Головна » 2010 » Лютий » 22 » Наостанок поступився "Шиннику"
06:23
Наостанок поступився "Шиннику"
Чорноморець, Шинник, Товариські матчі, ЗбориУ турецькому Белеку на тренувальному полі готелів "Papillon" відбулася контрольна гра між "Чорноморцем" і "Шинником" (Ярославль).
Перший тайм завершився без забитих голів - 0:0. На 66-й хвилині россійская команда провела переможний м'яч. Відзначився Булатенко.
Це був завершальний спаринг "моряків" на другому зборі. 24-го лютого команда повертається до Одеси.
"Чорноморець" - "Шинник" - 0:1
Гол: Булатенко (66).
Склад "Чорноморця": Паст (Руденко, 46), Єрмак, Шандрук (С. Мельник, 59), Ващук, Де Матос (Гришко, 55), Ребенок (Кліміашвілі, 55), Бідненко (Бондаренко, 55), Пінеда (Левіга , 55), Сауседо (В. Мельник, 55), Колесніченко (Якименко, 55), Балашов (Діденко, 55).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 352 | Додав: Roland | Теги: Товариські матчі, Збори, Чорноморець, Шинник | Рейтинг: 0.0/0