Головна » 2010 » Лютий » 4 » Міланське дежавю
06:29
Міланське дежавю
мілан, фіорентинаУ першому матчі 1 / 2 фіналу Кубка Італії «Інтер» на своєму полі обіграв «Фіорентину». Переможний гол на рахунку Дієго Міліто.
У середу в першому півфінальному матчі Кубка Італії «Інтер» приймав на своєму полі «Фіорентину». Нагадаємо, що в нинішньому сезоні підопічні Жозе Моурінью завдяки голу Дієго Міліто вже перемагали «фіалок» на «Сан-Сіро» - 1:0.
Стартові хвилини пройшли при повному паритеті. «Фіалки» не соромилися йти в атаку, але до небезпечних моментів біля воріт Тольдо не доходило. Підопічним Чезаре Пранделлі не вистачало точного пасу на завершальній стадії атаки. Подібна картина вимальовувалася і у господарів. Численні навіси у штрафну не доходили до адресата.
До середини першої половини зустрічі футболісти «Інтера» прибрали ініціативу собі.
На 24-й хвилині Снейдер увірвався по лівому флангу в штрафний, але м'яч після його удару пролетів в кількох метрах від воріт. Незабаром вже Майкон міг відзначитися, але потрапив з восьми метрів у воротаря. Гості, як і раніше не могли ввійти до штрафної суперника і збилися на далекі удари, які не несли в собі особливої загрози для Тольдо.
34-а хвилина стала фатальною для флорентійської команди - Балотеллі, отримавши м'яч на лівому фланзі, увірвався в штрафну і віддав поперечний пас на Міліто, який відкрив рахунок.
Відповідь «фіалок» міг піти негайно, але м'яч після удару Варгаса, якого впіймали на протихід Тольдо, пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт. Пропустивши гол, гості посилили натиск на ворота суперника, але ближче до взяття воріт були все ж господарі. Під завісу першого тайму Паскуаль ледь не переправив м'яч у власні ворота, знявши його з голови Камбьяссо, а через кілька секунд все той же Паскуаль вибив м'яч з лінії воріт після удару головою Балотеллі.
Незважаючи на рахунок, Моурінью після перерви підсилив лінію атаки, випустивши замість Мунтарі македонського нападника Пандева.
У другому таймі характер матчу не змінився - команди продовжували обмінюватися гострими атаками, однак у господарів попереду вийшло набагато більше, і на 56-й хвилині Міліто знову відправив м'яч у ворота Фрея, зігравши на добиванні після небезпечного удару Пандева. Втім, цього разу суддя не зарахував гол аргентинця, побачили офсайд. Через хвилину вже біля воріт Тольдо виникла небезпечна ситуація - Болатті знижкою вивів Джилардіно на рандеву з воротарем, але удар останнього з ходу прийшовся вище воріт.
З наближенням фінального свистка господарі все більше озиралися назад, а атакуючі пориви гостей посилювалися.
На 70й хвилині Моуріньо вирішив піти приказці про синицю і журавля, випустивши на поле Мотта замість Балотеллі. Гравці «Фіорентини» часом намагалася всіма правдами й неправдами заволодіти м'ячем, за що Гамберіні і Паскуаль отримали по «гірчичники» протягом двох хвилин. Незважаючи на всі спроби «фіалок», до особливо небезпечних моментів біля воріт Тольдо не доходило. Центральна зв'язка захисників Лусіо - Матерацці грала практично без помилок.
Господарі, у свою чергу, атакували рідко, але небезпечно - м'яч після удару Снейдера зі штрафного трохи розминувся зі стійкою воріт. Під завісу зустрічі футболісти «Інтера» і зовсім заволоділи ініціативою на кілька хвилин, катаючи м'яч поблизу штрафного суперника. Однак останні хвилини гра проходила в зоні «нерадузррі». На 92-й хвилині Йоветич отримав останню нагоду зрівняти рахунок, але не потрапив по воротах з 13 метрів.
«Інтер» переміг з рахунком 1:0. Матч-відповідь відбудеться у Флоренції 14 квітня.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 488 | Додав: Roland | Теги: Мілан, фіорентина | Рейтинг: 0.0/0