому домі ...
Дебют поєдинку вийшов тьмяним. Команди ніби й не погано рухалися і комбінували, наполегливо шукали слабкі місця в обороні супротивника, але перших ударів і гольових моментів довелося чекати досить довго. За два десятки стартових хвилин запам'ятався хіба що перспективний удар Мгуні, якого суперники нещадно били по ногах. «Карпати» кілька разів намагалися зловити «Металург» на контратаці, і на 22-й хвилині у Голодюк був відмінний шанс відзначитися, але в останній момент його удар заблокували.
Рахунок був відкритий на 28-й хвилині. Маріо Сержіо подав кутовий, першим темпом пробити ніхто не зумів, але м'яч завис над воротарської, і Чечер виявився найрозторопнішим - просто «перевісел» в повітрі Тубіч. Після першої зміни на табло в грі з'явилися і нові емоції. Проковтнувши цю невдачу, галичани додали в темпі і на деякий час перехопили ініціативу, але відігратися в першому таймі гостям не судилося.
Більше того, на 44-й хвилині м'яч міг вдруге побувати у сітці воріт «Карпат». Після штрафного у виконанні Маріо Сержіо вище за всіх вистрибнув Мгуні, але після його удару м'яч потрапив у штангу, а після гри Коротецького на добиванні м'яч опустився на поперечину, і тільки після цього вдалося загасити пожежу.
Другий тайм активніше розпочали гості, що й не дивно, адже поразка в їх плани явно не входило. Ось тільки донецька оборона грала без грубих помилок, та й вперед «металурги» ходили активно, адже мінімальна перевага - дуже слизьке перевагу.
На 63-й хвилині біля воріт господарів пролунав перший тривожний дзвіночок - після прострілу Кузнєцову дозволили пробити головою. У створ воріт він не потрапив, але епізод вийшов показовим. З кожною хвилиною львів'яни додавали і мало не напоролися на контратаку на 73-й хвилині. Крапку в комбінації повинен був ставити Кінгслі, але сила удару не стала союзником точності. Три хвилини по тому львівський голкіпер з великими труднощами парирував удар Танаса.
Останній шанс зрівняти рахунок у гостей був на 84-й хвилині, але Шуст зреагував на дальній удар Федецького. Подача ж кутового завершилася видаленням Петрівський. Одна жовта картка у нього вже була, а неприкритий бажання забив гол рукою арбітр оцінив другий «гірчичником».
«Металург» третій сезон поспіль обіграв «Карпати» на своєму полі з традиційним рахунком 1:0. Ось така стабільність.
Сергій СЕМЕНОВ з Донецька
«Металург» Д - «Карпати» - 1:0
«Металург»: Шуст, Сержіо, Чечер, Коротецький, Шина, Прийма, Лазич, Димитров (Аракелян, 90), Мхітарян, Кінгслі (Шищенко, 86), Мгуні (Танаса, 66).
«Карпати»: Мартищук, Ощипко, Федецький, Тубіч, Петрівський, Мілошевіч, Гурулі (Кополовець, 64), Кожанов (Батиста, 78), Худоб'як, Голодюк (Ткачук, 55), Кузнєцов.
Гол: Чечер (28).
Попередження: Шищенко (91) - Петрівський (42).
Вилучення: Петрівський (85, друга жовта картка).
Удари (в створ): 13 (5) - 7 (3).
Кутові: 4 - 7.
Офсайди: 0 - 3.

Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 570 | Додав: Roland | Теги: Карпати, металург Д | Рейтинг: 0.0/0