Головна » 2010 » Лютий » 10 » Московський ЦСКА вийшов у фінал Кубка Sol
Московський ЦСКА вийшов у фінал Кубка Sol
Міжнародний турнір Кубок-дель-Соль
«Червона група»
3-й тур
ЦСКА (Росія) - «Оденсе» (Данія) - 3:1 (2:1)
Голи: Лукас Кака, 31 (0:1). А. Березуцький, 42 (1:1). Красіч, 43 (2:1). Нецід, 47 (3:1).
Нереалізований пенальті: Демба-Нюрен, 90 +2 ( «Оденсе»).
ЦСКА: Акінфєєв, А. Березуцький (Набабкін, 62), В. Березуцький, Ігнашевич, Шемберас, Щенніков, Алдонін (Секу Оліс, 86), Красіч, Мамаєв (Рахимич, 46), Хонда (Заболотний, 79), Нецід (Гільєрме, 62).
Попередження: Шемберас, 29. Нецід, 34. Заболотний, 88. Акінфєєв, 90 1. Демба-Нюрен, 90 2.
ЦСКА, послідовно обігравши три скандинавських клубу - «Ельфсборг», «Русенборг» і «Оденсе», вийшов у фінал передсезонного турніру Copa-дель-Соль в Марбельї. У п'ятницю армійці зустрінуться з донецьким «Шахтарем».
За всіма розрахунками останній матч групового етапу повинен був стати для підопічних Слуцького найскладнішим. По-перше, «Оденсе», як і ЦСКА, виграв два стартові матчі. По-друге, в датському чемпіонаті, на відміну від російського, шведського і норвезької, вже йде друге коло, а значить, клуби цієї країни знаходяться в гарній формі. І, нарешті, по-третє, команда з острова Фюн лідирує в національній першості, що само по собі свідчить про її силу.
Початок зустрічі підтвердило побоювання: данці з перших хвилин влаштувалися на половині поля суперника, лише зрідка підпускаючи ЦСКА до своїх володінь. На 14-й хвилині за спиною Акінфєєва пролунав дзвін штанги, але м `яч, запущений за хитромудрої траєкторії, у ворота не потрапив. Червоно-сині відповіли на 22-й хвилині, коли новачок армійського клубу Хонда, якого, до речі, цілком можна назвати одним з лідерів команди на турнірі, завдав небезпечного удару з-за меж штрафного майданчика.
Перевага «Оденсе», проте, незабаром все ж таки втілилася в гол: швидкісна триходівка з завершальним ударом бразильця Лукаса Кака вивела датчан вперед.
Але на цьому гольові подвиги команди з батьківщини Ганса Крістіана Андерсена закінчилися. Ще до перерви ЦСКА встиг не тільки відігратися, а й повести в рахунку. До обох голам причетний Красіч. Спочатку він заробив кутовий, після подачі якого забив Олексій Березуцький, а потім серб забив і сам. У другому випадку, правда, не обійшлося без рикошету непередбачуваного і невпевненої гри голкіпера Керролла, який пропустив в ближній кут.
На самому початку другої половини гри Нецід встановив остаточний рахунок. Чех завершив атаку, яку організував все той же Красіч. Після цього ЦСКА, як і в попередній зустрічі з «Русенборгом», зменшив обороти і відійшов назад. На підсумковому результаті це ніяк не позначилося. Хоча у «Оденсе» був шанс: відомий норвезький арбітр Евребе в кінцівці призначив у ворота Акінфєєва справедливий пенальті. Але голкіпер збірної Росії, що порушив правила у тому епізоді, виправився, відбивши 11-метровий.
Турнірне становище: ЦСКА - 9 очок (3 гри). «Оденсе» - 6 (3). «Ельфсборг» - 0 (2). «Русенборг» - 0 (2).
Никита ЛУК'ЯНОВ, Спорт-Експрес
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 591 | Додав: Roland | Теги: ЦСКА Москва, Копа справ Сол, Оденсе | Рейтинг: 0.0/0