Головна » 2010 » Лютий » 1 » Мілан - Ліворно 1:1
ліворно, міланГоли: Амброзіні, 44 - Лукареллі, 53
Мілан: Абб'яті, Антоніні, Фаваллі, Сільва, Бекхем, Зеєдорф, Амброзіні, Роналдіньо, Абате, Фламіні (Індзагі, 78), Боррьєлло (Хунтелар, 46)
Ліворно: Бенуссі, Пертіконе, Кнежевич, Рівас, П'єро, Пульцетті (Маркін, 68), Раймонд, Бергвольд (Моро, 60), Філіппіни, Лукареллі, Беллуччі (Тавау, 73)
Попередження: Хунтелар, 61; Бекхем, 88 - Рівас, 24; Беллуччі, 34; Філіппіни, 57; Лукареллі, 58; Маркіна, 90
Суддя: Трефолоні
Мілан. "Сан-Сіро"
«Мілан» не зумів на "Сан-Сіро» обіграти «Ліворно» в матчі 22-го туру чемпіонату Італії. «Ювентус» на чолі з новим тренером Дзаккероні не зумів на своєму полі обіграти "Лаціо". Гра між «Інтером» і «Палермо» з-за сильного снігопаду була перенесена на 10 лютого. А «Рома» тільки на останніх хвилинах вирвала перемогу над аутсайдером серії А «Сієною», завдяки точному удару Окакі.
У неділю, 31 січня, 8 матчами завершився 22-й тур чемпіонату Італії з футболу. Перший два матчі були зіграні напередодні, 30 січня. «Наполі» на своєму полі приймав «Дженоа». Гра закінчилася з нічийним рахунком 0:0. «Барі» вдома обіграв «Палермо» - 4:2.
Погода в Італії піднесла футбольним уболівальникам дуже неприємний сюрприз.
Матч між лідером серії А «Інтером» і «Пармою» було перенесено на 10 лютого через сильний снігопад.
Цього дня повинен був відбутися півфінальний матч Кубка Італії між «Інтером» і «Фіорентиною», але тепер він буде зіграно пізніше
«Мілан» на своєму полі приймав «Ліворно». «Россонері» підходили до цього матчу, маючи в своєму розпорядженні всіх найсильніших гравців основного складу. Тому «Мілан» по праву вважався фаворитом в цій грі. Гості, що займали 15-те місце в турнірній таблиці, навіть нічию повинні були вважати успіхом у зустрічі з таким сильним суперником. До речі, трибуни на «Сан-Сіро» не були заповнені повністю, що свідчило про невисокий інтерес до цієї гри у вболівальників.
Як і передбачалося, гра почалась в досить невисокому темпі. Роналдіньо і Бекхем, проходячи по флангах, навішували в штрафну Бенуссі. Але захисники гостей справлялися з такими завданнями. У «Ліворно» попереду діяв один Лукареллі, якому не вистачало підтримки товаришів по команді з середини поля.
Поступово ставало зрозуміло, що «Мілан» розраховує отримати перемогу на класі. Розуміли це і футболісти «Ліворно», практично в повному складі обороняли підходи до своєї штрафної. Тому найбільшу небезпеку для них представляли стандарти. На 25-й хвилині Бекхем зі штрафного ледь не поцілив у ворота, але м'яч пролетів поруч зі штангою. На 37-й хвилині Роналдіньо, отримавши пас від Амброзіні, потрапив у штангу.
Відкрити рахунок «россо-нері» змогли лише в самому кінці першого тайму.
Бекхем подав у штрафну, Бенуссі помилився на виході, і Амброзіні пробив у порожні ворота.
На самому початку другого тайму Леонардо замінив Борьєлло, грою якого в атаці в першому таймі залишився незадоволений, на Хунтелар. Той відразу ж почав створювати небезпечні моменти біля воріт гостей. Однак забити гол у нього не вийшло.
Зате несподівано вийшло це зробити у «Ліворно». Відзначився Лукареллі. Причому подякувати він за це він повинен був Тіаго Сильву, невдало вибівшего м'яч прямо на ногу Беллуччі. Той спробував пробити по воротах, після чого м'яч у сітку підправив Лукареллі. «Мілан» кинувся вперед. Леонардо в середині тайму навіть поміняв Індзагі на Фламіні. Але «Ліворно» вистояв, здобувши бажану нічию на «Сан-Сіро».
Туринський «Ювентус» на чолі з новим головним тренером Дзаккероні на своєму полі приймав римський «Лаціо». Дзаккероні вже в першому своєму матчі довелося обходитися без воротаря Буффона. У 21-му турі, коли «Юве» зустрічався з «Ромою», Буффон був вилучений з поля. Тому у воротах грав австрійський голкіпер Алекс Маннінгер.
Господарі розпочали зустріч активніше футболістів «Лаціо». Особливо старався Дієго, за фол на якому на 23-й хвилині жовту картку отримав Барон. Однак подолати масовані оборонні редути римлян у гравців «старої сеньйори» ніяк не виходило. Гості ж створили перший небезпечний момент біля воріт Маннінгер тільки на 39-й хвилині. Перший тайм пройшов в завзятій боротьбі, і забитих м'ячів вболівальники на «Стадіо Олімпіко ді Торіно» так і не побачили.
Другий тайм команди розпочали без замін.
У «Ювентуса» виділялися Дієго і Дель П'єро, який у результаті і відкрив рахунок.
На 69-й хвилині він увірвався в штрафну «Лаціо» і в падінні завдавав удару по воротах уругвайського голкіпера Муслера. Відразу після цього арбітр матчу Саккані вказав на «точку». Вирішивши, що Діакате порушив правила проти нападника господарів. Сам постраждалий і пробив пенальті.
Головний тренер «Лаціо» Баллардіні зробив після цього дві заміни. І його команда зуміла зрівняти рахунок. На 78-й хвилині Маури в підкаті замкнув навіс Сараті. І тут же залишив поле, помінявшись з Сивіл. Причому йшов Маури з забинтованою головою.
Зрівнявши рахунок, римляни грудьми стали на захист своїх воріт. У господарів ніяк не виходило увійти навіть до штрафної. Дзаккероні, пам'ятаючи про незавидною долі свого попередника, спробував врятувати гру, помінявши Дель П'єро на Паолуччі. Але було вже пізно. Суддя додав п'ять хвилин до основного часу, але матч так і закінчився з нічийним рахунком 1:1.
«Рома» на своєму полі зустрічалися з аутсайдером серії А «Сієною». Ця гра також не викликала особливого ажіотажу у столичних уболівальників. У першому колі чемпіонату «Сієна» на своєму полі програла «Ромі» з рахунком 1:2. Навряд чи хтось сумнівався, що римляни виявляться сильнішими і цього разу.
Рахунок у матчі на 29-й хвилині відкрив Ріісе. Причому його м'яч цілком може претендувати на кращий гол туру.
Після навісу у штрафний, норвезька захисник з літа забив м'яч у ворота Курчі.
Здавалося, що до кінця першого тайму «Рома» як мінімум подвоїть свою перевагу. Але у результаті пропустила сама. На 41-й хвилині Вергассола зрівняв рахунок, вдало зігравши на добиванні. У результаті матч закінчився з таким самим результатом, як і поєдинок цих команд у першому колі серії А. який вийшов на заміну Окака Чука за пару хвилин до фінального свистка п'ятою переправив м'яч у ворота після простелю Пица.
«Кальярі» вдома розійшовся миром з «Фіорентиною». На голи Лаццаро і Асторія «фіалки» відповіли точними ударами Маркьонні і Йоветич. При цьому господарі завершували гру вдесятьох, після того, як на 51-й хвилині був вилучений Коссе.
«Сампдорія» виявилася сильнішою за ще одного аутсайдера чемпіонату «Аталанти». Матч закінчився з рахунком 2:0, а обидва м'ячі були забиті ще до перерви. Розташовані поруч у турнірній таблиці «К'єво» з «Болоньєю» вирішили результат свого поєдинку по-сусідськи, зігравши внічию 1:1. «Катанія» з «Удінезе», так само знаходяться на сусідніх рядках внизу табелі про ранги серії А, розійшлися миром - 1:1.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 506 | Додав: Roland | Теги: Мілан, Ліворно | Рейтинг: 0.0/0