Головна » 2010 » Лютий » 11 » «Оболонь» зіграла внічию з нальчікскім «Спартаком»
15:49
«Оболонь» зіграла внічию з нальчікскім «Спартаком»
футбол ,Оболонь | міжсезоння, Спартак Нальчик, Андрій КонюшенкоОБОЛОНЬ - СПАРТАК Нч Росія - 2:2 (2:1)
Голи: Дм. Васильєв, 13 (0:1). Лозинський, 15 (1:1). Конюшенко, 35 (2:1). Маляров, 82 (2:2).
«Оболонь»: 1-й тайм - Товт, Кутас, Лозинський, Олефір, Конюшенко, Сибіряков, Рожок, Куценко, Котенко, Клименко, А. Іващенко; 2-й тайм - Рибка, Фартушняк, Лень, Карамушка, Кіцута, Комленок, Ден. Васильєв, О. Бондаренко, Мазуренко, Мірошниченко, Онисько.
У дебютному контрольному матчі «пивоварам» не вистачило кількох хвилин, щоб отримати перемогу над «Спартаком» з Нальчика. Незважаючи на те, що на початку зустрічі перевагою володіли гравці російського клубу, перший небезпечний момент створили кияни, однак Олександр Іващенко промахнувся мимо порожніх воріт. А в звітній атаці помилка в центральній зоні призвела до того, що нальчане вийшли вперед.
Проте через всього дві хвилини рахунок став рівним. Успіх «Оболоні» приніс кутовий: Андрій Конюшенко виконав подачу в штрафний, після кількох рикошетів м'яч опинився в ногах Євгена Лозинського, який метрів з 14-ти переправив його в сітку. А за 10 хвилин до закінчення першого тайму капітан «пивоварів» відзначився сам, точно пробивши зі штрафного.
Старт другої половини зустрічі підопічним Сергія Ковальця також вдався, але помилки гравців «Оболоні», перш за все, в передачах, призвели до того, що ініціатива поступово перейшла до «Спартаку». Порівняти рахунок кабардино-балкарці могли на 65-й хвилині зі штрафного, призначеного в тій же точці, що і в епізоді з голом Конюшенко, але «пивоварів» врятувала штанга. Та все ж незадовго до фінального свистка чергова помилка перед власному штрафному призвела до того, що нальчане все-таки зуміли уникнути поразки.
Через невеликого ушкодження цю зустріч пропускав Рінар Валєєв. А от Сергій Яворський все ж таки вилетів з командою на збори і вже вчора тренувався в загальній групі, повідомляє кореспондент «СЕ» Андрій ВАРЧАК.
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 484 | Додав: Roland | Теги: Оболонь міжсезоння, Андрій Конюшенко, Футбол, Спартак Нальчик | Рейтинг: 0.0/0