Головна » 2010 » Квітень » 11 » На шляху у Роми до першого місця всього лише Аталанта
14:16
На шляху у Роми до першого місця всього лише Аталанта
чемпіонат Італії з футболу, Палермо, Серія А, Удінезе, Рома, Мілан, Ювентус, Інтер«Наполі» - «Парма» - 2:3 (1:0)
Неаполь. 45,000 глядачів
«Наполі»: Де Санктіс, гравій, Каннаваро, Кампаньяро, Суніга, Пацьенца (Чігаріні, 74), Гаргано, Ароніка (Больячіно, 74), Хамшік, Лавессі, Квальярелла
«Парма»: Міранте, Дзеноні, Дзаккардо, Деллафьоре, Лукареллі, Бьябьяни (Пачі, 81), Вальяні, Галлоппа (Кастелліні, 46), Хіменес, Антонеллі, Божинов (Креспо, 46)
Голи: Квальярелла, 3 (1:0). Антонеллі, 63 (1:1). Лукареллі, 68 (1:2). Хамшік, 78 (2:2). Хіменес, 87 (2:3)
Попередження: Каннаваро, 54, Ароніка, 58, Квальярелла, 84 - Лукареллі, 20, Вальяні, 34, Бьябьяни, 37, Деллафьоре, 53, Кастелліні, 75
Вилучення: Квальярелла, 86
«Фіорентина» - «Інтер» - 2:2 (1:0)
Флоренція
«Фіорентина»: Фрей, Кролдруп, Наталі, Паскуаль (Феліпе, 50), Комотто, Монтоліво, Болатті, Гоббі, Сантана (Де Сільвестрі, 65), Йоветіч, Кейррісон (Джилардіно, 60)
«Інтер»: Жуліо Сезар, Самуель, Лусіо, Ківу (Балотеллі, 46), Майкон, Камбьяссо (Куарежма, 87), Дзанетті, Міліто, Снейдер, Ето'О, Пандев (Мунтарі, 71)
Голи: Кейррісон, 11 (1:0), Міліто, 75 (1:1), Ето'О, 80 (1:2), Кролдруп, 82 (2:2)
Попередження: Паскуаль, 18, Кролдруп, 42, Наталі, 53, Болатті, 78, Гоббі, 89 - Ківу, 38, Мунтарі, 93
Все-таки Ліга Чемпіонів не пройшла безслідно для команди Жозе Моуріньо. Тільки в перші 10 хвилин «Інтер» мав беззаперечну перевагу, але швидко відкрити рахунок не вдалося. Так, на 2-й хвилині після дальнього удару Снейдера Фрей насилу витягнув м'яч з кута ворота, перевівши його на кутовий. А коли він був виконаний, Міліто з лінії воротарської завдавав удару головою, але м'яч якимось незбагненним чином опинився не в воротах, а влучив у штангу. Ще по разу випробували своє щастя Ето'О і Снейдер, але після удару першого знову на висоті був Фрей, а голландець пробив поруч зі штангою.
А ось перша ж вилазка «Фіорентини» до воріт Жуліо Сезара стала голом. Оборона «Інтера» прогавила ривок Паскуаля правим флангом, той увійшов у штрафну, і видав Кейррісону таку передачу, що тому промахнутися було неможливо.
Отримавши такий потужний допінг у вигляді забитого гола, господарі поля відчули себе і господарями становища, і стало очевидно перевагу «фіалок» у швидкості. Вони і вперед бігли так, що оборона гостей насилу встигала перекривати вільні зони. А ще швидше підопічні Пранделлі поверталися «додому» при зриві атаки, і на шляху «інтерістов» до штрафного господарів виникав заслін з 8-9 футболістів. Все, що залишалося «чорно-синім», так намагатися вразити ворота ударом з дальньої дистанції, але що у Снейдера, що у Ето'О з точністю не заладилося.
Відразу після перерви Моуріньо кинув у бій Балотеллі, він швиденько зміг заробити пару небезпечних штрафних, і поступово розчинився на полі. А господарі тим часом ледь не забили вдруге. Це Йоветіч, прийнявши м'яч на межі офсайду (до речі, у господарів це виходило непогано ще не раз), завдавав удару в дальній кут, але м'яч прокотився поруч зі штангою.
Подібна марнотратство ледь не вийшла боком для «Фіорентини». На 75-й і 80-й хвилинах «Інтер» провів дві швидких, а головне результативних, контратаки. У чомусь вони навіть вийшли схожими один на одного. По-перше, починалися вони після того, як «фіалковий» втрачали м'яч поблизу воріт Жуліо Сезара, а, по-друге, завершувалися через правий фланг з подальшою передачею у штрафний майданчик. У першому випадку на завершенні виявився Міліто, а в другому - Ето'О.
І все-таки господарі в цій грі ніяк не заслуговували на поразку. Пропустивши другий м'яч, через дві хвилини вони отримав право на кутовий, після подачі якого Кролдруп з воротарської завдав точного удару.
Отже, спектакль на «Артеміо Франкі» завершився внічию, і лідерство «Інтера» зависло вдруге протягом місяця. Два тури тому «Мілан», не вигравши у «Лаціо», втратив можливість обійти своїх земляків, і ось тепер подібний шанс отримує «Рома». Тотті і компанія в неділю приймають «Аталанта», яка пасе зоні вильоту, і упускати таку можливість римляни, безперечно, не збираються.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 352 | Додав: Roland | Теги: інтер, Мілан, чемпіонат Італії з футболу, Ювентус, Рома, Серія А, Удінезе, Палермо | Рейтинг: 0.0/0