Головна » 2010 » Квітень » 22 » Новосибірськ пробився до Ліги Європи
10:23
Новосибірськ пробився до Ліги Європи
Сибір, Зеніт, Кубок Росії, футболПітерський "Зеніт" і Новосибірська "Сибір" зіграють у фіналі Кубка Росії з футболу, який відбудеться в Ростові-на-Дону 16 травня. У півфіналі пітерці по пенальті в гостях обігравши пермський "Амкар" - 4:2. Основний і додатковий час закінчився без забитих м'ячів. Першими путівку у фінал Кубка країни оформили футболісти "Сибіру", в Новосибірську розгромили "Аланію" з рахунком 3:0.
Так як "Зеніт", що зайняв третє місце за підсумками чемпіонату Росії-2009, буде брати участь у кваліфікації Ліги чемпіонів, новосибірці завоювали право в наступному євросезоні виступити у футбольній Лізі Європи.
Не позаздриш майбутнім суперникам сибіряків. Для порівняння, відстань від Москви до Лондона на тисячу кілометрів менше, ніж від столиці Росії до Новосибірська - майже 3,5 тисячі км і різниця з Москвою +3 години.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 486 | Додав: Roland | Теги: Кубок Росії, Футбол, зеніт, Сибір | Рейтинг: 0.0/0