Головна » 2010 » Січень » 14 » Один трофей «Барса» вже втратила
05:56
Один трофей «Барса» вже втратила
«Барселона» вибула з Кубка Іспанії, забивши лише один м'яч у гостьовому поєдинку з суперником ЦСКА в Лізі чемпіонів «Севільєю». Алехандро Домінгес вперше вийшов у стартовому складі «Валенсії» проти «Депортіво», але його команда також закінчила виступ у турнірі.
Перемога «Севільї» тижневої давнини на «Камп Ноу», напевно, для багатьох в Іспанії стала несподіваною. Суперник ЦСКА по 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів зараз явно знаходиться в ігровому кризі, поступившись в останніх матчах «Хетафе», «Атлетіко» і «Расинг». Три поразки поспіль призвели до того, що підопічні Маноло Хіменеса зараз знаходяться вже в середині приклади, і від йде на третьому місці «Валенсії» її відділяє п'ять очок.
І лише гра в Кубку, мабуть, зараз може врятувати тренера від відставки.
Варто відзначити і одну важливу втрату у андалусійцев. У грі з сантандерцамі отримав травму атакуючий півзахисник Перотті, який не зміг взяти участь проти каталонців. Пошкодження отримав і захисник Конко, але він до «Барсі» відновився. А Перотті на лівому фланзі півзахисту замінив Адріано. Як один з двох «опорника» у «Севільї» з'явився орендований у «Сампдорії» литовець Станкявічюс. Також не можна не згадати і про повернення в дію основних гравців команди півзахисника Хесус Навас і захисника Фернандо Наварро, не було у грі з «Расінгом». Обом Хіменес дав практику вже в такому важливому протистоянні з чемпіонами та діючими володарями Кубка країни.
Хосеп Гвардьола, в порівнянні з грою на «Камп Ноу», з перших хвилин виставив на поле і Хаві, і отбившего дискваліфікацію Ібрагімовіча, а також Анрі. У центрі оборони з'явилися гравці основи Пуйоль і Піке, а українець Чигринський, на якому «Севілья» заробила пенальті в першій грі, залишився в запасі.
Але оборона «Барси», незважаючи на перестановки, як і раніше слабка ланка в команді.
Вже на третій хвилині Ромарік після подачі кутового біля ближньої штанги небезпечно пробив головою, та воротар каталонців Пінто ледь врятував своїх партнерів. Конко ж добив в обличчя Алвес. Лише тільки на 29-ій хвилині своїм випадом відповів у «Барси» Ібрагімович. Скучив за футболом швед промахнувся у вигідні позиції на розі воротарської. А ще вісьмома хвилинами раніше «Севілья» забила після того, як Негредо відібрав у неохайного Пінто м'яч і переадресував його Навас, який забив. Але арбітр вирішив, що Навас порушував правила.
Через дві хвилини після моменту Ібрагімовича Палоп відбив важкий удар Мессі здалеку. Другий же тайм розпочався знову з голу «Севільї». Знову на самоті виходив на ворота Навас, знову забив, а арбітр знову уподобав каталонцям, як здалося, сумнівно не зарахувавши гол через офсайд. Ще до цього моменту Палоп витяг з далекого кута м'яч, який Ібрагімович метил туди потилицею.
Момент завів «Барсу», яка майже що замкнула суперника на його половині поля.
Так, спочатку Іньєста викотив м'яч паралельно воротам господарів, але захисник вибив м'яч куди подалі. Незабаром Палоп виручив після сверхопасних ударів Мессі і Анрі в далекі кути. І на 64-й хвилині «Барса» відіграти один м'яч, коли з 20-ти метрів Хаві загнав його в кут по траєкторії, недосяжним для воротаря «Севільї».
«Барселоні» потрібно було забивати ще один м'яч, щоб вийти в 1 / 4 фіналу.
Як же гарний у той момент був Мессі, який протягом двох хвилин міг вирішити результат зустрічі.
Спочатку йому трохи не пощастило, коли він, обігравши Драгутіновіча, перекинув голкіпера, але м'яч пролетів поруч зі штангою. Потім після його удару у штангу Ібрагімович не зумів добити м'яч у порожні ворота. Аргентинець ж на 84-й хвилині добивав з восьми метрів, але виручив Палоп. Ще раніше Пуйоль перервав простріл крапель на Негредо в останній момент. Подвійна заміна, зроблена Гвардьола, в ході якої замість Ібрагімовича і Алвеса вийшли Боян і четвертий форвард Педріто, успіху, у результаті не принесла.
Мінімальна перемога каталонців обернулася для них втратою першого їх трофея в сезоні.
Раніше ж зіграли «Депортіво» і «Валенсія». У першому матчі «Депор» переміг на чужому полі (2:1), тому більш сильна «Валенсія» виявилася тепер в положенні «Барселони». І теж не зуміла виграти з необхідним рахунком, заробивши лише нічию. У складі гостей вперше зі стартових хвилин з'явився колишній форвард «Рубіна» Алехандро Домінгес, проте рахунок на 10-й хвилині головою у своєму стилі відкрив не він, а височенний серб Нікола Жигіч. А на 29-й серб знову головою, але в падінні, подвоює рахунок, і тепер уже «Валенсія», здавалося, проходить у чвертьфінал. Але ж через чотири хвилини після початку другого тайму «Депортіво» зусиллями вийшов один на один з воротарем Феліпе відіграв один м'яч. Проте в додатковий час «Депор» не прагнув. На 71-й хвилині Філіпе зробив відмінний простріл на Хуана Родрігеса, який його і замкнув. «Валенсія» пішла вперед, випустили по можливості забити Давид Наварро і Жигич. Домінгеса ж замінили ще на 59-й хвилині, та й у першому таймі він також не був помітний. А господарі вистояли і продовжать боротьбу за Кубок короля. А «Валенсія» тепер зосередитися тільки на прикладі і Лізі Європи.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 490 | Додав: Roland | Теги: Барселона, депортіво, веленсія, севілья | Рейтинг: 0.0/0