Головна » 2012 » Червень » 12 » Найвищий бал для Шевченка
13:56
Найвищий бал для Шевченка
 Євро-2012, Андрій ШевченкоШевченко встановив рекорд турніру, набравши 9,7 бали в рейтингу Castrol Edge Index
Згідно з рейтингом Castrol Edge Index, капітан і лідер збірної України Андрій Шевченко став найкориснішим футболістом в матчі зі шведами (2:1), яким забив два голи.
Важко було придумати більш відповідне місце, де Шевченко міг би на весь голос заявити про себе на чемпіонаті Європи. Стадіон «Олімпійський» - домашній для київського «Динамо», його першого і нинішнього клубу. Трибуни були заповнені тисячами вболівальників, які чекали, що їх кумир поведе українців до перемоги. Шевченко впорався зі своїми зобов'язаннями на все сто.
Перешкодити планам господарів міг Златан Ібрагімович, який на 52-й хвилині вивів шведів вперед. Але вже через три хвилини Шевченко звільнився від опіки захисника і, відгукнувшись на навіс Андрія Ярмоленко, результативно пробив головою. Стадіон вибухнув від радості, яка стала ще більш бурхливої ​​сім хвилин по тому, коли після корнера Шевченко ударом з "другого поверху» вразив ближній кут шведських воріт.
Голи стали головною заслугою Шевченка, який чудово рухався в атаці, роздавав точні передачі і бив по воротах суперника. Своєю грою він заробив 9,7 бали в рейтингу Castrol Edge Index, встановивши рекорд турніру. В будь-який інший день найкориснішим футболістом запросто став би Ібрагімовіч, який набрав 9,57 бала. Андрій Пятов, який відзначився чотирма сейвами, замкнув трійку кращих з 8,49 очка в активі.

Ключові факти
4 - Златан Ібрагімович забив за збірну Швеції в чотирьох матчах поспіль.
2004 - Рік, коли Андрій Шевченко в останній раз забив два голи в офіційному матчі за збірну (в поєдинку з турками).
2 - Шведи програли обидва матчі з господарями ЄВРО. У 2000 році вони поступилися бельгійцям з тим же рахунком 1:2.
16 - Стільки років (плюс 42 дня) розділяють перший і останній гол Андрія Шевченка за збірну Україну.
8 - Вісім з 20 голів на ЄВРО-2012 забиті головою.

Думки гравців
Андрій Шевченко (Україна): Сьогодні відчуваю себе на десять років молодше. Хлопці грали заодно і показали приголомшливий футбол. Вони проявили сильний характер і провели кілька першокласних комбінацій. Тепер у нас хороші шанси на вихід з групи.
Златан Ібрагімович (Швеція): Ми не повинні були програвати. У нас були хороші гольові моменти. Попереду у нас два вкрай важливих матчах. Ми повинні навчитися не втрачати перевагу, як ми зробили це сьогодні, і бути трохи сміливіше. Це була лише одна гра.
uefa.com
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 666 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, Андрій Шевченко | Рейтинг: 0.0/0