Головна » 2010 » Квітень » 15 » Обійшлися без Мессі
05:57
Обійшлися без Мессі
Атлетіко Мадрид, Херес, Чемпіонат Іспанії, барселона, депортиво, футбол, 32 тур, прімера32-й тур
Барселона - Депортіво 3:0
Голи: Кркіч, 15; Педро, 68; Яя Туре, 72
Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маркес, Максвелл, Хаві (Бускетс, 76), Яя Туре, Мессі, Жеффрен (Кейта, 51), Педро, Кркіч (Анрі, 73)
Депортіво: Арансубія, Мануель Пабло, Лаурі, Лопо, писки, Серхіо (І. Перес, 85), Антоніо Томас, Х. Родрігес, П. Альварес (Домінгес, 52), Гуардадо, Ріки (Лассад, 69)
Попередження: Лопо, 13; Альварес, 30; Мануель Пабло, 78
Суддя: Ромеро Парадас
Барселона. "Камп Ноу"
«Барселона» зміцнила своє лідерство в чемпіонаті Іспанії з футболу, розгромивши з рахунком 3:0 «Депортиво». Каталонці виграли без допомоги Ліонеля Мессі, який не брав участі у гольових комбінаціях, а також цілої групи травмованих або відпочивали футболістів.
«Реал» свій матч 32-го туру проведе в четвер - в гостях з середняком «Альмерії».
Суботня перемога в «суперкласіко» надала «Барселоні» за сім турів до фінішу можливість однієї поразки - у такому випадку навіть при стовідсотковому результаті «Реал» лише наздожене головного суперника, поступившись йому титул за результатами особистих зустрічей. Однак програвати «Барса», здається, не збирається. Хоча й відчуває в кожному матчі кадрові проблеми, продовжує впевнену ходу на двох фронтах.
У матчі проти «Депортиво», який зберігає надії на місце в єврокубках, Хосеп Гвардьола дав можливість відпочити після блискучої перемоги на «Сантьяго Бернабеу» залишилися в запасі Пуйолю, Кейта і Бускетс, що вкупі з травмами Іньєсти і Ібрагімовича і поганий форми Анрі зробило невпізнанною атакуючу лінію команди. Мессі Гвардьола не торкнув, зате в атаці йому допомагали Педро, Боян Кркіч і Жеффрен!
Зате обійшлося цього разу без експериментів в обороні, куди повернувся Даніел Алвес, в матчі з «Реалом» грав на позиції інсайда.
Почали господарі з місця в кар'єр, і вже на 9-й хвилині Педро потряс поперечину воріт Даніеля Арансубія. Потім голкіпер галісійців парирував удар Маркеса головою, проте коли Хаві вивів Кркіча з ним один на один, виявився безсилим. Втім, Арансубія не опустив руки, інакше чекав би «Депор» справжній розгром. Спочатку воротар виграв ближній бій біля Жеффрен, а потім позбавив Мессі чергового диво-голу, коли геніальний аргентинець у найскладнішій позиції зумів завдати удар-парашут метрів з 20. А коли і Арансубія нічого не міг вдіяти, Дані Алвес красивим ударом в падінні через себе потрапив у штангу.
«Барселона» супернику м'яч фактично не віддавала, намагаючись за традицією грати, швидше, красиво, ніж ефективно. На 35-й хвилині Мессі пішов напролом, обігравши весь захист суперника, однак у кінцівці поскупився - віддай він пас на Жеффрен, вийшов би супергол, а так захисник в останній момент удар заблокував.
Міг до перерви забити ще раз Боян, який примудрився не влучити у ворота після чудового навісу Педро.
На другий тайм гості вийшли більш зібраними, і стільки моментів біля їх воріт «Барса» спочатку не створювала. До того ж Жеффрен замінив Кейта, і гри в центрі поля стало більше. Все змінилося хвилині на 60-й. Спочатку Маркес після подачі кутового пробив впритул - м'яч вибив захисник Серхіо. На цей момент гості, втім, відповіли своїм випадом, коли безперешкодно пробив Ріки, але промахнувся. За нахабство команда з Ла-Коруньї була покарана двома м'ячами поспіль, і гра була зроблена. Спочатку Арансубія на пару із захисником Лаурі впоралися з Мессі, який хотів зіграти дуже вже тонко. Однак у наступній атаці голкіпер «Депортіво» невдало вибив м'яч, і Педро послав м'яч в порожні ворота з центру поля! Пропущений м'яч так засмутив гостей, і незабаром після подачі кутового Яя Туре, підігравши при цьому собі рукою, забив третій м'яч.
На полі тим часом з'явилися Бускетс і Анрі, який незабаром втратив реальний шанс, після прострілу Педро пробивши несильно і в руку Арансубія.
Встиг проявити в останні хвилини себе і Віктор Вальдес, парирував складний удар Гуардадо.
В інших матчах ігрового дня в основному йшла боротьба за виживання, в яку несподівано виявився залучений півфіналіст Ліги Європи мадридський «Атлетіко», в чемпіонаті Іспанії вже не вирішальний особливих завдань. Тому нікого й не здивувало домашню поразку нерівно виступають у нинішньому сезоні «матрацного» від займає останнє місце «Гахересу» з рахунком 1:2. Переможним виявився м'яч аргентинця Даніеля Арментероса, і виявилося, що справи «Гахересу» далеко не так безнадійні, як здавалося раніше. Балансує на межі зони вильоту «Малага» в гостях зіграла внічию з «Осасуною», і тепер «Херес», який тренує аргентинець Нестор Горосіто, відстає від рятівного 17-го місця всього на шість очок. Причому не дрімають і інші конкуренти - у вівторок перемоги здобули і «Тенерифе», і «Вальядолід».
Вдалося взяти безцінні три очки і «Расинг», який на своєму полі переграв «Еспаньол». Ключовий епізод у Сантандере стався відразу після перерви, коли голкіпер Барселонці Камені був змушений збити рвався до воріт ветерана Педро Мунітіса, завдавши того травму. Камерунець з поля був видалений, а Мохамед Читі реалізував другий в матчі пенальті, зробивши рахунок 2:1. «Расинг» випередив «Сарагосу», яка на своєму полі задовольнялася нічиєї з «Мальоркою», яка продовжує займати четверте місце і марив Лігою чемпіонів. На гол в дебюті «остров'янин» Рубена Гонсалеса відповів чилієць Умберто Суасо. Іржі Ярошик провів за «Сарагосу» весь матч.
Атлетіко - Херес - 1:2 (1:1).
Голи: Маріо, 9 (0:1). Форлан, 12 (1:1). Арментерос, 72 (1:2).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 407 | Додав: Roland | Теги: 32 тур, Депортиво, Барселона, Футбол, Чемпіонат Іспанії, херес, Атлетіко Мадрид, прімера | Рейтинг: 0.0/0