Головна » 2009 » Листопад » 16 » Металург Д - Зоря - 2:1
МЕТАЛУРГ Д - ЗОРЯ -2:1 (1:0)
Голи: Кінгслі, 29 (1:0). Каменюка, 50 (1:1). Шищенко, 68 (2:1).
«Металург» (Донецьк): Шуст (Воробйов 28; Дишленкович, 59), Маріу Сержіу (Ткаченко, 46), Чечер (Коротецький, 46), Воловик (Баранівський, 71), Шина (Аракелян, 65), Прийма (Даниловський, 58), Лазич (Грищенко, 61), Кінгслі (Шищенко, 58), Димитров, А. Олійник (Фабіньо, 46), Мгуні.
«Зоря» (Луганськ): Шуховцев, Ховбоша, Дурай, Малий, Мелікян (Джихані, 74), Каменюка (Грінченко, 74), Скоба, Колесниченко (Мілько, 59), Городов (Волков, 78), Антонов (С. Шевчук , 46), Лазарович (Кохман, 71).
Донеччани почали матч набагато активніше суперника, і в перші 20 хвилин гри Велізар Димитров двічі міг відкрити рахунок, але його ударам з меж штрафного бракувало точності. І все ж таки незабаром перевага «металургів» втілилося в забитий м'яч. Василь Прийма зробив вивірену передачу в штрафну, а вже там Санні Кінгслі вибрав момент і завдав точного удару в кут воріт - 1:0. Гості більшу частину часу тільки й робили, що відбивалися. З поверненням в лінію атаки Мусавенкосі Мгуні значно розширилася варіативність атак підопічних Миколи Костова. Зімбабвієць як і раніше, рухливий, легко обігрує опонентів і грає на партнерів. Ось і в цьому поєдинку він мав пару моментів для взяття воріт, але відзначитися йому завадив Ігор Шуховцев.
У перерві Микола Костов провів три заміни, і на час ініціативою заволоділи гості. На 50-й хвилині Микита Каменюка скористався передачею Сергія Шевчука і потужно пробив з 9-ти метрів під поперечину -1:1. Через дві хвилини він потрапив у стійку, а потім синьо-білі нагадали гостям, хто в домі хазяїн. Донеччани прибрали ініціативу у свої руки, і в середині другого тайму Сергій Шищенко забив, як з'ясувалося пізніше, переможний м'яч.
Цікаво, що цей успіх, нехай і в товариському матчі, збігся з поверненням в лад стрижневих гравців «Металурга» - Мгуні і Димитрова, повідомляє прес-служба донецького клубу.
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 565 | Додав: Roland | Рейтинг: 0.0/0