Головна » 2010 » Січень » 28 » «Мілан» поступився другим складом
06:20
«Мілан» поступився другим складом
кубок італії, міланУ чвертьфіналі Кубка Італії «Мілан» на стадіоні «Сан-Сіро» поступився «Удінезе» (0:1). Давши відпочити футболістам, що грали в неділю в дербі проти «Інтера», головний тренер «россо-нері» Леонардо фактично пожертвував другого за рангом національним турніром.
Кубок Італії чимось нагадує Кубок Росії. У тому плані, що гранди серії «А» готові їм пожертвувати, якщо на порядку денному стоїть питання про успішний виступ у національній першості і боротьбі за путівку до Ліги чемпіонів.
Хоча в чвертьфіналі підібралися цілком пристойні пари.
Путівки до півфіналу вже завоювали «Фіорентіна» і «Рома», а в середу на стадіоні «Сан-Сіро» зустрічалися «Мілан» і «Удінезе».
Господарі в неділю поступилися в принциповому дербі «Інтеру» - 0:2. У понеділок у плановій тренуванні «Мілана» не брали участі футболісти, корчились з дружиною Жозе Моуріньо. Вони займалися в залі. На полі тренувалися лише ті, хто пропустив матч з «Інтером». На цій підставі газета La Repubblica зробила висновок, що головний тренер «россо-нері» Леонардо виставить на гру другий склад.
Певною мірою це припущення справдилося. Вперше в сезоні місце у воротах «Мілана» в офіційному матчі зайняв Крістіан Абб'яті.
Хоча другий склад господарів міг дати фору перше дуже багатьох європейських клубів.
На поле стадіону «Сан-Сіро» вийшли такі «маловідомі» гравці, як Джанлука Дзамбротта, Дженнаро Гаттузо, Давиде ді Дженаро, Філіппо Індзагі, Марек Янкуловскі, Ян Клас Хунтелар, Каха Каладзе. Ну, а «Удінезе» взагалі виставив на кубкову гру бойовий склад. Для мешканців півночі успіх у Кубку Італії - найкоротший шлях до Ліги Європи. До єврокубків ж в Удіне ставляться серйозно, в чому міг переконатися навесні минулого року «Зеніт».
Матч розпочався атаками гостей, в рядах яких активністю відзначався Антоніо Флоро Флорес. Саме він на перших хвилинах частіше за інших створював загрози воротам Абб'яті. Перший же по-справжньому небезпечний момент біля воріт «Мілана» виник на 25-й хвилині. Пройшовши по лівому флангу, Джованні Паскуале зробив навіс в штрафну. Явно не готовий до боротьби Лука Антоніні упустив Алексіса Санчеса. Чилієць вийшов один на один з Аббьятті, але вдарив у штангу.
Тут же жовту картку заробив Антоніні. Він почав доводити арбітру, що Санчес обіграв його з порушенням правил. Пусті турботи!
Лише після цього міланці потривожили Саміра Ханданович. Метрів з 25-і пробив Янкуловські, але для голкіпера збірної Словенії цей удар загрози не представляв. Зате Абб'яті довелося попрацювати у першому таймі в поті чола. Спочатку він ліквідував загрозу з боку Антоніо ді Натале, а потім не дозволили відзначитися Гаетано Д'Агостіно.
Наприкінці першого тайму струснув старовиною Каладзе. Грузинський захисник в акробатичному стрибку відвів загрозу від воріт Абб'яті, не дав Флоро Флорес замкнути черговий фланговий навіс. Перевага «Удінезе» було помітним, але на перерву команди пішли за нульового рахунку.
Довго так тривати не могло. На початку другого тайму чергова помилка Антоніні призвела до голу. В небезпечній близькості від своїх воріт Лука втратив м'яч, який тут же підібрав Санчес. Чилієць зробив передачу під удар Гекхану Інлер, і форвард швейцарської збірної чарівно пробив метрів з 12-и.
Сталося це на 56-й хвилині, а двома хвилинами раніше замість ді Дженнаро вийшов ще один футболіст «другого складу" Роберто Пірло.
Втім, у міланців не було головного, що приносить успіх у кубкових матчах - куражу.
Це дозволило «Удінезе» зберегти ініціативу і після забитого м'яча. На 64-й хвилині могли забити спочатку ді Натале, а потім Флоро Флорес. Захисники «Мілана» Каладзе і Даніеле Бонера не демонстрували навіть рівня другого складу. Рулевой «россонері» намагався розворушити свою команду «свіжою кров'ю».
Леонардо випустив на поле тих, хто повинен був жили рвати - Марко Борьєлло і Сімоне Верді, які замінили відповідно Хунтелар і Гаттузо. Тільки «Мілан», зважаючи на все, вирішив не ускладнювати собі життя додатковими матчами у Кубку Італії і зосередитися на гонитві за «Інтером» у боротьбі за «скудетто».
Наприкінці матчу у «Удінезе» було більше можливостей збільшити рахунок, ніж у «Мілана» - його зрівняти. Суддя додав до основного часу 4 хвилини, і в середині цього маленького овертайму вихід один на один з Абб'яті не використав ще один чилійський легіонер «Удінезе» Маурісіо Ісла. Захисникові можна пробачити ...
«Удінезе» здобув заслужену перемогу і в півфіналі зустрінеться з «Ромою».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 545 | Додав: Roland | Теги: Кубок Італії, Мілан | Рейтинг: 0.0/0