Головна » 2009 » Листопад » 21 » Молодь Шахтаря розбила Динамо
10:56
Молодь Шахтаря розбила Динамо
Папе Діакате повернувся на поле і вивів свою команду на поле в якості капітана
Сьогодні молодіжна команда «Динамо» провела черговий матч у рамках першості. Поєдинок проти донецького «Шахтаря» явно не додав позитивних емоцій як тренерському штабу, так і нечисленним вболівальникам, які зібралися на клубній базі в Конча-Заспі.
Із приємних новин - повернення на поле Папа Діакате. У цьому сезоні сенегальський захисник взяв участь лише у двох матчах (останній із них - 20 вересня проти харківського «Металіста»), з тих пір борючись з наслідками травми. Примітно, що у звітному матчі Пап вивів команду на поле в якості капітана.
З неприємних новин - підсумковий результат. Результат поєдинку був фактично вирішений наперед ще в першому таймі, коли нападник «гірників» Руслан Фомін забив три м'ячі, додавши ще один в середині другого тайму. У кінцівці матчу, довівши рахунок до 0:5, «гірники» заспокоїлися, чим не забарилися скористатися динамівці - відзначитися вдалося Дмитру Коркішко та Сергію Кравченко.
Молодіжна першість. 14 тур
«Динамо» - «Шахтар» - 2:5 (0:3).
«Динамо»: Загладько (Ткачук, 81), Пінчук (Пархоменко, 75), Діакате (Козлов, 46), Логінов, Менжега, Сокуренко (Кравченко, 46), Макаренко (Прокіпчук, 52), Гармаш, Теміле (Мандзюк, 46 ), Білала (Есеола, 67), Коркішко.
«Шахтар»: Тетенко (Базилевич, 83), Олійник, Бутко, Ковальов (Імереков, 85), Насібулін (Вакуленко, 46; Гречишкін, 71), Полянський, Федотов (Ілюк, 63), Чайковський, Фомін (Овчінніков, 74) , Віценець (Нехтій, 83), Картушов.
Голи: Коркішко (79), Кравченко (90 +3) - Фомін (4, 25, 38, 69), Ілюк (78).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 572 | Додав: Roland | Рейтинг: 0.0/0