Головна » 2010 » Лютий » 10 » Минулорічні фіналісти Кубка Франції «вилітають» в 1 / 8 фіналу
06:29
Минулорічні фіналісти Кубка Франції «вилітають» в 1 / 8 фіналу
Булонь, Ренн, Сошо, ПСЖ, Чемпіонат Франції, Кубок Франції«Генгам», який минулого сезону сенсаційно виграв Кубок Франції, в нинішньому сезоні зійшов на стадії 1/8- фіналу, поступившись «Булоні» - 0:1. Нагадаємо, що «Генгам» був лише другим клубом другого дивізіону, який виграв Кубок Франції. Зараз команді потрібно зосередитися на збереження прописки в другому дивізіоні, адже після 23 турів команда займає 18-е місце з 20.
«Пролетів» мимо чвертьфіналу і торішній фіналіст «Ренн», що поступився скромній аматорському клубу «Кевійі» - 0:1.
«Сошо» в гостях рагроміл «Бове» - 4:1. забивши суперникові по два голи у кожному таймі.
«Парі Сен-Жермен» після серії невдач у чемпіонаті нарешті порадував своїх болелщіков. Правда, далеко від «Парк де Пренс». Парижани на виїзді обіграли аматорський «Везуль» - 1:0. Єдиний гол на рахунку нев'янучої Людовика Жюлі.
У середу 10 лютого пройде ще три поєдинки 1/8-й фіналу Кубка Франції: «Осер» - «Плабеннек», «Сент-Етьєн» - «Ванн», «Бордо» - «Монако». А ще через тиждень визначитися останній чвертьфіналіст. Але до цього пройдуть ще дві зустрічі 1/16-й фіналу «Ланс» - «Марсель» і «Тулуза» - «Брест».
Кубок Франції 1 / 8 фіналу
Булонь - Генгам - 1:0 (0:0)
Гол: Кювійе, 61 (1:0)
Бове - Сошо - 1:4 (1:2)
Голи: Мартен, 14 (0:1), Мартен, 28 (0:2), Каналес (пен.), 43 (1:2), Моріс-Белей (пен.), 55 (1:3), Мікара, 83 (1:4)
Кевійі - Ренн - 1:0 (1:0)
Гол: Бове, 44 (1:0)
Везуль - ПСЖ - 0:1 (0:1)
Гол: Жюлі, 16 (0:1)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 437 | Додав: Roland | Теги: ПСЖ, Чемпіонат Франції, Сошо, Кубок Франції, Ренн, Булонь | Рейтинг: 0.0/0