Головна » 2010 » Лютий » 15 » Молодь "Шахтаря" побила "Мюнхен-1860"
05:33
Молодь "Шахтаря" побила "Мюнхен-1860"
Шахтар-мол., Чемпіонат України, Товариські матчі, Збори, Молодь, дублериДосить насиченим подіями вийшов контрольний матч молодіжної команди «Шахтаря» проти другого складу популярного німецького клубу «Мюнхен-1860». Що цікаво, середній вік наших суперників - близько 23 років. По фактурі мюнхенці теж переважали молодих «гірників». Але підопічні Валерія Яремченко не здригнулися і не злякалися відверто жорсткою, а деколи і грубої гри.
Рахунок у цьому матчі відкрив Олександр Овчинников. На 30-й хвилині він реалізував пенальті, призначений за гру рукою у межах карного майданчика німців, - 1:0. Так завершився перший тайм. А на початку другої половини гри «блакитні леви», як їх називають на батьківщині, двічі забили в наші ворота. Не дуже вдало в цих епізодах зіграв донецький воротар. Але ця обставина не збентежило футболістів «Шахтаря», і вони не тільки відігралися, але й зуміли перемогти.
На 68-й хвилині знову відзначився Олександр Овчинников, якому асистував класно Владислав Насібулін. А через 8 хвилин захисник «Мюнхен-1860» грубо обійшовся з Віталієм Федотовим. Знову той же Овчинников реалізував безперечний пенальті. 3:2 на користь «гірників».
Не обійшлося в грі і без червоних карток. Російський арбітр вилучив по два гравці з кожної команди. У нас «постраждали» Олександр Нойок і Геннадій Клименко. Щоправда, за взаємною домовленістю цих тих, хто вибув з ладу футболістів можна було замінювати. До речі, за грою спостерігав головний тренер молодіжної збірної України Павло Яковенко. Матч йому сподобався.
- Радий, що хлопці не злякалися силовий, а часом і дуже жорсткої гри фізично міцних німців. Традиційно команди з Німеччини добре організовані. Але ми ні в чому їм не поступилися, - зазначив після фінального свистка головний тренер молодіжного «Шахтаря» Валерій Яремченко. - Справжніми лідерами проявили себе Богдан Бутко, Владислав Насібулін та Віталій Федотов. Якщо вони будуть так грати завжди, то в їх футбольному майбутньому можна не сумніватися.
Товариський матч. Туреччина.
"Шахтар" (мол.) - "Мюнхен-1860" (мол) - 3:2
Голи: Овчинніков, 30-пен., 68, 76-пен. -???
«Шахтар» виступав у такому складі: Базилевич (Шевченко, 30; Тетенко, 60), Олійник, Бутко, Жічіков (Ордец, 48), Гречишкін (Чурко, 55). Нойок (Вакуленко, 80), Клименко (Голіков, 85), Караваєв (Карп, 60), Федотов, Насібулін, Овчинников (Нехтій, 80).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 394 | Додав: Roland | Теги: Збори, Шахтар-мол., Молодь, Товариські матчі, дублери, чемпіонат україни | Рейтинг: 0.0/0