чемпіонат Італії з футболу, Лаціо, Мілан, футбол«Мілан» - «Лаціо» - 1:1 (1:1)
«Мілан»: Діда, Дзамбротта (Янкуловськи, 77), Тіагу Сілва, Фаваллі, Антоніні, Абате, Амброзіні, Зеедорф, Фламіні, Індзагі (Дзігоні, 77), Боррьєлло
«Лаціо»: Муслера, Діас, Стендардо, Раду, Ліхтштайнер (Бьява, 89), Броккі, Ледесма, Маурі, Коларов, Роккі (Крус, 56), Сараті (Фоджа, 83)
Голи: Боррьєлло, 18-з пенальті (1:0). Ліхтштайнер, 32 (1:1)
Попередження: Амброзіні, 8, Дзамбротта, 34, Фламіні, 68 - Маурі, 44, Крус, 70, Муслера, 90
У неділю в рамках 31-го туру відбувся матч між «Міланом» і «Лаціо». «Россонері» і «бьянкочелесті» - команди з скоєно різними цілями на залишок сезону. По-перше, зразу ж варто відзначити, що амбіції у клубів в даний момент абсолютно протилежні. Якщо «Мілан» бореться за чемпіонство, то лаціале мріють у цьому сезоні хоча б зберегти право виступати в Серії А. Зона вильоту зовсім близька до підопічних Едуардо Рейі. 18-е місце від «Лаціо» знаходиться на відстані всього лише чотирьох очок. Напередодні «Рома» у центральному поєдинку туру переграла «Інтер», ніж надала серйозну допомогу не тільки собі, скоротивши відставання від «нерадзуррі» до одного очка, але і ще «Мілану». Адже «россонері» до гри були треті, а перемігши «Лаціо», змогли б також наблизитися до «Інтеру» на відстань витягнутої руки.
Поєдинок розпочався з гострої атаки міланців. Боррьєлло на лівому краю воротарської накрутив захисника «Лаціо», після чого спробував пробити по воротах Муслери, але оборонці гостей вчасно спохватилися. Перша жовта картка в матчі з'явилася в руках Паоло Тальявенто, арбітра з Терні, вже на восьмій хвилині зустрічі. Її отримав капітан «Мілана» Массімо Амброзіні за зрив небезпечної атаки лаціале.
Гості, незважаючи на те, що намагалися атакувати ворота підопічних Леонардо, створити небезпечні моменти ніяк не могли. Попереду у «россонері» була трохи більше яскрава гра. Але не варто забувати, що у складі міланців відсутні два ведучих, напевно, гравці, які саме «будують» гру команди. Мова йде про Андреа Пірло і Роналдіньо, які були змушені пропустити матч через дискваліфікацію. На 18-ій хвилині гри господарі поля отримали право на пенальті. Коларов не дав пробити французькому півзахисникові «Мілана» Матьє Фламіні, заваливши його на газон в межах власної штрафної площі. До м'яча підійшов Марко Боррьєлло і сильним ударом пробив сітку воріт «Лаціо». Як би кіпер гостей Муслера не намагався виручити свою команду, від такого сильного удару врятувати ворота не вдалося.
Пропустивши гол з пенальті, римляни пішли вперед і навіть мали нагоду зрівняти рахунок, але постріл Маурі з гострого кута парирував Діда. Як би там не було, тривожний дзвіночок біля воріт бразильського воротаря пролунав. Атаки «Лаціо» втілилися у забитий м'яч трохи пізніше. Ледесма з краю зумів виконати передачу на дальню штангу воріт «Мілана», де в гордій самоті виявилися відразу два гравця гостей. І Маурі, і Ліхтштайнер могли відправити м'яч у ворота Діди, але свою ногу раніше підставив швейцарський захисник. До речі кажучи, це вже другий поспіль поєдинок, в якому Ліхтштайнер забиває гол. Непогано для правого захисника, дуже навіть непогано. Наприкінці першого тайму римляни притиснули своїх суперників, але ні Сараті, ні Роккі переграти оборону «Мілана» не були в силах.
У другому таймі трохи краще виглядали міланці. В усякому разі, в першій його половині так вже точно. Тренери команд не поспішали підсилювати гру замінами, так що команди продовжували діяти у стартових складах. Антоніні мав можливість забити гол, але його найсильніший дальній удар прийняла на себе поперечина воріт Муслери. Форварди міланського клубу спробували зіграти на добивання, але захисники «Лаціо» виявилися спритнішим. Під кінець години гри, нарешті, пройшла перша заміна в матчі. Рейа ввів у гру Круса, який вийшов на поле замість блякло Роккі.
Незважаючи на спроби тренера «Лаціо» посилити гру своєї команди, яскравіше діяли господарі поля. Індзагі з правого краю штрафного майданчика лаціале відпасував на Боррьєлло, який в падінні пробив по воротах Муслери, але трохи промахнувся. Через кілька хвилин вже «бьянкочелесті» могли вирватися вперед. Хитро розіграний штрафний удар міг призвести до взяття воріт Діди, але після накинув м'яча до лінії воротарської Діас в стрибку пробив крапельку вище за поперечину.
За останні 15-10 хвилин тренери, нарешті, почали використовувати щосили своє право на заміни. Варто відзначити, що у складі «Мілана» вийшов молодий форвард Джанмарко Дзігоні, що замінив Індзагі. Все-таки Піппо важко грати, коли нікому дати йому пас. Нагадаємо, ні Роналдіньо, ні Пірло в грі участь не брали. Міланці могли вирвати перемогу в складному матчі, але Абате, вигравши боротьбу за м'яч в центрі чужій штрафній площі у захисника «Лаціо» і воротаря, сильно пробив по воротах суперника, але снаряд пролетів вище. Ігнаціо, звичайно, мав можливість відпасував або залишити м'яч для того, щоб удар виконав Джанмарко Дзігоні, але Абате поскупився, і, перебуваючи мало не спиною до воріт суперника, пробив повз них. Матч так і завершився нічиєю, якої задоволені можуть бути тільки гравці «Лаціо». «Мілан» не зміг скористатися подарунком від «Роми», щоб скоротити відставання від «Інтера».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 384 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Мілан, чемпіонат Італії з футболу, лаціо | Рейтинг: 0.0/0