Головна » 2010 » Квітень » 20 » Огляд матчів 16-го туру першості другої ліги у групі А
16:24
Огляд матчів 16-го туру першості другої ліги у групі А
футбол, друга лігаДруга ліга. Група А. 16 тур.
КАРПАТИ-2 - БУКОВИНА -1:4 (1:2).
18 квітня. 15.00. Львів. Стадіон СКА. 200 глядачів.
Судді: А. Папіровіч, М. Миколюк (обідва - Хмельницький), В. Куцев (Київ).
Делегат ФФУ: Я. Королюк (Тернопіль).
Львів: Данковіч, Чобан, Чумак, Гудак (Малахов, 62), Чучман, Шевчук, Біловус (Дорошенко, 85), Яджін, Загідулін (Костевич, 71), Яремчук (Кокотайло, 46), Левчук (Фостяк, 69). Запасні: Лазарській, Жовтюк.
Тренер: Володимир Вільчінській.
Чернівці: Збарах, Шевцов, Іванов, Клімус, Жижиян, Дорош (Пислар, 77), Донець (Гаранян, 60), Дяченко (Мігалатюк, 53), Керч (Ільїн, 84), С. Маковійчук (Кубай, 81), Коробкін (Степанков, 70). Запасний: Ленчінков. В.о.тренера: Вадим Заяць.
Голоти: Біловус (29, пен.) - Коробкін (4, 14), С. Маковійчук (47), Дорош (65).
Попередження: Чумак (24), Яджін (52), Чучман (62) - Іванов (27).
Підтріматі лідера першості «Буковині» до Львова приїхала група вболівальніків чернівецького клубу, яка була найпомітнішою на трибунах стадіону СКА напівпорожнього.
Гості швидко відкрілі рахунок, коли ПІСЛЯ штрафного удару Керч головою влучно з лінії воротарського майданчик пробивши Коробкін. Згідно 17-річний Данковіч, Який, до речі, був вдвічі (!) Молодшим за свого колегу по амплуа Збараха, ногами зумів відбіті підступній удар Степана Маковійчука. А ось Коробкін оформивши дубль, влучно пробив зі штрафного повз стінку впрітул зі стійкою.
ПІСЛЯ ЦЬОГО темп гри дещо впав. «Карпати-2» намагалися створити голеві момент, але через брак у передачах багато атак «зелено-білої» молоді Зривайся. У середіні тайму господарі виконано два кутова поспіль і ПІСЛЯ іншого з них хтось із захисників зіграв рукою. Арбітр призначив пенальті. Біловус розвів м'яча та Збараха у Різні куті. Ще до перерва «Буковина» встигла створити низьку гольових моментів. Коробкін ПІСЛЯ пасу Дяченко пробивши головою впрітул з рамкою воріт, ледь не зробили у матчі свій хет-трик. ПІСЛЯ ж дальніх ударів низом Швецова та Керч вже Данковіч зіграв надійно.
А другий тайм знову почався Швидким голом у ворота «Карпат-2». Маковійчук ПІСЛЯ пасу Коробкіна зумів віпередіті захисників і пробиті впрітул зі стійкою. А ПІСЛЯ прострілу Дінця м'яч, від ноги Левчука зрікошетівші у поперечину власних воріт, відскочів у полі.
Скоротіті рахунок міг і Біловус, дальній удар якого Збарах перевів на Кутовий. А ось Черговий провал в обороні господарів завершився результативним виходів Дороша на побачення з Воротар.
Рахунок міг стати розгромним, але Данковіч Двічі рятує ворота ПІСЛЯ потужний дальніх ударів Мігалатюка. Тож «Карпати-2» зазнали п'ятої поспіль домашньої поразку, а «Буковина» продовжує боротися за повернення до першої ліги.
БАСТІОН - ФК ЛЬВІВ-2 -2:1 (2:0).
18 квітня. 16.00. Іллічівськ. Стадіон «Шкільний». 1100 глядачів.
Судді: І. Пасхал, З. Курбанов (обідва - Херсон), О. Єремеєв (Миколаїв).
Делегат ФФУ: П. Дуніхін (Київська область).
Іллічівськ: Череднюк, Павлов, Волчков, Вол.Рудій, Кияни (Віт.Рудій, 69), Гуменюк, Нечипорук, Лужанська (Панченко, 79), Гавенко (Бондаренко, 90 +1), Сантрапінськіх (Барба, 62), Белмохтар. Запасні: Колядюк, Атаманюк, Данильченко.
Тренер: Олександр Краснянська.
Львів: Шевчук, Віт.Макар, Варивода, Дадак, Власюк, Грицай, Вол.Макар, Мостовий, Бабич, Матвіїв, Малиновський (Тімішін, 65; Мазур, 83). Запасні: Мусієнко, Венчак. Тренер: Михайло Токар.
Голоти: Волчков (30) Нечипорук (32) - Мостовий (74).
Попередження: Белмохтар (25) - Грицай (16), Малиновський (57), Віт.Макар (86).
Попри осічку в Рівному команда з Чорноморсько узбережжя, як і раніше, зберігає шанси на Вихід до першої ліги. Перший тайм матчу зі «Львовом-2» відбувався за переваги господарів поля. Проте здебільшого гравців «Бастіону» підводіла неточність під час завершення атак. Лише за 15 хвилин до перерва господарям поля вдало втіліті нагоди в голоти. Гавенко в штрафному обіграв трьох суперніків і Виконав передачу на дальню стійку, де Волчкову залишайся Тільки підставіті ногу. А через дві хвилини найкращий бомбардир «Бастіону» Нечипорук завдано точного удару з-за меж штрафного.
Здавалося, в іншому таймі ЛЬВІВСЬКІЙ команді НЕ унікнуті розгрому. Проті ПІСЛЯ перерва «Бастіон» Було не впізнаті. Гравці часто поміляліся, що призводить до небезпечних моментів біля воріт Череднюка. Один з них за чверть години до кінця матчу прівів до гола. Мостовий Отримав м'яч на лівому фланзі, промчав до штрафного й ефектно поцілів у дальній кут - 2:1.
ПІСЛЯ пропущеного гола гравці «Бастіону» почало ще Більше помілятіся. Але, на щастя для вболівальніків гравці ФК «Львова-2» цімі помилками НЕ скорісталіся.
МФК МИКОЛАЇВ - НИВА -1:3 (0:2).
18 квітня. 16.00. Миколаїв. ЦМС. 5200 глядачів.
Судді: В. Новохатній (Київ), В. Чернишов (Кременчук),
Р. Бохняк (Севастополь).
Делегат ФФУ: В. Шеховцев (Донецьк).
Миколаїв: Чоларія, Войцеховській, Волков (Білоус, 60), Новак (Леонов, 50), Лук'янов, Кузнєцов,. Безсалов (Жоров, 44), Бербатов, Головко (Ком'ягін, 74), Морозов, Таран (Скороход , 62). Запасні: Карпов, Савка.
Тренер: Михайло Калита.
Вінниця: Гайдаржі (Скибенко, 89), Найко, Гергелюк, Бовтрук, Пілявській, Воронін (Пивовар, 72), Козьбан (Адаменко, 75), Лук'янець (Веретінській, 63), Герасімець (Куба, 79), Варченко, Качур (Кушка, 57). Запасний: Прохоров.
Тренер: Олег Федорчук.
Голоти: Скороход (90 +3) - Качур (32, 40), Герасімець (68).
На 26-й хвіліні Безсалов НЕ реалізував пенальті (Воротар).
Попередження: Таран (24) - Качур (57).
У дебюті матчу Морозов зі штрафного ударом у площіну воріт перевірів пільність Гайдаржі. Хоча Воротар невдало прийняв м'яч, але все обійшлося без непріємностей для «ниви». Хвилин через десять у ціль з гостро кута намагався влучіті Головко - м'яч від оборонця вілетів за межі поля. Потім Морозов ПІСЛЯ розіграшу Кутового з поміж штрафного майданчик головою пробивши над поперечиною. Через хвилину ВІН ж вістрілів у «дев'ятку», але Гайдаржі у стрібку ліквідував небезпеку.
На 25-й хвіліні загрозліва ситуація виникла вже біля воріт МФК «Миколаїв». Чоларія далеко вібіг з воріт, але футболіст «ниви», Який ЙОГО віпередів, у рамки не влучів. У відповідь господарі поля організувалі атаку й заробілі пенальті. Безсалов пробивши у лівий від голкіпера кут НИЖНІЙ, проте Гайдаржі вібів м'яч на Кутовий.
На 32-й хвіліні гості повели в рахунку. ПІСЛЯ передачі зі штрафного Качур переправивши м'яч у ворота. Незабаром тієї ж Качур Вийшов на побачення з Чоларія і знову свого шанс не втратив.
На початку іншого тайму захист МФК «Миколаїв» Двічі помилився. Козьбан і Бовтрук виходили сам на сам з Чоларія, але Воротар не дозволив собі переграті. Потім міг забиті Морозов, Який завдано удар головою з 10 метрів, але повз ціль. Чергова помилка Миколаївської оборони дозволила Козьбану опінітіся Наодинці з Чоларія, проте форвард забарівся і втратив момент.
І все ж наполеглівість «ниви» була вінагороджена ще раз. На 68-й хвіліні комбінацію, яку почав Бовтрук, а продовжить Веретінській і Козьбан, ударом головою завершивши Герасімець. У вже компенсованій годину МФК «Миколаїв» забивши гол престижу. Удар з розвороту у Скорохода Вийшов на диво.
ДИНАМО - ВЕРЕС - 3:0 (2:0).
18 квітня. 16.00. Хмельницький. Стадіон «Поділля». 2100 глядачів.
Судді: Ю. Синишин, А. Нізола (обідва - Івано-Франківськ), Т. корінь (Львів).
Делегат ФФУ: Е. Валенко (Львів).
Хмельницький: Козіброда, Шляховий, Осокін, Бєлов, Шимко (Папіровіч, 78), Горбієвській (Грищук, 59), Маліцькій, Солонінко (Безвещук, 76), Дехтярук (Ткачук, 62), Колесников (Муравський, 72), Дітковській (Слободян , 90 +1).
Тренер: Віктор Муравський.
Голоти: Дітковській (15, 38, 88, пен.).
Попередження: Бєлов (31).
Вилучення: Бєлов (84, друга попередження).
РОСЬ - ЄДНІСТЬ - 1:2 (1:2).
18 квітня. 16.00. Макарів. Стадіон «Центральний». 250 глядачів.
Судді: Д. Козорєзов, Ю. Атаманюк, Д. Бондаренко (всі - Одеса).
Делегат ФФУ: С. Понайда (Львів).
Плиски: Преснаков, Лемішевській, Гаврильченко, Заварін, Сіньогуб, Крохмаль, Карпов (Дмитренко, 84), І. Іванов, Яворський (Шарій, 65), Грічак (Олексієнко, 68), Прима (Квашук, 70). Тренер: Вадим Лазоренко.
Голоти: Лазурець (10) - Лемішевській (35), Крохмаль (38).
Юрій Назаркевич, Сергій ЧАЙКА, Вадим Сірий, газета «Український футбол»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 664 | Додав: Roland | Теги: Футбол, друга ліга | Рейтинг: 0.0/0