Огляд матчів 21-го туру другої ліги у групі Б
футбол, друга лігаСТАЛЬ - ФК ПОЛТАВА - 4:0 (1:0).
Судді: О. Омельченко (Слов'янська), С. Толмачов (Маріуполь), О. Целовальник (Донецьк).
Дніпродзержинськ: Карабін, ломки, Лешко, Полуніцькій, Обревко, Васильєв (Романенко, 76), Скарлош, Шутов (Вайда, 80), Гуторов (Алієв, 70), Кривий (Горіславській, 90 +2), Кирилов (Бережний, 65) .
Полтава: Зарубін, Новицький, Ятленко, Радевич (Деордіця, 46), Бичков, Григоренко (Радченко, 46), Бриж (Бондаренко, 90 +2), Реуцькій, Батусов (Пономар, 66), Зеленевіч (Козаченко, 50), Артюх .
Тренер: Юрій Малігін.
Голоти: Кривий (33, пен., 59), Скарлош (63, пен.), Бережний (81).
Попередження: Кирилов (17), Обревко (40), Шутов (69), Лешко (86) - Артюх (7), Батусов (40), Зарубін (63).
Обідві команди - у верхній частіні турнірної табліці, від чого їхнє очне протистояння обіцяло стати вельми цікавім. Прімітно, що у всіх трьох попередніх матчах між цімі супернікамі у ворота «сталі» незмінно пробивалися пенальті. ЦЬОГО разу одінадцятіметрові прізначаліся вже в інший бік.
Перші хвилини матчу пройшли в традіційній розвідці - обідві команда не поспішалі форсуваті події на полі, оскількі ціна матчу була високою. Але ігрова переваги була за господарями. На сьомій хвіліні у ворота гостей був Призначений штрафний - ПІСЛЯ удару Олега Шутова м'яч пройшов повз ворота.
На 17-й хвіліні атакою відповілі полтавці, але захист «сталі» не дозволимо Дмитрові Реуцькому відзначітіся. На 27-й хвіліні Вадим Кирилов потужний ударом потрівожів Руслана Зарубіна, Який насилу ліквідував Загроза.
На 31 хвіліні проти Дмитра Кривого, Який вів верхову боротьбу у штрафному майданчик гостей, було Порушена правила. Дмитра штовхнув у спину один із гравців ФК «Полтава». Арбітр матчу Омельченко зі Слов'янська справедливо призначив пенальті, Який без проблем реалізував потерпілій. До кінця тайму рахунок НЕ змінівся і на перерву команди пішли за мінімальної переваги «сталі» - 1:0.
У іншому таймі дніпродзержінці продовжить грати Першим номером і Чергові голоти у ворота полтавців НЕ змусили себе чекати. На 56-й хвіліні ПІСЛЯ передачі Миколи Гуторова на ударній позіції опінівся Шутов, але Йому перешкодою гравці гостей. На 58-й хвіліні гостра атака «сталі» призвели до іншого голи. На ударній позіції опінівся Кривий, Який чіткім ударом відправів м'яч повз Зарубіна, Який «занапастив ворота».
За Кілька хвилин рахунок ставши розгромним. Чергова атака «сталі» призвели до того, що захисник ФК «Полтава» зіграв рукою у своєму штрафному майданчик. Пенальті ЦЬОГО разу реалізував Андрій Скарлош.
Надалі «Сталь» довела свою переваги в рахунку до чотірьох м'ячів. Герой матчу Дмитро Кривий зліва Зроби передачу в штрафний майданчик на Дениса Бережного, Який ударом у дальній кут поставивши ефектну крапки в матчі - 4:0!
Більш Ніж упевнена перемога «сталі», яка дозволила дніпродзержінській команді перемістітіся на другий рядок турнірної табліці.
ШАХТАР - Кремінь - 0:0.
24 квітня. 15:00. Свердловськ. Стадіон імені М. І. Горюшкіна. 1800 глядачів.
Судді: О. Білокур, Д. Курлов, В. Матяш (Усі-Донецьк).
Делегат ФФУ: О. Гуртовий (Харків).
Свердловськ: Старцев, Мінка, Сірий, Олійник (Морев, 75), Савін, Штанченко, Цабріа, Когут (Дорошенко, 72), Р. Коновалов, Якушин (Кір'янов, 59), помазання.
Тренер: Андрій Порохненко.
Кременчук: Олійник, Волошин, Дичко, Проненко, Шаповал, Клімов (Тимченко, 90 +3), Тінінік, Лапа (Глибокий, 66), Собко (Бородін, 78), Коваленко (Місяйло, 73), сутула (Зайко, 54) .
Тренер: Юрій Чумак.
Попередження: Цабріа (17), Сірий (37), Морев (76) - Волошин (36).
Гра протрімала в напрузі вболівальніків до Останньої хвилини. За чистотою виконання тренерської думки, строгістю схем і технікою конкретних виконавців матч, напевно, може бути підданій жовчній крітіці, але все-таки у більшості глядачів дії команд не повінні віклікаті нарікань. Енергійній, Місцями відкритий футбол, з рідкіснімі, на 99% гострий гольовими моментами, створених як із помилок захисту, так і на майстерності атакувальніх гравців, - вісь що побачив уболівальнік в ЦЬОМУ матчі. «Шахтар», пошарпаній травмами і іншім «Зубні» паче, мав проблеми із виконавця, але не виглядать знекровленім. Гравці «Кременя» постав НЕ хлопчиками для побіття, а добре організованою бойових дружиною.
Перший небезпечний момент у матчі створили кременчужці. На 13-й хвіліні ПІСЛЯ прострілу з флангу в штрафну майданчик Гравець «Кременя» від душі «пріклався», але Вадим Старцев м'яч парірував. «Гірнікі» з відповіддю НЕ затримали, проте ні Роману Коновалову, ні Олександру Помазанова, ні Едуардо Штанченку пробиті Воротар суперніка НЕ вдалося. Команди продовжувала гнуто кожен свою лінію, активно заважаючих грати у футбол один одному і роблячі ставку на швидкий прорив. За п'ять хвилин до перерва свердловці змарнувалі реальний шанс Відкрити рахунок. Промчав флангом від середньої лінії поля до Кутового прапорця, Аміран Цабріа прострілів у штрафний майданчик точно на Помазанова, Який хітрощамі позбавівся від опіки і віклав м'яч як на блюдечку Михайлу Когут. Однак, півзахіснік «оранжево-чорних» із реальної позіції пробивши поруч з бічною стійкою воріт.
Другий тайм команди почал тими самими складами, не зважіліся наставники щось міняти в перерві, обмежена, мабуть, Лише одними вказівками. У безперервній облозі воріт Андрія Олійніка футболісті «Шахтар» недостатньої використовувалася індивідуальні ПРОРИВУ з флангів, вважаючі за краще завершуваті атаки навіснімі передачами в центральну зону штрафного майданчик. Вісокі м'ячі, як правило, ставали здобіччю захисників, що прістосуваліся До цього, загалом незграбного тактовного прийому, що повторювався невіправдано часто. Кременчужці, природно, такоже Не забувай турбуваті захісні порядки господарів, але в більшості епізодів зазнавалися все тих же проблем завершального пасу і, власне, атаки. На 60-й хвіліні удар Романа Коновалова з-за меж штрафного майданчик прийшов трохи вище за поперечину. За десять хвилин Помазання розпочав атаку по центру, пасом знайшов у штрафному майданчик суперніка Амірана Цабрію, Який з гостро кута завдано удару низом у бліжній кут. Олійник взявши м'яч. На 76-й хвіліні Михайло Кір'янов від ліцевої лінії Зроби гострий простріл у володіння «Кременя», але ніхто з партнерів ЙОГО До цього явно не був готовий. Двічі кременчужці били впрітул по воротах, але Старцев зумів паріруваті обідва удари з блізької дістанції. Це, мабуть, був найгострішій гольовий момент у гостей в іншому таймі. У КІНЦІ Зустрічі команда Юрія Чумака адекватності світоспріймання НЕ втратила і, бачачі, що позіційні атаки їй НЕ вдадуться, вірішіла тримати за нічію, дещо прітіснувшісь до своїх воріт.
На 82-й хвіліні активність «оранжево-чорних» призвели до плутаніні біля воріт кременчужців. М'яч стрібав від одного футболіста до іншого, у результаті Олександр Помазання чудовий ударом у падінні через себе завдано удару по воротах. Андрій Олійник цей удар парірував. На останній хвіліні матчу Помазання повторивши свій удар «ножіцямі», але ЦЬОГО разу пробивши неточно. Фінальній свисток головного арбітра зафіксував Зустрічі нічію з рахунка 0:0.
ОЛКОМ - Гірник-СПОРТ -1:1 (1:0).
25 квітня. 16.00. Мелітополь. Стадіон «Спартак» імені Олексенко. 3500 глядачів.
Судді: Д. Козорізов, Ю. Атаманюк, Д. Бондаренко (Усі - Одеса).
Делегат ФФУ: М. Хапченков (Донецьк).
Мелітополь: Марканіч, Козин, Масюткін, Дворяненко (Жадан, 69), Попов, Павелько, Косяк (Джанджгава, 83), Мінаков, Мягков (Арт. Галушкін, 57), Тарануха, Анд. Галушкін.
Тренер: Дмитро Кара-Мустафа.
Комсомольськ: Мачулін, Калініченко (Голядінець, 85), Слива, ходулях, Малюк (Дігтяр, 46), Кондрашов (Полтавець, 66), Крутенко, Маліночка, Бахмач, Філь (Кравченко, 46), Забуль (Ткаченко, 56).
Тренер: Сергій Мурадян.
Голоти: Козин (22) - Маліночка (65).
Попередження: Маліночка (60).

Олімпік - ТИТАН - 1:2 (0:1).
24 квітня. 13.30. Донецьк. С / К «Олімпік». 500 глядачів.
Судді: Г. Литвинов, О. Шостя (Луганськ), Є. Яковлєв (Київ).
Делегат ФФУ: Ю. Ісаєв (Запоріжжя).
Донецьк: Левченко, Саєтов, Чех, Коншин, Санжар, Тарнов, Валяєв, Піднебенній (Богданов, 57), Міхалєв, Ареф'єв, Гельзін (Уланов, 73).
Тренер: Ігор Петров.
Армянськ: Кошелєв, Каліненко (Козлов, 84), Ішмаков, Крюков, Столярчук, Кадімян (Антоненко, 89), Мацак (Мартішов, 81), Камерцель (Волга, 88), Довжик, Бездольний (Радіонов, 72), Кліментовській.
Тренер: Микола Федоренко.
Голоти: Богданов (67) - Довжик (34), Мацак (54).
Попередження: Саєтов (28), Гельзін (58).
ІЛЛІЧІВЕЦЬ-2 - СУМИ - 1:2 (0:2).
25 квітня. 16.00. Маріуполь. Стадіон «Азовець». 100 глядачів.
Судді: О. Головков (Луганськ);. О. Кацман, Є. Поркуян (обідва - Кіровоград).
Делегат ФФУ: О. Сміченко (Кіровоград).
Маріуполь: Євтушенко, Оберемок, Ковальов, Доценко, Корольов, Сікульській, Швець, Буравльов, Поргобіані (Касянчук, 22), Філатов (Гарібян, 60, Феденко, 78), Музика.
Тренер: Юрій Керман.
Суми: Галігузов, Шеремет, Галюза (Пукась, 18), Бусаргін, Богачов, Белканія (Сичов, 37), Савченко, Азбукін (Фатій, 45 +1), Кірієнко (Бермудес, 80), Ретушняк, Пустовіт (Литвиненко, 46) .
Тренер: Валерій Бермудес.
Голоти: Феденко (89) - Савченко (3, 8).
Попередження: Швець (32), Корольов (70), Оберемок (72) - Галігузов (32), Белканія (33), Савченко (41).
Вилучення: Корольов (27).
Гірник - ШАХТАР-3 - 1:1 (0:0).
25 квітня. 15.00. Кривий Ріг. Стадіон шахті «Жовтнева». 150 глядачів.
Судді: І. Бондар (Київ), Н. Алексахіна, Д. Попельніцькій (обідва - Кіровоград).
Делегат ФФУ: О. Латоша (Мелітополь).
Кривий Ріг: Гурін, Кондратенко (Васильєв, 70), Христу, Кучеренко, Голуб, Гвоздевіч (Вершінін, 46), Гончаренко (Сичов, 75), Г., Большунов (Бука, 80), Пашковська, Коломієць (Щербаков, 85).
Тренер: Сергій Микула.
Донецьк: Крюков, Вознюк (Дяків, 62), Опарін, Максименко, Сартіна (Глушіцькій, 56), Малишев, Заїка, Білий, Гаращенко, Кисіль (Стебловській, 71), Акулінін (куркулі, 90; Юрченко, 90).
Тренери: Олександр Фундерат, Сергій Ковальов.
Голоти: Христа (52, у свої ворота), Пашковська (87).
Попередження: Кондратенко (45 +1) - Максименко (11), Заїка (70), Дяків (77).
За матеріалами: Олександр ГОРБАЧОВ, Ігор ДАНІЛЕВСЬКІЙ, Ігор ЧІЧАНОВСЬКІЙ, Ганна Гуменне, газета «Український футбол»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 582 | Додав: Roland | Теги: Футбол, друга ліга | Рейтинг: 0.0/0