Головна » 2010 » Травень » 19 » Огляд матчів 24-го туру першості другої ліги у групі Б
06:34
Огляд матчів 24-го туру першості другої ліги у групі Б
футбол, друга лігаКремінь - ОЛКОМ - 3:1 (2:1).
15 травня. 15.00. Кременчук. Стадіон «Політехнік». 1500 глядачів.
Судді: О. Омельченко (Слов'янська), П. дотик (Вінниця), І. Маковей (Вінниця).
Делегат ФФУ: О. Шостя (Луганськ).
Кременчук: Олійник (Козенко, 88), Волошин, Дичко, Чорномор, Проненко (Борш, 46), Галандарєв (Глибокий, 57), Місяйло (Бородін, 69), Собко (Коваленко, 73), сутула (Зайко, 55), Клімов, Тимченко (Степанчук, 46).
Тренер: Юрій Чумак.
Мелітополь: Марканіч, Попов, Дворяненко, Мінаков (Ткачов, 58), Масюткін, Козин, Павелько, Косяк, Сиващенка (Джанджгава, 77), Жадан, Мягков (Галушкин, 53).
Тренер: Дмитро Кара-Мустафа.
Голоти: Волошин (3), Клімов (41), Місяйло (67) - Сиващенка (11).
Попередження: Чорномор (29), Галандарєв (37) - Марканіч (28), Масюткін (67).
«Кремінь» наполеглива намагається зачепітіся за одне з призових місць у групі. Хоча місця нижче першого особливої ролі і не грають, але сам факт виступу команди в сезоні має своє значення. Чи не виключено, що комусь небудь з команд, ЯКІ зайнятися другі місця, як це було в минулому сезоні, представитися можлівість за певних обставин збігу поборотися за одну з путівок до першої ліги. Але за друга місце ще потрібно поборотися, а Географічні сусіди навряд чи поступляться своєю позіцією.
У звітному матчі господарі досить швидко відкрілі рахунок. Олексій Тимченко, що рідко з'являється не ті, що в основі, а НАВІТЬ В заявці на матчі, точним пасом вівів до воріт Дмитра Волошина і лівий захисник «Кременя» точно пробивши у дальній кут воріт. Варто зазначити, що у складі «Кременя», окрім Тимченко, у старті вийшли і Інші гравці, що рідко віходять на полі ЦЬОГО року з перших хвилин - Володимир Дичко, Євген Проненко, Андрій Місяйло і Максим сутулості. І якраз Місяйло ставши одним із героїв матчу. В КІНЦІ першого тайму ВІН видав точний пас на Василя Климова, а ПІСЛЯ перерва майстерня Виконав штрафний і встановів остаточний підсумок поєдінку. Гості за всього свого бажання не могли змініті хід гри і зачепітіся Хоча б за нічію.
ТИТАН - ІЛЛІЧІВЕЦЬ-2 - 1:0 (0:0).
15 травня. Армянськ. Стадіон «Хімік». 1200 глядачів.
Судді: І. Новохатній (Київ), О. Кацман, М. Алексахіна (обідва - Кіровоград), Голубєв (Алушта).
Делегат ФФУ: Ю. Бондаренко (Херсон).
Армянськ: Кошелєв, Кліментовській (Маслов, 46), Крюков (Каліненко, 75), Ішмаков (Зубков, 88), Столярчук, Кадімян (Антоненко, 73), Мацак, Камерцель, Довжик, Бездольний (Волга, .63), Радіонов ( Мартішов, 70). Тренер: Микола Федоренко.
Маріуполь: Зінченко, Оберемок, Ковальов, Доценко, Корольов, Сікульській, Швець, Філатов, Музика (Касянчук, 80), Буравльов (Задоя, 90), Гунченко (Гіоргобіані, 55, Феденков.80).
Тренер: Юрій Керман.
Гол: Мартішов (76).
Попередження: Волга (79) - Філатов (6), Доценко (90 +2).
Зустріч, яка не мала турнірного значення для обох команд, виявилася далеко не нудно і дуже напруженості. І Хоча підсумковій рахунок зафіксував мінімальну Перемогу господарів, моментів для взяття воріт як у однієї, так і в іншої команди було досить.
На правах господарів у дебюті Зустрічі «Титан» ставши Шукати шляхи до воріт гостей. Провівші в перші десять хвилин Кілька небезпечних атак, господарі могли Відкрити рахунок. Проти не вістачало завершального точного удару, та й гості, відійшовші всією командою на свою половину, не давали особливої свободи атаці «Титану». Зато рідкісні випада маріупольців були по-справжньому гострі і завдавалі клопоту захисними рядами господарів. Найбільшім шансом в ЦІ хвилини НЕ скорістався Довжик. Отримав м'яча ПІСЛЯ подачі Кутового на дальній стійці, Гравець «Титану» технічно «взявши» захисника і пробивши із трьох метрів у незахищеним кут воріт. На щастя для гостей, на шляху м'яча опінівся захисник маріупольців КОРОЛЬОВ. Сильний удар прийшов в голову захисника.
Що говорить тренер «Титану» в перерві, важко сказати, але другу половину господарі почал значне жвавіше. Сприяли ЦЬОМУ і Вихід на поле Маслова, Який відновівся ПІСЛЯ травми. «Титан» Додав у командній швідкості і переваги господарів стала явною. Тренери команди господарів ввели свіжі сили. І цей хід незабаром давши результат. Швидка комбінація за участю Волги і Мартішова завершився на 76-й хвіліні ударом останнього точно в кут воріт - 1:0.
Гості намагалися відновіті рівновагу, провели Кілька атак, але надійно зіграв захист господарів, а в Кількох випадках маріупольців підвела віконавська майстерність. Так у взаємніх атаках і завершилася Ця зустріч. Мінімальна, Важка, але перемога і ще один доказ Уміння «Титану» добіватіся результату.
ФК ПОЛТАВА - Гірник - 2:1 (2:0).
15 травня. 17.00. Полтава. Стадіон «Локомотив». 720 глядачів.
Судді: О. Білокур (Донецьк), С. Шлончак (Черкаси), В. Шланчак (Черкаська область).
Делегат ФФУ: О. Гуртовий (Харків).
Полтава: Зарубін, Бичков, Новицький, Ятленко, Радевич, Артюх, Григоренко (Деордіця, 90 +2), Бриж (Реуцькій, 61), Батусов (Книжник, 89), Козаченко (Гриневич, 80), Радченко (Пономар, 66) .
Тренер: Юрій Малігін.
Кривий Ріг: Гурін, Васильєв, Павлов, Кучеренко, Голуб (Христом, 32), Вершінін (Гвоздєвіч, 46), Гончаренко (Сичов, 46), Г., Большунов (Бука, 46), Пашковська (Щербаков, 78), Коломієць ( Кондратенко, 86). Тренер: Геннадій Приходько.
Голоти: Радченко (9, 30) - Кучеренко (53).
Попередження: Григоренко (69), Новицький (87), Артюх (90) - Вершінін (29), Васильєв (62), Христа (76), Кучеренко (90).
Складається враження, що в іншому колі для «Полтави» легенів матчів НЕ Існує. Якого суперніка НЕ Візьми, лідера, аутсайдера або середняка, кожна гра - «бойок». Матч проти «Гірніка» не віняток. Хоча кріворіжці й посідають дев'яти Сходинки в табліці, проте в останніх матчах набрали хід.
Якщо в попередніх матчах полтавчани сильніше проводили другі таймі, то в ЦЬОМУ поєдінку смороду в першій половіні повністю перегралі суперніка. Мабуть, це був найкращий перший тайм у виконанні «Полтави» в ЦЬОМУ колі.
Господарі серйозно налаштуваліся на матч ї одразу захопілі ініціатіву. Звичайно, допоміг швидкий гол. Радевич з лівого флангу віддав передачу на хід Радченко. Нападнік переграв свого опікуна і з другої спроба пробивши Гуріна.
Гол зняв певне напругу, футболісті заграли розкутіше. Великий обсяг чорнової роботи віконував Козаченка, на флангах засмікалі опонентів Рифка Батусов і Артюх. Самовіддано в центрі поля діяв Григоренко. І на 30-й хвіліні полтавці логічно подвоїлі свою переваги. Знову Голєва комбінація зародилася на лівому фланзі. Радевич вкінув аут, Артюх, розвернувшісь, навісів м'яч біля штрафної майданчик. Захисник «Гірніка», створюючі штучний офсайд, помилуй, і Радченко кивком голови змінів Політ м'яча, спрямувавші ЙОГО в сітку без шансів для Гуріна. Правільність забитого м'яча заперечувалі гості, але Перегляд відеозапісу чітко підтвердів, що положення поза грою не було.
До кінця тайму кріворіжці так і не змоглі оговтатіся, практичність не турбуючі Зарубіна.
Наставник гостей у перерві провів одразу три заміні, і на 53-й хвіліні гості скоротив розрив в рахунку. Гол виник з нічого. Гості подали Кутовий. До цього всі подачі в основному Вигравай Новицький і Ятленко, а тут м'яч, вдарившись у центрі воротарського майданчик, відскочів на дальню стійку, звідки по ньом точно пробивши Кучеренко, Який залучівся до атаки.
Гол змінів розклад сил на полі. Гості помчали забіваті ще, і захист полтавців змушеній був відпрацьовуваті по повній. Щоправда, ПІСЛЯ голи полтавці повінні були забіваті ще й третій: Батусов промчав лівім флангом, прострілів у штрафний майданчик. Радченка на бліжній стійці до м'яча НЕ встіг, а на дальній - віявівся нікім НЕ прікрітій Артюх. Сергій всі робів правильно, але влучів у поперечину.
Олімпік - СТАЛЬ - 3:3 (2:1).
16 травня. 14.00. Донецьк. С / К «Олімпік». 350 глядачів.
Судді: Д. Козорезов, Ю. Атаманюк, В. Сухін (Усі - Одеса).
Делегат ФФУ: А. Шуренков (Суми).
Донецьк: Тельнов, Змієвській, Чех, Коншин, Санжар, Тарнов (Саєтов, 62), Валяєв, Піднебенній (добрела, 90 +3), Богданов (Матвієнко, 74), Ареф'єв (Міхалом, 67), Шаврін (Уланов, 78).
Тренер: Ігор Петров.
Дніпродзержинськ: Давидів, ломки, Сахно, Полуніцькій, Лешко, Романенко, Вайда (Алієв, 72), Шутов (Обревко, 29), Горіславській, Скарлош (Кудь, 80), Бережний (Кривий, 53).
Тренер: Сергій Задорожній.
Голоти: Валяєв (12), Шаврін (35, з пенальті), Саєтов (72) - Скарлош (7), Вайда (56), Кривий (90 +3).
На 40-й хвіліні Скарлош НЕ реалізував пенальті (стійка).
Попередження: Шаврін (3), Санжар (74), Матвієнко (79) - ломки (35), Скарлош (45 +1), Кудь (85).
СУМИ - ШАХТАР-1:1 (1:0).
15 травня. 17.00. Суми. Стадіон «Ювілейний». 900 глядачів.
Судді: Є. Петраков (Київ), О. Холодінській (Харків), А. Дудчик (Чернігів).
Делегат ФФУ: В. Шеховцов (Донецьк).
Суми: Галігузов, Бермудес, Фатій (Галюза, 70), Марченко, Ратушняк (Азбукін, 17, Белканія, 76), Кірієнко, Шеремет, Савченко (Пустовіт, 90 +2), Богачов, Пукась, Бусаргін.
Тренер: Валерій Бермудес.
Свердловськ: Старцев, Штанченко, Сірий, Олійник (Мінка, 46), Савін, Коновалов, Кір'янов (Дорошенко, 79), Якушин (Тієчко, 46), Морев (Цабрія, 30), Когут, помазання.
Тренер: Андрій Порохненко.
Голоти: Марченко (36) - Мінка (68).
Попередження: Фатій (45 +1), Марченко (65), Шеремет (88) - Савін (63), Дорошенко (88).
Гірник-СПОРТ - Металург-2 - 1:1 (0:0).
15 травня. 16.00. Комсомольськ. Стадіон «Юність». 500 глядачів.
Судді: В. Жілін, Я. Песоцькій (обідва - Суми), М. Чос (Київ).
Делегат ФФУ: О. Кочергін (Маріуполь).
Комсомольськ: Мачулін, Слива, ходулях, Полтавець (Львів, 75), Малюк (Бахмач, 60), Кондрашов (Дігтяр, 77), Маліночка, Кравченко, Козлов (Філь, 46), Забуль (Ткаченко, 65).
Тренер: Сергій Мурадян.
Запоріжжя: Шевченко, Грищук, Данюк, Ключик, Дяченко, Зозуля, Коньков, Донгаузер (Дзядевич, 80), Зінченко, Коваленко (Тимошко, 46), Галінській.
Тренер: Олександр Гуржеєв.
Голоти: Кравченко (71) - Донгаузер (60).
Матеріали: Валерій ЗУБЕНКО, Микола МАЦАК, Денис КОБУШКО, Ганна Гуменне, газета «Український футбол»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 470 | Додав: Roland | Теги: друга ліга, Футбол | Рейтинг: 0.0/0