Головна » 2009 » Грудень » 28 » "МЮ" продовжив погоню
13:43
"МЮ" продовжив погоню
мю, англія, премєр ліга"Манчестер Юнайтед" у завзятій боротьбі здолав на виїзді "Халл" з рахунком 3:1 і скоротив відставання від лідируючого в прем'єр-лізі "Челсі" до двох очок. Чергову перемогу здобув і лондонський "Арсенал", у складі якого кращим був Цеск Фабрегас.
"Челсі" у суботу втратив очки у виїзному поєдинку з "Бірмінгемом", чим не забарилися скористатися "Юнайтед" і "Арсенал". "Каноніри" вдома розправилися з займає четверте місце "Астон Віллою" - 3:0. Капітан лондонців Фабрегас через травму задньої поверхні стегна залишився в запасі, і гра в його команди явно не йшла. Тренер "Арсеналу" Арсен Венгер випустив іспанця на заміну на 57-й хвилині, і вже через вісім хвилин він відкрив рахунком відмінним ударом зі штрафного. За дев'ять хвилин до фінального свистка Фабрегас завершив швидку контратаку, а в доданий час остаточний результат на табло встановив Абу Діабі.
"МЮ" в дебюті дуелі з "Халлом" також діяв не кращим чином. Проте в самому кінці першого тайму Вейн Руні замкнув простріл Даррена Флетчера - 1:0. Під кінець години Руні віддав невдалу передачу, і Рафаель був змушений збити Жози Альтідоре у власній штрафній площі. Пенальті чітко реалізував Крейг Феган. Руні виправився на 73-й хвилині, коли після його прострілу Енді Доусон зрізав м'яч у свої ворота. Більше того, форвард збірної Англії організував гол Дімітара Бербатова за вісім хвилин до фінального свістка.
uefa.com
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 555 | Додав: Roland | Теги: Англія, мю, Премєр ЛігА | Рейтинг: 0.0/0