Головна » Новини світового футболу
кальмар, Шахтар, футболУ порівнянні з попереднім матчем «Кубка Сонця» наставник «гірників» Мірча Луческу провів шість кадрових змін у стартовому складі своєї команди, випустивши з перших хвилин Андрія Пятова, Миколи Іщенка, Томаша Хюбшмана, Фернандіньо, Вілліана та Олександра Гладкого.
5 хвилина. Перший удар по воротах «Кальмара» завдав 21-й номер «гірників», завершуючи подачу Срни справа - Азіновіч зловив м'яч.
7 хвилина. У результаті чергової атаки «оранжево-чорних» на допомогу шведам прийшов рикошет. М'яч від спини одного із захисників пішов на кутовий після удару Жадсона з близької відстані.
10 хвилина. Фернандіньо праворуч від лицьової лінії виконав гострий простріл у штрафну. Гладкий не дотягнувся до м'яча, але на дальній штанзі виявився Вілліан, який ударом з лівої не потрапив по воротах.
14 хвилина. Вілліан, на швидкості увірвався в штрафну, обіграв захисника і завдав технічний удар у лівий від воротаря кут - трохи неточно.
19 хвилина. Вієра на правому фланзі «обікрав» Миколу Іщенка, пішов на зближення з П'ятовим, але забарився з ударом. У підсумку «гірники» встигли повернутися і перешкодили бразильцеві нанести прицільний постріл.
27 хвилина. Атака «Шахтаря» по лівому флангу завершилася красивим індивідуальним проходом Вілліана і знижкою 22-го номера «гірників» у центр на Жадсона. Бразилець вирішив ударити на техніку, але промахнувся.
30 хвилина. Гол - 0:1. Ол ... Читати далі »
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 473 | Додав: Roland | Дата: 09.02.2010 | Прокоментуй !

Портсмут, Чемпіонат Англії, ФінансиАутсайдера англійської Прем'єр-ліги "Портсмут" у понеділок чекає один найважливіших днів за всю історію існування клубу - сьогодні "Помпеї" починають останню сутичку в боротьбі за існування, у разі програшу якій клуб стане першим представником елітного дивізіону англійського чемпіонату, який буде змушений припинити діяльність.
Загальна сума заборгованостей клубу, як передбачається, становить близько £ 60 млн, а Королівська податкова і митна служба Великобританії у зв'язку з несплаченими податками на суму в £ 7 млн вже видала розпорядження про ліквідацію підприємства, призначивши середу, 10 лютого, крайнім терміном з погашення наявних боргів.
Одночасно з цим новому власнику "Порсмута" Бальраму Чайнраю належить пройти в Прем'єр-Лізі так званий "тест на відповідність і сумлінність" (Fit and Proper Persons 'Test), включаючи особисту співбесіду.
У ході цього тесту Прем'єр-Ліга має намір залучити корпоративних розвідувальних експертів і ретельно перевірити фінансові зв'язки Чайнрая з Аркадієм Гайдамоком - батьком Олександра Гайдамака, одного з попередніх власників "Портсмута", і інших бізнес-партнерів.
Нагадаємо, що базується в Гонконгу Бальрам Чайнрай встановив контроль над клубом минулого тижня, вилучивши після невиплати боргу в розмірі £ 17 млн активи попереднього власника Алі аль-Фараджа. Однак, за наявною інформацією, свої ... Читати далі »

Неймар, Робіньо, Сантос, ШахтарУ принциповому поєдинку чемпіонату штату Сан-Пауло футболісти "Сантоса" здолали "Сан-Пауло" - 2:1. Рахунок до перерви відкрив форвард гостей Неймар, що реалізував пенальті. Нагадаємо, що активний інтерес до 18-річному футболістові проявляє донецький "Шахтар". А перемогу "Сантосу" приніс повернувся після "мандрів" по Європі Робіньо.

Мішель Платіні, Мирон Маркевич, Маша Єфросиніна, сб. України (футбол), УЄФАУкраїнська делегація прилетіла до Варшави напередодні жеребкування відбору Євро, в суботу, одночасно з росіянами. Гус Хіддінк виглядав дивакуватий - прибув з рюкзаком за спиною. І. .. у супроводі блондинки. "She is not my wife" ( "Вона не моя дружина"), - виправдовувався Гус. А виходу з терміналу володаря "Золотого м'яча" -1975 Олега Блохіна чекала армія місцевих мисливців за автографами з ретрофотографіями Блохіна-футболіста. У розчерк пера екс-тренер збірної України не відмовляв нікому. "Хвилюєтеся?" - Запитуємо в Олега Володимировича. "Хвилюватися буду завтра", - посміхнувся Блохін.
Коли разом з іншим володарем "Золотого м'яча" Андрієм Шевченком, а також легендами польського футболу Бонек і Шармахом Блохіна назвали в числі послів Євро-2012 і запросили на жеребкування до Варшави, вони ще не знали, які обов'язки на них покладуть. Виявилося, найсерйозніші - дістати кулі з 51 збірної з "кошиків" і розбити їх по 9 групам. Допомогти впоратися з хвилюванням Блохіну повинна була присутність на сцені варшавського Палацу культури і науки співвітчизниці - Маші Єфросиніної. Вона вела церемонію з польським колегою Петром Собчінскім. Обидва користувалися суфлером. І чи не на першому ж фразою Єфросиніної з її бездоганною англійською сталася затримка - звукова система зажувати голос.
"Ніколи не грав на Євро. А тут - чемпіонат ... Читати далі »

Брандао, Шахтар, Олімпік Марсель, Чемпіонат ФранціїЕкс-форвард "Шахтаря", нині захищає кольори "Марселя", приклав своє вміння до розгрому клубу "Валансьєн" - 5:1. Брандау відзначився в першому таймі, забивши другий м'яч своєї команди. У нинішньому сезоні бразилець провів у складі "Марселя" 19 матчів, в яких забив шість м'ячів.
"Марсель" - "Валансьєн" - 5:1 (2:0)
Голи: Лучо, 33 (1:0), Брандао, 43 (2:0), Шейру, 53 (3:0), Санчес, 65 (3:1), Вальбуена, 77 (4:1), Ньянг, 90 (5:1).

Джон Террі, Челсі, Арсенал Лондон, Чемпіонат Англії, Скандали, Дружини-дуркиДля вболівальників "аристократів" і "канонірів" матч "Челсі" - "Арсенал" (2:0) став ще одним приводом, щоб висловити своє ставлення до бушующему в Англії скандалу навколо капітана "Челсі" Джона Террі, який спав з Ванессою Перронсель, дружиною свого колишнього друга Вейна Бріджа.
Уболівальники "Арсеналу" прийшли на матч у футболках з написом "Команда Бріджа". На що вболівальники "Челсі" відповіли їм футболками з написами "Джон завжди забиває на Бридже" (а гра, нагадаємо, проходила на домашньому стадіоні "Челсі" - "Стемфорд Брідж"). І хоча цього разу Террі відзначитися не вдалося, під час гри на трибунах неодноразово з'являлися банери зі словами підтримки на його адресу, повідомляє Gazeta.
Треба зауважити, що підтримка Террі зараз вкрай необхідна. Після того, як головний тренер національної команди Фабіо Капелло позбавив його капітанської пов'язки збірної, футболістові треба буде ще безсторонній розмова зі своєю дружиною Тоні, яка, до речі, також не залишилася в стороні від "війни футболок". Перебуваючи на відпочинку в Дубаї, Тоні вийшла до басейну у футболці з написом "Я люблю хаос".
У цей час Террі оголився до пояса на "Бридже". Цього разу виключно з любові до мистецтва. Футбольному.

Расінг, Атлетіко Мадрид, Чемпіонат ІспаніїНічия в Сантандер при досить непоганій грі залишила "Атлетіко" у середині турнірної таблиці. "Расінг", якого мадридці нещодавно впевнено перемогли в кубку Іспанії, зумів отримати часткове моральне задоволення. Усе було вирішено ще в першому таймі ...
Расинг - Атлетико 1:1
Голи: Кольса, 36 - Форлан, 24

« 1 2 ... 335 336 337 338 339 ... 510 511 »