Головна » 2009 » Грудень » 31 » МЮ вірний собі
09:50
МЮ вірний собі
Футболісти «Манчестер Юнайтед» розгромили в рідних стінах «Віган», повторивши рахунок, зафіксований у матчі першого кола між цими клубами. Тепер «Латікс» стали найбільш «пропускається» командою в прем'єр-лізі.
Футболісти «Манчестер Юнайтед» брали дому «Віган».
Зараз манкуніанці відчайдушно намагаються наздогнати лідирує в прем'єр-лізі «Челсі». «Аристократи» свої три очки у 20-турі вже взяли, черга була за МЮ. Адже за великим рахунком «латікс» серйозним суперником для «Манчестера» не є. У першому колі в матчі між цими командами на табло світилися цифри 5:0. Зрозуміло, на чию користь ...
За всю історію команди до звітного матчу зустрічалися 10 разів. І завжди перемагали «червоні дияволи», як правило, з розгромним рахунком.
У лад у них повернулися кілька захисників, включаючи Гарі Невілла. А от місце у воротах знову зайняв Томаш Кущак, оскільки Едвіна ван дер Сара відпустили на батьківщину - у його дружини намітилися серйозні проблеми зі здоров'ям.
Господарі розпочали матч досить методично. Але з кожною хвилиною нарощували тиск. Їм весь час чогось бракувало. Відіч з 15-ти метрів бив низом, але буквально з «стрічки» м'яч виніс захисник! У середині першого тайму у штрафному «Уїгана» був збитий Бербатов. Проте свисток арбітра безмолствовал. І, тим не менше, МЮ незабаром відкрив рахунок.
Валенсія зіграв на Рафаеля, той прострілив - і на розі воротарської Руні підправив м'яч в ціль!
Це був його 9-й гол у 11-ти матчах проти «Уїгана».
Далі - більше. Чергова атака манкуніанців за участю все того ж Валенсії завершилася пасом на Карріка. Півзахисник МЮ з ходу пробив низом в самий кут - і Кіркленд не зміг виручити команду. А на останній хвилині стартовою половини відзначився захисник Рафаель.
Цікаво, що в перерві «Віган» змінив воротаря. 3:0 - здавалося, другий тайм манкуніанці почнуть неквапливо. Однак вони, навпаки, понеслися вперед. Спочатку Руні перевірив реакцію Полліта. Голкіпер гостей не підвів. Хоча за кілька хвилин йому все ж таки довелося капітулювати. Удар Бербатова був неперевершений. І «Віган» вмить перетворився в команду, яка пропустила в прем'єр-лізі найбільше м'ячів.
А в решту часу господарі забили ще один гол, повторивши рахунок поєдинку з «Уїганом» в нинішньому сезоні. Причому все було виконано за всіма канонами футбольного мистецтва.
Руні видав дивовижний пас на хід Валенсії, а той не менш ефектно підрізав м'яч у ворота.
До речі, м'яч цілком міг опинитися в них і в шостий раз. Коли після навісу з флангу він рикошетом від захисника несподівано відскочив у створ. Але Полліт все-таки зумів його зловити. У будь-якому випадку, розгрому гості не уникнули. І тепер, мабуть, поведуть нелегку боротьбу за виживання.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 607 | Додав: Roland | Теги: Англія, мю | Рейтинг: 0.0/0