Головна » 2010 » Травень » 10 » Не шукайте логіку у футболі
05:58
Не шукайте логіку у футболі
Арсенал Київ, Металіст, футбол, премєр ліга, чемпіонат україниАрсенал Київ, Металіст, футбол, премєр ліга, чемпіонат україниМожна зі спокійною совістю стверджувати, що перемога «Металіста» над «Арсеналом» була закономірною. І справді, харків'яни створили біля воріт суперника вісім стовідсоткових гольових моментів, а гості лише три. Але що дивно, ні та, ні інша команда в ситуаціях, де вони просто зобов'язані були вражати ціль, зробити це так і не змогли. А результат матчу вирішив єдиний м'яч, забитий з допомогою голкіпера, тобто, абсолютно нелогічний. Але в футболі таке буває. Чому? Напевно, просто тому, що це футбол.
У цьому матчі суперники не особливо обтяжували себе тяжку роботою в обороні. У всіх, хто брав участь в атакуючих діях, була можливість показати себе у всій красі: хочеш - комбіную з партнерами, хочеш - демонструй дриблінг або Удар по воротах з будь-яких позицій. І всього цього у матчі було більш ніж достатньо. У цілому гра виглядала, і, мабуть, вона виглядала б ще краще, якщо б суперники наколотили один одному з півдюжини м'ячів. Але форварди і тієї, і іншої команди розтринькали всі свої гольові моменти, а єдиний гол забив захисник, який у першому таймі грав в середній лінії. Сталося це так. На 37 хвилині Коельо віддав пас наліво свого земляка Фініньо, а сам рвонув у штрафну в надії отримати відповідну передачу. Але подача Фініньо виявилася занадто високою не тільки для Коельо, але і для Реви. Голкіпер зміг лише кінчиками пальців злегка змінити траєкторію польоту м'яча. І той, відбившись від стійки, влетів у ворота. 1:0. Ні до, ні після цього в першому таймі на полі нічого особливо цікавого не було. У гостей попереду був активний Мазілу, але його удар на 4 хвилині був для Горяїнова занадто слабким. А через 7 хвилин він же головою послав м'яч вище воріт. У господарів поля з дальніх дистанцій обстрілювали ворота суперника Олійник та Коельо, але невдало.
Друга половина матчу була набагато цікавіше. Вже на 47 хвилині гості могли зрівняти рахунок. Мазілу увірвався в штрафну з лівого флангу, але його удар з гострого кута зміг парирувати Горяїнов. Повторна спроба киянина уразити ціль також була невдалою - знову на висоті був страж воріт «Металіста». Потім суперники обмінялися ударами з дальньої дистанції. М'яч після удару Шелаєва взяв Рева, а Богданов з 25 метрів пробив поруч зі штангою. Перший по-справжньому гольовий момент на 51 хвилині створили харків'яни. Олійник у штрафному гостей обіграв трохи не пів команди, але з кута воротарської пробив неточно. Через кілька хвилин Едмар вивів на ударну позицію Лисенка, але м'яч після його гарматного удару пролетів над поперечиною. Тут же послідував потужний постріл Коельо, але м'яч пролетів поруч зі стійкою. Через хвилину Лисенко вискочив один на один з голкіпером, але знову його удар був неточним. На 63 хвилині Едмар елегантно обіграв на лівому фланзі двох захисників, і видав пас пробігаючим Лисенко. Той пробити сам не наважився і пропустив м'яч далі на Олійника, але Денис з п'яти метрів примудрився пробити прямо у воротаря. Через 4 хвилини на побачення з голкіпером вискочив вже Коельо. В його позиції зручніше було б завдавати удару з правого, але Коельо пробив улюбленої лівою ногою прямо в голкіпера. Через кілька хвилин Рева знову виручає свою команду після удару Олійника з гострого кута в ближній кут. Потім Едмар з 20 метрів бив у верхній кут, але м'яч пролетів в декількох сантиметрах над поперечиною.
За всім футбольним законами гості могли покарати господарів за таке марнотратство. На 78 хвилині Гусєв подав кутовий справа, а Мазілу пробив з 12-ти метрів впритул, але харків'ян врятувала поперечина їх воріт. Ще один гольовий момент у гостей був на 88 хвилині. Воробей вискочив на передачу Мазілу з лівого флангу, але не влучив у ворота з трьох метрів. Але перед цим харків'яни запороли ще 3 вірних моменту для взяття воріт. Могли відзначитися Слюсар та в черговий раз Олійник та Лисенка. І кожного разу господарям поля трохи не вистачало точності.
Тим не менше, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Металіста» в останньому матчі цієї першості. Перемогу, яку бронзовий призер цілком заслужив.
Матеріали: Ігор Крикунов з Харкова
«Металіст» - «Арсенал» - 1:0
«Металіст»: Горяінов, Гуйє, Пшеничних (Лисенко, 46), Фініньо, Рикун (Слюсар, 77), Бордіян, Обрадович, Шелаєв, Едмар, Олійник, Жажа
«Арсенал»: Рева, Шоаве (Євсєєв, 58), Старгородський (Гусєв, 71), Шершун, Грицай, Данилов, Богданов, Єщенко, Воробей, Мазілу, Шацьких
Чесна гра: 7,500 - 7,500.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 358 | Додав: Roland | Теги: Футбол, чемпіонат україни, Металіст, Арсенал Київ, Премєр ЛігА | Рейтинг: 0.0/0