Головна » 2011 » Вересень » 16 » Не феєрія, але вікторія
09:26
Не феєрія, але вікторія
Металіст, Ліга Європи, Аустрія, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуХарківський «Металіст» стартував у груповому етапі Ліги Європи з перемоги, причому виявився єдиним клубом нашої країни, який набрав 3 очка на цьому тижні. Гра у Відні складалася для харків'ян не дуже добре, перший тайм вийшов середнім і ми навіть після нього програвали, але команда зуміла додати після перерви і цього вистачило для двох забитих м'ячів, які і принесли таку потрібну перемогу.
Мирон Маркевич вибрав вже традиційний для єврокубків склад, тільки місце лівого захисника на цей раз дісталося Романчуку. Враховуючи травму Девіча, в атаці альтернативи четвірці Хав'єр-Тайсон-Соса-Крістальдо вже й не було.
Гра почалася мляво, ніхто не нагнітав позамежний темп, все чогось вичікували, але першими дочекалися австрійці. Вже на 7-й хвилині вони відкрили рахунок. Праворуч дали навісити Бараз, в штрафний дали пробити головою Лінцу. Центрфорвард потрапив у Папу Гуйє - це добре. Але м'яч відскочив прямо до Юну - це погано. Чех отримав можливість розстріляти Горяїнова.
Забитий гол не вплинув на перебіг гри, воно залишалося розміреним. Взагалі, господарям у цій грі і особливо в першому таймі вдалося нав'язати «Металісту» свій футбол, трохи тупуватий, силовий, з великою кількістю боротьби і метушні, загалом, австрійський. Звичайно, так вийшло, тому що не виходило показувати свій футбол у харків'ян. Або навпаки. У першому таймі в атаці не виходило практично нічого. Тайсон пробував бити здалеку, до Крістальдо передачі не доходили, дрібним пасом проходити оборону чомусь не пробували. Коли перший раз Тайсон зіграв у стінку - мало не забив, хоч і атакував вже з досить гострого кута. Правда. в атаці мало не втік від Папи Юнузовіч.
Найнебезпечніший момент «Металіста» у першому таймі не реалізував Крістальдо. Після накинув Едмара на дальню штангу аргентинець бив головою, але забити йому було нелегко. М'яч приземлився на перекладину, але навіть якщо б летів нижче, тобто, у ворота - навряд чи був би гол.
Загалом, перший тайм вийшов нудноватим, таким його постаралася зробити швидко забила «Аустрія», а «Металіст» нічого не зміг протиставити. Але в перерві було спілкування з тренером і на другий тайм наші футболісти вийшли значно більш зібраними. І «Аустрія» відразу помітно притулилася до своїх воріт. До моментів справа, правда, і не доходило, але гра вже пішла зовсім інша. І з неї логічно витік гол. Хав'єр навісив з кутового і Папа Гуйє показав, що може не тільки випускати форвардів в своїй штрафній, а й випереджати супротивників у чужий. Він злетів у небо і відмінно пробив головою від землі у правий верхній кут.
В одній з таких атак австрійці вже з переляку мало не забили собі самі, від голови Марграйттера м'яч знову прилетів у поперечину воріт «Аустрії».
Втім, порив австрійського захисника харків'яни підтримати не поспішали. Вони помітно не поспішали забивати другий м'яч. Хоча м'яч тримався на половині поля «Аустрії», але в гольові моменти все це майже не переходило. Можна згаданий неточний удар Торреса після пасу Хав'єра в штрафну і кілька проривів у штрафний у виконанні Крістальдо, особливо один, коли для удару була вже відмінна позиція, але форвард вирішив віддати пас. І момент пішов.
Але він пішов недалеко. Незабаром після цього Обрадовіч, який замінив травмованого Вільягру, довів, що «старий друг краще нових двох» і розігнав відмінну атаку, вивівши сам на сам того ж Крістальдо. Аргентинець обвів воротаря і був збитий. Пенальті, чіткий удар Хав'єра, 1:2, перемога.
Насправді, в решту часу нічого цікавого не відбулося. У «Металіста» був, можливо, не барселонський, але вельми солідний контроль м'яча, «Аустрія» не мала моральних сил на похід вперед за нічиєю. Напевно, цим контролем вона його і була позбавлена. Можна було спробувати розвинути успіх, але Тайсон і колеги воліли метушню з м'ячем на фланзі проривів в штрафну. Чи не накопичилися голи після «Сошо», втім, поки можна і без цього. З «Сошо» був логічний і потрібний саме тоді пік, зараз, згадуючи матч з «Арсеналом», команда не в такому гарному стані, але головне, що незважаючи на це, «Аустрія» переможена і «Металіст» привіз із Відня 3 очки.

«Аустрія» - «Металіст» - 1:2

«Аустрія»: Паскаль Грюнвальд, Георг Марграйттер, Кайя Рогуля, Маркус Зуттнер, Олександр Грюнвальд (Олександр Горгон, 80), Златко Юнузовіч, Насер Бараз, Петер Глінка, Флоріан Кляйн, Томас Юн (Марко Станкович, 84), Роланд Лінц
«Металіст»: Олександр Горяїнов, Олександр Романчук, Марко Торсіглері, Папа Гуйє, Крістіан Вільягра (Мілан Обрадович, 38, Андрій Березовчук, 90), Джонатан Крістальдо (Олег Шелаєв, 85), Хав'єр Клейтон, Хосе Соса, Хуан Мануель Торрес, Едмар , Тайсон
Арбітр: Майкл Дін (Англія)
Томас Юн, 7 - Папа Гуйє, 56, Хав'єр Клейтон, 79, з пенальті
Златко Юнузовіч, 29. Георг Марграйттер, 62. Паскаль Грюнвальд, 78. - Едмар, 45. Джонатан Крістальдо, 54. Хуан Мануель Торрес, 59. Мілан Обрадович, 83.
Удари (в ствір): 6 (4) - 8 (4)
Кутові: 0 - 5
Офсайди: 3 - 1
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 482 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Новости футбола, Ліга Європи, Футбол, футбольные новости, аустрія, Новости, Металіст, футбольні новини, новини | Рейтинг: 0.0/0