Головна » 2010 » Серпень » 9 » МЮ обіграв Челсі в боротьбі за Суперкубок
11:00
МЮ обіграв Челсі в боротьбі за Суперкубок
Манчестер Юнайтед, Челсі, Суперкубок Англії, футбол, футбольні новини, новини футболуЕрнандес відзначив дебют курйозним голом Ернандес відзначив дебют курйозним голом
Старт англійського футбольного сезону, за традицією, припав на поєдинок за Суперкубок країни, який, як і рік тому, оскаржували "Манчестер Юнайтед" і "Челсі".
Вийшла досить жива і видовищна гра, якій могли б позаздрити багато поєдинки чемпіонату світу 2010. У цілому, більш організованими виглядали манкуніанці, швидко виявили проблеми "Челсі" на лівому фланзі оборони. Не випадково дві перші гольові атаки стали наслідком бездіяльності Ешлі Коула.
"Челсі" нагадав про себе тільки з виходом Дідьє Дрогба. Та так, що за шість заключних хвилин підопічні Карло Анчелотті ледь не відіграли фору в два м'ячі. Однак Дрогба, Калу і Старрідж своїми шансами не скористалися, а Бербатов на другий компенсованій хвилині зняв всі питання - 3:1 на користь "Червоних дияволів".
Суперкубок Англії-2010
"Манчестер Юн" - "Челсі" - 3:1 (1:0)
Голи: Валенсія, 41 (1:0), Ернандес, 76 (2:0), Калу, 84 (2:1), Бербатов, 92 (3:1)
"Манчестер Юн": Ван дер Сар, Еванс, Відіч, Фабіо (Смоллінг, 71), Валенсія, Скоулз (Флетчер, 80), О `Ши, Парк Джи Сун (Нані, 46), Каррік (Гіггз, 80), Оуен (Бербатов, 46), Руні (Ернандес, 46)
"Челсі": Іларіу, Іванович, Феррейра (Брума, 79), Террі, Е. Коул (Жирков, 79), Малуда (Бенаюн, 73), Мікел (Старрідж, 60), Ессьєн, Лемпард, Анелька (Дрогба, 60) , Калу
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 427 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, Манчестер Юнайтед, Суперкубок Англії, челсі, футбольні новини | Рейтинг: 0.0/0