Головна » 2012 » Серпень » 10 » Металург Д - Тромсе 0:1. Холодний норвезький душ
08:48
Металург Д - Тромсе 0:1. Холодний норвезький душ
Металург Донецьк, Тромсе, Чемпіонат України, Ліга ЄвропиДонецький "Металург" припиняє боротьбу в Лізі Європи, поступившись суперникові, який був ніяк не сильніше. Але донецька команда виявилася не готова до боротьби з ним.
Причому це стало ясно вже з перших хвилин. "Тромсе" вийшов абсолютно зарядженим на боротьбу, і особливо це було помітно по новачкові Прійовічу. Він і забив швидкий гол, першим встигнувши на добивання після дальнього удару. Що в цей момент робив Морозюк, який відповідав за зону, можна тільки здогадуватися.
Взагалі, дії захисту "Металурга" у першому таймі були не витримують жодної критики. Ні підстраховки, ні швидкості показано не було. Норвежці могли забивати ще, але були неточні. Але, може, краще у донеччан були справи в атаці? Як би не так! Там теж не вистачало швидкості, і зовсім не було видно винахідливості.
Другий тайм "Металург" провів активніше суперника, але не поставив перед ним якихось надзавдань. Найбільш неприємним для "Тромсе" моментом став удар Морозюка зі штрафного на 78-й хвилині. М'яч потрапив у поперечину ...
А далі сили у господарів скінчилися, і "Тромсе" спокійно довів матч до перемоги.

2012-13. Ліга Європи. Третій кваліф.раунд.

"Металург Д" - "Тромсе" 0:1 (0:1)

Голи: Прійовіч, 9 (0:1)
"Металург Д": Бандура; Воловик; Прийма (Димитров, 72); Чечер; Лазич; Макрідіс; Морозюк; Соарес (Нельсон, 46); Едігарян; Казарян; Жуніор Мораєш (Траоре, 58)
"Тромсе": Мбоджі; Салман; Бьорк; Крістіансен; Коппін; Бендиксен; Йенссен; Дразі (Андерсен, 81); Прійовіч (Орста, 62); Індестад; Ондрашек (Кісс, 86)
Попередження: Казарян, 64 - Кісс, 90
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 432 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Тромсе, чемпіонат україни, металург донецьк | Рейтинг: 0.0/0