Головна » 2010 » Серпень » 13 » На що багаті матчі українських грандів?
23:26
На що багаті матчі українських грандів?
Ярошенко, Єзерський, Іллічівець, Зоря, футбол, новини, новини футболу, футбольні новини, футбольные новостиЯрошенко, Єзерський, Іллічівець, Зоря, футбол, новини, новини
футболу, футбольні новини, футбольные новостиУ першу чергу, мабуть, на видовищність і інтригуючий сюжет. На що багаті протистояння «Зорі» та «Іллічівця»? Боротьбою, ще раз боротьбою і ... все тим же непередбачуваним результатом. Так вже виходило, що календарна сітка в останні роки зводила ці команди і на стадії боротьби під сонцем вищого дивізіону, і на рубежі кіл, але всякий раз нудьгувати публіці ні на «Іллічівці», ні на «Авангарді» явно не доводилося.
Втім, щодо даного матчу, його перша половина найбільше нагадувала настирливу іриски, яка застрягла в зубах, а от шансів що-небудь змінити ніяких не бачилося. У порівнянні з минулими своїми поєдинками наставники команд не внесли принципових перестановок в склад. Хіба що Яценко в обороні у маріупольців змінив Самусіовас, а у луганчан з перших хвилин на вістрі замість Силюка діяв Касьян (до речі, за словами наставника «Зорі» Силюк поніс певні санкції після матчу в Луцьку).
Почали матч команди аж ніяк не на крейсерських швидкостях (тут треба зауважити, що перенесення часу початку гри з 16:00 на 19:00 вперше за останній час позбавив господарів і гостей «задоволення» бігати, як кажуть, у саме «пекло»). «Зоря» за традицією неспішними «набігами» намагалася показати хто в домі господар, і в першу п'ятихвилинку награв на два примітних моменту. У першому з них Лазарович, опинившись практично один на один з голкіпером, пробив вище, а у Касьяна в останній момент м'яч з-під ніг вибили захисники суперника. Взагалі, в перші 20 хвилин «Іллічівець» нагадував про себе в більшою мірою як про захисну одиниці, практично не переходячи на чужу половину.
Не зумівши втілити свої рейди в голи, господарі, наче піддавшись настрою суперника, відверто знизили оберти. Фактично до заключних хвилин першого тайму гра стихла. Але подібне затишшя перед бурею (а то, що це було так - показали подальші події) нерідко вводить в оману футболістів, і поплатився стороною в даному випадку виступили маріупольці. Під завісу тайму Білий пройшов зліва, виклавши м'яч на Микицея, який, у свою чергу від самої лицьової лінії направив сферу в центр воротарського, а ось там вже чергував (як не дивно) центрбек луганчан Єзерський, не упустити шанс прославитися в ролі голеадора. На цьому події першої 45-хвилинки не отримали завершення. Для початку Мартищук взяв удар Антонова з 13-ти метрів, а через хвилину на допомогу луганському воротареві прийшов Каменюка, який виніс м'яч з порожніх воріт після пострілу Козоріз.
А ось події першої частини другого тайму інакше як метаморфозою важко було й назвати. Ось тільки для «Іллічівця» дане поняття несло позитивної сенс, тоді як «Зоря», мабуть, сама зробила себе заручницею ситуації, занадто рано віддавши кермо влади в руки супротивника. Кілька разів перевіривши на профпридатність Романенко, господарі під пресом «Іллічівця» стали допускати непростимі помилки в обороні, Ярошенко буквально захопив свою «брівку», а чи не кожна атака обіцяла стати гольовий. Втім, за цим у маріупольців по такій грі справа не стало. Після розіграшу кутового м'яч дійшов до Ярошенко, який гарматним ударом рикошетом від Білого пустив м'яч у сітку.
Пропущений гол явно не подіяв на «чорно-білих» витвережували. А даремно. Оскільки вже через п'ять хвилин їм вдруге довелося розводити з центру поля. І знову не обійшлося без підступного рикошету, ось тільки на шляху польоту м'яча на цей раз став захисник господарів Ковальов, а от сам удар наносив буквально в минулому сезоні виступав у складі «Зорі» Антонов.
Мимовільні асоціації з грою проти «Карпат», коли луганчанам також довелося відіграватися по ходу зустрічі, все ж не могли не проскакувати у думках гравців і сподіваннях місцевих уболівальників. Часу на виправлення ситуації залишалося не так багато, і цілком логічно, що «Іллічівець» у ці хвилини понад піклувався про збереження своїх воріт. «Зоря» завзято взялася за відкриті дії, і, як мінімум, кілька разів могла вирівнювати становище. Особливо в цьому плані не пощастило Полянському, який не потрапив у «рамку» після ідеальної передачі від Білого.
Розв'язка ж настала вже в компенсований час, і хто б міг подумати, що центральною фігурою розіграшу кутового у складі «Зорі» знову стане капітан луганської команди Володимир Єзерський. Але саме він опинився на дальній штанзі і вже в падінні проштовхнув м'яч у ворота - 2:2!. Могли господарі завершувати цей воістину валідольний матч і зовсім на переможної ноті, але забитий Касьяном м'яч по через офсайд відмінив бічній рефері. Сама ж гра залишила двояке враження, як у гравців, так і у тренерів і вболівальників. Одним словом - суцільний емоційний фронт і гойдалки, які зупинилися в підсумку на рівному рівні.
Віталій Ватулін
Зоря - Іллічівець - 2:2
Зоря ": Мартищук, Микицей, Єзерський, Чайковський (Шевчук, 68), Ковальов, Каменюка, Полянський, Семененко (Віценець, 60), Білий, Лазарович (Кислий, 82), Касьян.
"Іллічівець": Романенко, Самусіовас, Савін, Яворський (Мельник, 93), Чучман, Пуканич, Ярошенко (Путівцев (90), Кривошеєнко (Насибуліна, 85), Тищенко, Козоріз, Антонов.
Голи: Єзерський (38, 91) - Ярошенко (64), Ковальов (69, автогол)
Попередження: Семененко (23), Чайковський (63) - Самусіовас (26), Козоріз (43), Чучман (50), Ярошенко (63).
Удари (в ствір): 7 (3) - 8 (5).
Кутові: 6 - 3.
Офсайди: 2 - 2.
Глядачів: 9.000
Оцінка поля: 3
Чесна гра: 7,000 - 7,250.

Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 527 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, іллічівець, Єзерський, футбольные новости, Ярошенко, футбольні новини, новини, Зоря | Рейтинг: 0.0/0