Головна » 2010 » Квітень » 11 » Мільйон Рабиновича не допоміг ...
14:14
Мільйон Рабиновича не допоміг ...
чемпіонат України з футболу, Арсенал Київ, Динамо Київ, футболКиївське дербі зібрало на стадіоні близько 10 тисяч уболівальників. Матч обіцяв бути дуже захоплюючим, і для цього був цілий ряд причин. Максим Шацьких, який забив за Динамо 97 голів у чемпіонаті України, вперше вийшов на поле проти своєї колишньої команди, тепер вже у футболці «Арсеналу». Також, за інформацією в Інтернеті, в разі перемоги президент «канонірів» Вадим Рабинович пообіцяв 1 мільйон доларів своїй команді. Не потрібно забувати і про важливість цього матчу для «Динамо», які ведуть відчайдушну боротьбу з донецьким «Шахтарем» за чемпіонство, а так як «гірники» грали проти дніпропетровського «Дніпра», то можна було сподіватися на осічку донеччан. Нагадаємо, що в попередніх двох турах матчі за участю «Динамо» закінчувалися скандалами у зв'язку з суддівськими помилками. У цьому матчі у керівництва «Арсеналу» після матчу було теж багато претензій до арбітра, але про все по порядку.
Зі стартовим поштового команди не почали форсувати події. Вся гра проходила в основному в центрі поля, і справа до небезпечних моментів доходило вкрай рідко. «Арсенал» нічим не поступався своєму іменитому супернику і мав прекрасну можливість вийти вперед, але після передачі з правого флангу Ярослав Захаревич не зміг як слід обробити м'яч, і момент для удару було втрачено. «Біло-сині» відповіли своїм гострим випадом і ударом Андрія Шевченка, з яким впорався Віталій Рева.
Максим Шацьких багато відпрацьовував в обороні, було видно, що у нього особливе бажання засмутити «динамівців». Артем Мілевський, у свою чергу, ніяк не міг зачепитися за м'яч і за свою капітанську пов'язку. На 34-й хвилині господарям все-таки вдалося розпечатати ворота, які захищав Віталієм Ревою. Гол видався хоч і нелогічний, але вийшов дуже красивим. Роман Єременко, в черговий раз зробив рейд по правій брівці, і замість навісу у штрафний майданчик, віддав передачу під удар Огнена Вукоєвича. Хорватський легіонер, прийнявши м'яч, почухав голову, передав привіт своїм рідним на трибуні і точно пробив у дальній верхній кут. Величезні претензії до захисників «Арсеналу».
Після забитого м'яча «Динамо» почало виглядати цікавіше і, що найголовніше, прийнялося створювати моменти біля чужих воріт. Двічі небезпечно пробивав Шевченко, але якщо в першому випадку форварду трохи не вистачило точності, то в другому лише майстерність Реви не дозволило м'ячу опинитися у воротах. Наприкінці тайму не обійшлося без чергового промаху Андрія Ярмоленка. Єременко віддав відмінний пас на Андрія, і той із забійної позиції примудрився послати м'яч вище воріт.
З перших хвилин другого тайму, наставник «канонірів» пішов у ва-банк, випустивши Андрія Воробея і перейшовши на гру з трьома нападаючими. Буквально відразу Воробей міг зрівняти рахунок. Закарлюка навісив на правий край воротарського майданчика і Воробей пробивав напевно, але м'яч після його удару потрапив у штангу і відлетів в руки Олександру Шовковському. «Арсенал» несподівано заволодів ініціативою, видавши непогану 10-хвилинку, яка закінчилася неточним ударом здалеку у виконанні Закарлюки.
А потім «Динамо» все поставило на свої місця. Як мовиться: «Клас - є клас». Андрій Шевченко, отримавши пас з глибини поля, вискочив один на один з Ревою, і якщо з ударом Шеви голкіпер впорався, то від повторного удару Маграо він був не в силах врятувати свою команду. А через 3 хвилини своє прізвище на табло запалив і Мілевський, обігравши воротаря і катнув м'яч у порожні ворота, капітан зробив рахунок 3:0 і вийшов на чисте перше місце в списку бомбардирів. Гра була практично зроблена, і «Динамо», як це часто буває, зменшило оберти.
На 73-й хвилині Сергій Закарлюка вдалося один м'яч відквитати, і, здавалося, що інтрига може ще повернутися, але тут же вона була похована прямо на полі стадіону «Динамо». «Каноніри» протягом однієї хвилини залишилися вдев'ятьох. Арбітр матчу Євген Арановскій не побачив удар ліктем Мілевського в голову Шершуна, і гравець «Арсенал» сказав все судді, за що справедливо побачив перед собою "червоне світло". А потім і Сергій Симоненко підвів свою команду, небезпечно пішовши прямою ногою на Тараса Михалика, за що удостоївся другої жовтої картки, яка автоматично перетворилася на червону. Відіграти 2 голи, маючи у своєму складі на двох гравців менше, практично нереально навіть для «канонірів».
Газзаєв повертає собі першу сходинку в чемпіонаті, а ми з нетерпінням чекаємо недільного вечора, коли всі уболівальники з завмиранням включать свої телевізори і почують продовження сади про Братах, суддів та їх взаємозв'язки. Не набридло? ..
«Динамо» - «Арсенал» - 3:1
«Динамо»: Шовковський, Данило, Юссуф, Леандро, Вукоєвич, Єременко, Маграо, Нінкович, Шевченко (Михалик, 64), Ярмоленко, Мілевський.
«Арсенал»: Рева, Симоненко, Шершун, Шоаве, Єщенко, Хомин (Данилов, 54), Закарлюка, Захаревич (Воробей, 54), Богданов, Мазілу, Шацьких.
Голи: Вукоєвич (34), Маграо (62), Мілевський (65) - Закарлюка (73).
Попередження: Юссуф (25), Мілевський (27), Нінкович (51), Алмейда (56), Михалик (89) - Шоаве (15), Захаревич (44), Богданов (51), Данилов (69), Симоненко (75 ), Міколюнас (91)
Чесна гра: 7,000 - 5,000
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 406 | Додав: Roland | Теги: Футбол, чемпіонат України з футболу, Арсенал Київ, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0