Головна » 2012 » Березень » 22 » Наполі - у фіналі, вперше за 15 років
10:33
Наполі - у фіналі, вперше за 15 років
Наполі, Сієна, Кубок Італії, Чемпіонат ІталіїДругим фіналістом Кубка Італії став "Наполі". Нагадаємо, що днем раніше "Ювентус" в складній дуелі пройшов "Мілан".
У звітній зустрічі "Наполі" потрібно було відіграти у "Сієни" дефіцит в один м'яч після невдачі в першому поєдинку (1:2). І господарі справилися з цим завданням ще в першому таймі, коли на 11 хвилині Вергассола відзначився автоголом, а Кавані на 31-й лівою зльоту встановив остаточний рахунок.
Справедливості заради, "Сієна", все ще веде боротьбу за виживання в Серії А, виставила не оптимальний склад. Мабуть, навіть шанс вперше в історії вийти у фінал Копа Італія не надихнув гостей.
Кубок Італії, 1/2 фіналу
"Наполі" - "Сієна" 2:0 (3:2 за сумою двох зустрічей)
Голи: Вергассола 11 (аг), Кавані 31
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 478 | Додав: Roland | Теги: Кубок Італії, сієна, Чемпіонат Італії, Наполі | Рейтинг: 0.0/0