Головна » 2010 » Квітень » 21 » Найшла коса на камінь
08:45
Найшла коса на камінь
футбол, Майкон, Ліга чемпіонів, Барселона, ІнтерНастільки яскраво виражених антагоністів, як ті два колективи, що вийшли на газон «Джузеппе Меацца» сьогодні ввечері, в топ-дивізіоні європейського футболу вдень з вогнем не знайдеш! Розмашистий, щедро атакуюча, гаряча, як сонце Каталонії «Барселона» проти чіпкого, вишколеного, безжального у своїй прагматичності «Інтера». Не дивно, що перед грою з вуст фахівців і сторінок спортивних видань періодично зривалися тези про те, що якщо хто і може зупинити пристрасний ривок «Барси» за наіпочетнейшім клубним трофеєм Старого Світу в цьому році, так це «нерадзуррі» на чолі зі своїм The Special One.
Перший небезпечний момент матчу в самому дебюті записав на свій рахунок зоряний Ібрагімович. Швед міг передати привіт всім, хто критикує його за низьку результативність у Лізі, але, вистрибнувши балеруном у центрі штрафного «Інтера», передачу зліва замкнути не зумів - не дотягнувся. Таким чином, на другій хвилині матчу подвиги Ібри в цій грі закінчилися.
Через п'ять хвилин блиснув Мессі. Накрутивши на підступах до штрафного декількох супротивників і в цю саму штрафну увірвавшись, аргентинець зіткнувся з Камбьяссо і впав - свисток судді промовчав. Можливо, Лео це образило, тому що надалі він, як і Златан, діяв зовсім не так яскраво, як звикли бачити фани «Барселони» по всьому світу. Та що там! Зовсім блякло грав Мессі! Але в цьому ж і величезна заслуга «Інтера», чи не так?
На 17-й хвилині перша небезпека біля воріт Вальдеса. Із-за меж штрафної Ето'О гарматою стріляє в лівий нижній кут воріт «Барси», а воротар Віктор відбиває м'яч прямо на Міліто! Але форварду «Інтера» не пощастило - з гострого кута він не потрапив у ворота.
Відплата за втрачений момент наздогнало господарів вже через дві хвилини. І хто, вгадайте, приніс його на своїх крилах?! Той самий Максвелл, перехід якого з «Інтера» в «Барселону» якось загубився на фоні «зоряного бартеру» Ето'О - Ібрагімович! Не інакше, як на крилах пролетів бразилець по лівому флангу, залишивши далеко позаду блискучу голову Камбьяссо, дістався до лицьової лінії і прострілив у центр штрафного, а там - Педро! Мало, хто реалізує свої моменти з такою ж ювелірною точністю, як Педро Родрігес - 0:1 зажурилися табло «Джузеппе Меацца».
Після пропущеного гола «Інтер» не кинувся відіграватися всіма силами - занадто досвідчена команда. «Отримати другий гол на контратаці від« Барселони »- це моветон!» - Вирішили «нерадзуррі» і почали терпляче чекати свого шансу.
На 27-й доля знову надала його Міліто, але і Дієго, у свою чергу, знову не влучив у дальній кут з вигідної ситуації. Хто ж виявиться впертій - доля чи Міліто? Правильна відповідь - Снейдер! 30-а хвилина. Майкон проривається по правому флангу, прострілює в штрафну на Міліто, а той, прикривши м'яч корпусом від синьо-гранатових чайок, відкатує снаряд на вільного голландця - Уеслі точний! 1:1!
Як підказує гіркий досвід попередніх суперників «Барси» у плей-офф поточної Ліги чемпіонів, нічия з каталонцями на своєму полі - навіть якщо вона «героїчна», «бойова» або «типово німецька» - нічого, по суті, не означає, коли попереду візит на «Камп Ноу». А тому тим більшою радістю наповнилися серця футболістів «Інтера», коли через три хвилини після початку другої половини гри вони вийшли вперед. Почав гольову контратаку геніальної передачею Снейдер, закінчив її невпевненим стусанів Майкон - захисник «Інтера» не переймався, адже м'яч у підсумку опинився в сітці воріт за спиною Вальдеса!
Але не для того «Барселона» подолала близько тисячі кілометрів автобусом по засипаній попелом ісландського Армагедону Європі, щоб добути в Мілані негативний результат. «Барса» йде вперед. Один із зароблених каталонцями кутових обертається пожежею у воротарському майданчику «Інтера» - Бускетс пробиває головою в упор, але Сезар на посту!
Його каталонський колега на 61-й і радий би також ефектно врятувати свою команду від пропущеного гола, та тільки шансів у нього не було зовсім! Ето'О виконав відмінну подачу на далеку штангу, Снейдер толі невдало пробив, чи вдало відпасував і Міліто розстріляв Вальдеса в упор! Але чи не був Дієго в офсайді? ..
На 82-й хвилині суддя з Португалії, Олегаріу Бенкеренса приймає ще одне спірне рішення. У штрафну «Інтера» вбіг Алвеш, ззаду його підкосила Снейдер, підсумок - жовта каталонці за симуляцію. «Барселона», проте, в істериці битися не почала, вона якось себе поважає.
Команда Гвардіоли лише ще більше посилила тиск на ворота «Інтера» і, здавалося, що оборона Мілана не витримає такого натиску. Що говорити, якщо на вістрі атак гостей кілька разів виявляється центральний захисник Піке! Також масово, як атакує іспанський гранд, захищається італійський! Битва титанів на «Джузеппе Меацца» досягає апогею!
... І все ж ціною неймовірного напруження, травмованого Майкона і повної самовіддачі всіх одинадцяти футболістів, «Інтер» відстояв найважливішу перемогу! У «Барселони», між тим, в активі гол на чужому полі. Ох, що буде на «Камп Ноу»! Ви можете собі уявити, що там буде?!
«Інтер» - «Барселона» - 3:1
Мілан. «Джузеппе Меацца»
«Інтер»: Жуліо Сезар, Дзанетті, Лусіо, Майкон (Ківу, 74), Самуель, Тіаго Мотта, Снейдер, Камбьяссо, Пандев (Станкович, 56), Ето'O, Міліто (Балотеллі, 75).
«Барселона»: Вальдес, Алвеш, Піке, Пуйоль, Хаві, Кейта, Бускетс, Максвелл, Ібрагімович (Абідаль, 63), Мессі, Педро Родрігес.
Суддя: Олегаріу Бенкеренса (Португалія).
Голи: Снейдер (30), Майкон (48), Міліто (63) - Педро Родрігес (19).
Попередження: Ето'O (12), Станкович (82) - Бускетс (45), Пуйоль (51), Піке (60), Кейта (68), Алвеш (83).
Удари (в ствір): 8 (4) - 8 (6).
Кутові: 2 - 4.
Офсайди: 6 - 2.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 524 | Додав: Roland | Теги: Барселона, інтер, Ліга чемпіонів, Футбол, МАЙКОН | Рейтинг: 0.0/0