Головна » 2009 » Грудень » 20 » МЮ пора задуматися про Акінфеєвим
01:43
МЮ пора задуматися про Акінфеєвим
мю, фулхем«Манчестер Юнайтед» зазнав сенсаційну поразку від «Фулхема» - 0:3. «Ліверпуль» зазнав сьоме поразки в прем'єр-лізі. У 18-му турі команда Рафаеля Бенітеса програла аутсайдеру чемпіонату «Портсмуту» з рахунком 0:2. У першому таймі після вилучення Хав'єра Маскерано гості залишилися в меншості. Роман Павлюченко в черговий раз не взяв участь у матчі
Матч «Портсмута» і «Ліверпуля» відкривав суботню програму англійської прем'єр-ліги. Аутсайдер чемпіонату на своєму полі приймав суперника, що йде на шостому рядку. Обидві команди підійшли до очного грі в мінорному настрої. Кожен поки не виправдовує очікувань і не виконує завдань на сезон. Мінорні тональності «Ліверпуля» і «Портсмута» об'єднували останні матчі. В останніх трьох іграх команди змогли набрати по чотири очки. Хоча для «Портсмута» це, мабуть, навіть непоганий результат. Адже до звітного матчу на його рахунку було 11 очок. У «Ліверпуля» - 27, але від першого місця команду Рафи Бенітеса відокремлювали вже 13 очок. Ціла прірва. Тепер прірву загрожує звернутися справжньою прірвою.
«Ліверпуль» активно почав. Фернандо Торрес непогано прикладався по м'ячу: прямо проти воріт, сильно пробив, але м'яч полетів вище воріт. Потім він же ледве не замкнув простріл з флангу, але його випередив воротар. «Портсмут» початок гри провів другим номером, але фактично перший ж гольовий момент господарі змогли реалізувати. Хоча можна говорити, що ліверпульців зробили все для того, щоб у «Портсмута» це вийшло.
Рейну погано відбив м'яч після дальнього удару, Каррагер виніс м'яч точно на ногу Надіра Белхаджу, і той з п'яти метрів забив м'яч у ближню «дев'ятку».
«Ліверпуль» побіг відіграватися, і незабаром Аггер міг послати м'яч у сітку. Після подачі Джеррардом штрафного м'яч прилетів точно в голову захисникові, але після дотику з нею летіти точно в дальній кут відмовився, лише подратувати, чиркнув по штанзі. «Ліверпуль» ніяк не міг розкрити оборону аутсайдера, можливо тому кінцівка першого тайму вийшла бойовою, в прямому сенсі. Пристрасті закипіли, на полі стало виникати все більше сутичок.
Головний бій стався на 45-й хвилині між Бен Хаїмом і Маскерано. Один одному гарненько врізали по ногах, після чого синхронно лежали на газоні, в той час як лікарі чаклували над ними. Маскерано самостійно встати так і не зміг. Його підвели медики, але як тільки він піднявся, як суддя його добив, показавши червону картку, як ініціатору поєдинку. Другий тайм вийшов більш нудним. 11 гравців «Портсмута» всіма силами утримували перевагу, намагаючись контратакувати. 10 гравців «Ліверпуля» бундючились в атаці, але всі ходи гостей читалися.
Все-таки у господарів на полі було на одну голову більше.
Сподіватися ліверпульців можна було хіба що на індивідуальні, нестандартні дії їхніх зірок. І головна зірка Торрес за 15 хвилин до кінця матчу міг зрівняти рахунок. Він обіграв перед штрафним опонента, потім накрутив ще двох. Тут би прострілити на далеку, але іспанець захотів ще парочку обіграти. Вийшло лише одного. Навіть по воротах пробити не вийшло.
Чи не забили - отримаєте. Через п'ять хвилин «Портсмут» подвоїв перевагу. Пікьон відкрився на простріл у штрафну і одним дотиком зробив відразу дві справи: обіграв суперника і обробив м'яч, а другий потужно пробив у дальній кут! 2:0, після чого «Ліверпуль» остаточно знітився. А от розмови про відставку Бенітеса отримали новий імпульс.
Отримають розвиток і розмови про те, що «Манчестер Юнайтед» потребує нового воротаря. Наприклад, у Ігоря Акінфєєва.
Оскільки Кушчак, який захищав ворота в матчі з «Фулхемом», не виручав і не врятував команду від розгрому. Заодно можна почати розвивати тему про те, що Пол Скоулз старий, нудний і «привозить» голи МЮ з центральної зони. Виїзний матч проти «Фулхема» став справжнім кошмаром для Скоулза, Кушчак і всієї команди в цілому. «Фулхем» з першої до останньої хвилини володів ініціативою і досить швидко забив перший м'яч. На 22-й хвилині Скоулз зазівався, його обікрав Мерфі і пробив метрів з 25. Кушчак не справився з не найскладнішим ударом.
Незабаром Скоулз знову помилився перед своїми воротами, організувавши ще одну небезпечну атаку господарів. На щастя для «Манчестера», Замора після навісу не потрапив в порожній кут воріт. Але ледве почався другий тайм, як Замора виправився. Перша ж атака принесла успіх «Фулхему». Причому комбінація вийшла найпростішої: навіс з флангу, знижка нападаючого і удар Замори з п'яти меров - гол!
За чверть години лондонці оформили розгром. Четвірка Флетчер і Керрік (вимушено що грали в центрі оборони через травми провідних захисників), Скоулз і Андерсен дивилися, як всередині їх квадрата гравці «Фулхема» розігрують нехитру комбінацію. Знижка на Дафа - і той зльоту пробив по воротах. Гол. Просто, як у дворі. Критикуючи нинішню оборону МЮ, не варто забувати і про атаку. Трійка Руні - Оуен - Бербатов на трьох не зрозуміли жодного небезпечного моменту.
Роман Павлюченко в черговий раз не взяв участь у матчі «Тоттенхема». У суботу російський нападаючий, сидячи на лавці запасних, побачив, як його команда обіграла «Блекберн» 2:0. Там же, напевно, він дізнався, що «Ман Сіті» у трилері обіграв «Сандерленд» 4:3, а «Астон Вілла» переграла «Сток» 1:0.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 492 | Додав: Roland | Теги: Фулхем, мю | Рейтинг: 0.0/0