Головна » 2010 » Квітень » 15 » Не помічає на своєму шляху пивоварів
05:52
Не помічає на своєму шляху пивоварів
Шевченко, Динамо, Маграо, зозуля, Оболонь, футбол, чемпіонат україни, премєр ліга, футболУ матчі 25-го туру київської «Оболоні» протистояла ще одна столична команда і один з головних претендентів на золоті медалі - «Динамо». Нагадаємо, що матч першого кола між цими командами пройшов у впертій боротьбі, і «динамівці» поступаючись по ходу матчу, в результаті змогли вирвати перемогу, завдяки точному удару Андрія Шевченка.
У Валерія Газзаєва після матчу з «Арсеналом» виникли кадрові втрати. Чергові жовті картки Алмейди, Юссуфа та Мілевського переросли в дискваліфікацію. Тренер «Динамо» вирішив цю проблему, випустивши в центр оборони пару Бетао - Михалик. Артема Мілевського змінив Гіоане, тим самим, зсунувши на праву брівку Романа Єременка, а місце висунутого форварда зайняв Шевченка. Для Андрія цей стадіон, як і для Олександра Шовковського, є рідною, адже саме у складі «Оболоні» вони починали свою футбольну кар'єру.
І зі стартовим свистком стало помітно, як Шева заряджений на цю гру. Вже на другій хвилині він зробив прекрасну діагональну передачу на Романа Єременка, який скинув круглого під удар Тіберіу Гіоане. Удар румуна просвистів у декількох сантиметрах від перекладини. «Оболонь», швидше за все, перегоріла перед матчем, адже ще півтора тижні тому вона зустрічалася з донецьким «Шахтарем», і дала йому справжній бій. У цьому ж матчі будь-яка спроба загострити гру біля чужих воріт закінчувалася втратою м'яча. Після однієї з таких втрат «динамівці» заробили кутовий, який завершився швидким голом. Роман Єременко зробив передачу в штрафний майданчик, на яку відгукнувся Шевченка, і точно пробив головою в дальній кут. До речі, ця передача фінського легіонера «Динамо» стала вже п'ятою гольовий в трьох останніх зіграних матчах.
Після забитого м'яча «біло-сині» і далі продовжували атакувати. Нарешті-то «Динамо» заграло так, що уболівальникам навряд чи може не подобатися така гра. Використовуючи всю ширину поля, переводячи м'яч з одного флангу на інший, постійні загострення біля чужих воріт. У «Оболоні» ж зовсім нічого не виходило, і єдине, що хоч якось оживляло атакуючий порив господарів, були подачі з Корнер, які не доставили Шовковському ніяких проблем. На полі зовсім не помітними були лідери команди. Ні Рожок, ні Куценко, ні Валєєв нічого не могли зробити з центральною лінією півзахисту «Динамо».
До кінця першої половини зустрічі знову свої диспетчерські здібності почав демонструвати Єременко, і, якщо перша його передача закінчився неточним ударом Шевченка, то вже наступна атака закінчилася голом. Вінгер «Динамо» знову віддав пас Шеві, який за рахунок прийому обіграв захисника, і точно пробив у ближній кут - 2:0. Роману Єрьоменко залишається лише аплодувати стоячи, так як зробити шість гольових передач за три матчі вдається далеко не кожному.
У перерві тренеру «Оболоні» необхідно було щось змінювати, і він зробив дві заміни, випустивши Васильєва та Котенко, замінивши Льоня і Сібірякова. «Динамівські» фанати теж відзначилися після перерви, організувавши дуже гарне вогняне шоу, яке сподобалося всім глядачам, але напевно не сподобається керівництву Прем'єр-ліги.
Другу половину «Оболонь» почала вже веселіше, стали з'являтися небезпечні моменти, і перший з них міг увінчатися забитим голом. «Динамівці» порушили правила, і Валерій Куценко пробивав з 35-и метрів, і м'яч трохи не залетів у ближню «дев'ятку».
На 62-й хвилині «Динамо» відзначився в третій раз. Після того, як Маграо прорвався по правому флангу, він несподівано пробив у ближній кут - і знову помилка голкіпера «Оболоні». «Пивовари» ж усвідомивши, що шансів на порятунок у них не залишилося, дуже хотіли забити хоча б гол престижу, і порадувати уболівальників, що прийшли підтримати команду. Найнебезпечніший момент, і по суті єдиний, «Оболонь» створила лише за десять хвилин до кінця матчу, після того як Павло Онисько хльостко пробив, і Олександру Шовкоскому довелося проявити свою майстерність.
Газзаєв, замінивши улюбленця вболівальників «Динамо» Андрія Ярмоленка, випустив на поле Романа Зозулю, якому треба було всього п'ять хвилин, щоб записати своє прізвище на табло. Андрій Несмачний, який також з'явився на полі кількома хвилинами раніше, прострілив уздовж лицьової лінії, Андрій Шевченко не зміг попасти по м'ячу, зате це вдалося зробити Зозулі.
Що ж, «Динамо» видобуває впевнену перемогу, і йде від донецького «Шахтаря» у відрив. Правда, гірникам у четвер належить зіграти свій матч проти львівських «Карпат».
«Оболонь» - «Динамо» - 0:4
«Оболонь»: Товт, Лозинський, Яворський, Конюшенко, Лінь (Васильєв, 46), Рожок, Валєєв, Комленок (Мазуренко, 87), Куценко, Сибіряков (Котенко, 46), Онисько.
«Динамо»: Шовковський, Да Сілва, Бетао, Михалик, Гіоане (Хачеріді, 62), Вукоєвич, Єременко (Зозуля, 78), Маграо, Шевченко, Ярмоленко (Несмачний, 72), Нінкович.
Голи: Шевченко (9, 40), Маграо (63), Зозуля (83).
Чесна гра: 7,750 - 7,750.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 393 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Динамо, чемпіонат україни, Оболонь, Маграо, Зозуля, Шевченко, Премєр ЛігА | Рейтинг: 0.0/0