Головна » 2012 » Червень » 11 » Німеччина 1:0 Португалія. У супертяжів все вирішує один удар
11:31
Німеччина 1:0 Португалія. У супертяжів все вирішує один удар
збірна Португалії з футболу, збірна Німеччини з футболу, Євро-2012Суботнім вечором у Львові відбулася перша битва справжніх футбольних суперважкоатлетів на Євро-2012. І вийшла відповідної, в цій ваговій категорії, як відомо, все вирішує один удар, тому обидва противника довго його готували і вичікували, але - there can be the only one. Цей єдиний удар нанесли німці.
Матч не тільки нагадував виїзну виставкову гру мадридського «Реала» (навіть Жозе Моуріньо під'їхав, на полі було п'ять його гравців, більше, ніж буде, наприклад, завтра в матчі іспанців), а й півфінального протистояння в Лізі чемпіонів між «Баварією» і « Реалом ». І кольори ті ж, і власне, багато дійових осіб (8 мюнхенців і 5 мадридців). Ну і успіх був за тією ж країною.
Отже, у першому таймі команди вичікували і відверто обережними. Більше вичікували португальці, явно розраховували на геній Кріштіану Роналду, який неминуче повинен був себе проявити. Німці більше атакували і володіли ініціативою, але не можна сказати, що з переваги вичавлювали щось серйозне. Втім, напівмоменти цілком можна вважати за моменти, коли на поле такі майстри.
У першому таймі у Німеччині досить регулярно виходив на ударні позиції, в тому числі і в штрафний, Лукас Подольскі. Іноді йому вдавалося пробити, іноді тільки прийняти м'яч, найбільш небезпечно було, коли Подольскі вивели на удар з лінії штрафної, але зльоту вийшло тільки дуже високо.
За винятком Подольські, португальці намагалися не допускати нічого небезпечніше удару Хедіра метрів з 30-ти. Коли допускали - німці від подиву втрачали свій шанс. Так Озіл і Мюллер в ході однієї атаки попинали м'яч уздовж воріт, хоча могли взяти з цієї ситуації набагато більше користі.
А от португальці під кінець тайму дочекалися свого моменту (тут вже ніякого «напів» не було і в помині). Після кутового м'яч відскочив до Пепе, який пробив в поперечину. М'яч акуратно відскочив на лінію воріт і полетів далі в поле.
Другий тайм почався з невеликого сплеску німецької команди, але простріл Мюллера ні до чого не пройшов. Потім знову був хороший момент у португальців і на цей раз Роналду мав виправдовувати покладені на нього Португалією надії (а як на нього було їх не покласти?). Моутіньо відмінно виводив Кріштіану, практично один на один, але Роналду тільки уявив собі, як зараз вколотив м'яч, як Боатенг витягнутої ногою безжально відігнав це бачення. Цей сейв Джерома.
У ці хвилини початок дозрівати думка про те, що збірна Німеччини знаходиться не в самому оптимальному стані. Може бути, і логічно їй опинитися в оптимальному трохи пізніше. У порівнянні з двома останніми великими турнірами команда Йоахіма Льова виглядала академічно, не вистачало вигадки, все робилося стандартно і, здавалося, перед португальцями не ставилися складні завдання. Але саме в цей момент цілком академічно німецька атака і принесла їй успіх. Хедіра просто навісив на Гомеса, м'яч ще й зрикошетив, від чого, мабуть, Гомесу стало тільки краще і Маріо, до цього нічим не примітний і вже практично замінений на Клозе, чудово завис і пробив головою.
І ось тут прийшла пора викладати свої козирі португальцям. Вони їх виклали і створили за останні 20 хвилин зустрічі достатню кількість моментів, щоб уболівальники цієї збірної задавалися риторичним запитанням «Чому ж ми не грали так раніше?». Заграли тоді, коли іншого виходу вже не було.
Віддати ініціативу і зіграти на контратаках - це був цілком нормальний план для німців. Правда, в контргрі у них до кінця зустрічі майже нічого не вийшло, а португальцям вони дозволили надто багато. Але самі і героїчно відбивалися в кожному конкретному португальському моменті.
Саме в німецьких гравців припадали удари Коентрао з лінії штрафної, Нані з центру штрафний після передачі Роналду, і особливо Варела, для якого відмінний момент створив Нельсон Олівейра. Втім, і в попередніх моментах цілком можна було забивати, але португальцям явно не вистачало свободи при прийнятті рішення. Звідси і попадання в німців. Крім того, воротар відбив один дальній удар Роналду, Нані ще раз не потрапив у лівий нижній кут, Алвеш пробив головою над дев'яткою. Ну і одного разу після навісу Нані м'яч несподівано приземлився на поперечину.
Весь цей улов, особливо якщо згадати моменти Пепе і Роналду до гола Гомеса, дозволяють сказати, що Португалії в цьому матчі трохи не пощастило. Якщо ж не брати до уваги моменти, то німці володіли перевагою, першими забили і утримали своє. Все логічно. А моменти у матчах проти німецьких команд мають значення тільки тоді, коли вони реалізовані.

Німеччина - Португалія - ​​1:0
Маріо Гомес, 72.
Німеччина: Мануель Нойер, Джером Боатенг, Матс Хуммельс, Філіп Лам, Хольгер Бадштубер, Бастіан Швайнштайгер, Томас Мюллер, (Ларс Бендер, '93), Самі Хедіра, Месут Озіл, (Тоні Крооc, '87), Лукаш Подольскі, Маріо Гомес , (Мирослав Клозе, '79).
Португалія: Руй Патрісіу, Бруно Алвеш, Жоау Перейра, Пепе, Фабіу Коентрау, Жоау Моутінью, Мігель Велозу, Нані, Кріштіану Роналду, Елдер Поштіга, (Нельсон Олівейра, '70), Рауль Мейрелеш, (Сильвестр Варела, '79).
Хольгер Бадштубер, 43. Джером Боатенг, 69. - Елдер Поштіга, 12. Фабіу Коентрау, 60.
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 624 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, збірна Німеччини з футболу, збірна Португалії з футболу | Рейтинг: 0.0/0