Головна » 2011 » Серпень » 8 » МЮ легко перетворив 0:2 на 3:2
00:40
МЮ легко перетворив 0:2 на 3:2
Луїш Нані, Манчестер Юнайтед, Манчестер Сіті, Суперкубок Англії, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниПерефразовуючи класичне, в Манчестері в Великий футбол грають дві команди, а перемагає завжди "Манчестер Юнайтед". Ну, або майже завжди. Що ж до "Манчестер Сіті", то як завжди їм, як завжди, до кращих днів. ну, або майже як завжди.
У стартовому матчі манчестерські "червоні дияволи" здобули вольову перемогу над манчестерским ж "городянами" з рахунком 3:2, звично почавши новий сезон з завоювання трофея - Суперкубка Англії. Причому для перемоги команді сера Алекса Фергюсона фактично вистачило одного тайму.
У першій половині нинішнього так званого Community Shield "МЮ" переважно клеїв дурня, пропустивши в кінцівці два "необов'язкових" голи. Але в другій "Редс" вже зіграли у властивий їм вбивчий футбол, повністю "роздавав" суперника. Підсумком цього тиску стали два м'ячі, які "дияволи" провели вже закінчується 12-ї хвилини другого тайму. Все, на що вистачило "городян", так це не пропустити третій в основний час. Але на четвертій доданій хвилині, коли, здавалося, серія післяматчевих пенальті вже була неминуча, захист "Сіті" дала збій, за яким послідувало неминуче покарання.
Glory glory Man United,
As the Reds go marching on on on!
2011-12 Суперкубок Англії.

"Манчестер Юн" - "Манчестер Сіті" 3:2 (0:2)
Голи: Лескотт, 38 (0:1); Джеко, 45 (0:2); Смоллінг, 53 (1:2); Нані, 58 (2:2); Нані, 94 (3:2)
"Манчестер Юн": де Хеа; Евра (Рафаел, 72); Смоллінг; Відіч (Еванс Дж., 46); Фердинанд (Джонс, 46); Янг Е.; Андерсон; Нані; Каррік (Кліверлі, 46); Уелбек ( Бербатов, 89); Руні
"Манчестер Сіті": Харт; Компані; Лескотт; Річардс; Коларов (Кліші, 74); де Йонг; Туре Яя; Мілнер (Джонсон М., 68); Сілва; Балотеллі; Джеко
Попередження: Андерсон, 20 - Джеко, 20; Річардс, 22; Туре Яя, 34; Мілнер, 56
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 477 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, манчестер сіті, Футбол, Манчестер Юнайтед, футбольные новости, Суперкубок Англії, Новости, футбольні новини, новини, Луїш Нані | Рейтинг: 0.0/0