Головна » 2013 » Листопад » 9 » Монако знову втрачає очки
08:47
Монако знову втрачає очки
Монако , Евіан , Чемпіонат ФранціїПісля того , як в минулі вихідні "Лілль " завдав першої поразки в чемпіонаті Франції , гравці " Монако " в 13- му турі допустили ще одну осічку , не зумівши на своєму полі обіграти середняка - "Евіан " - 1:1.
Даніель Васс шокував господарів на 20-й хвилині , коли при потуранні оборони з правого краю завдав разючого удару . Втім , лідерство " Евіана " було не довгим . Вже на 27-й хвилині Джеймс Родрігес кинув у прорив Фалькао , який увірвався в штрафну і легко переграв воротаря. Для колумбійця це був дев'ятий гол у сезоні , і він ділить пальму першості бомбардирів з Кавані з ПСЖ .
Решта 3 / 4 матчі атака " Монако " працювала на повну силу , мали кілька хороших шансів для другого голу , але в підсумку це не вдалося.
" Монако " наздогнав " Лілль" за очками , але у " бульдогів " ще матч в запасі , а в разі перемоги ПСЖ в суботу у себе вдома над " Ніццою " , " Монако " буде відставати від лідера вже на п'ять очок.

2013-14 . Чемпіонат Франції. 13-й тур

" Монако " - " Евіан" 1:1 ( 1:1)
Голи: Васс , 20 ( 0:1); Фалькао , 27 ( 1:1)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 480 | Додав: Roland | Теги: Евіан, Чемпіонат Франції, монако | Рейтинг: 0.0/0