Головна » 2010 » Лютий » 26 » Обігрує лідера першості молодіжних команд
19:04
Обігрує лідера першості молодіжних команд
Металіст, Карпати, Динамо Київ, Чемпіонат УкраїниУ першому весняному турі першості України серед молодіжних команд, лідер турніру львівські "Карпати" на своєму полі поступилися "Металісту" - 1:2. Вирішальний м'яч за чотири хвилини до кінця гри забив Барілко. Через хвилину харків'яни залишилися в меншості після видалення Погребняка, однак зуміли втримати мінімальну перевагу.
Єдиний м'яч Макаренко приніс перемогу молоді "Динамо" над "Кривбасом". У ще двох поєдинках п'ятниці були зафіксовані нічиї. Ужгородці пішли від поразки з донецьким "Металургом", а в південно-металургійному дербі Маріуполя і Запоріжжя суперники обмінялися забитими м'ячами в першому таймі.
Таким чином, у "Карпат" після 17 матчів залишилося 42 очки і вони на два випереджають молодіжний склад "Шахтаря". Харків'яни з 33 балами ділять 3-5 місця з "Чорноморцем" і "Динамо", але одесити свій матч проведуть у суботу.
Першість молодіжних складів. 18-й тур.
"Закарпаття" (мол) - "Металург" Д (мол) - 1:1
Голи: Вах, 74 - Баранівський, 9.
"Карпати" (мол) - "Металіст" (мол) - 1:2
Голи: Мартинюк, 63 - Цвік, 59, Барілко, 86.
Вилучення: Погребняк, 87 (М).
"Металург" З (мол) - "Іллічівець" (мол) - 1:1
Голи: Нестеров, 8 - Чорний, 21.
Нереалізований пенальті: Задоя, 57 (МОЗ).
"Динамо" (мол) - "Кривбас" (мол) - 1:0
Гол: Макаренко, 49.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 396 | Додав: Roland | Теги: Карпати, Металіст, чемпіонат україни, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0