Головна » 2010 » Квітень » 26 » Осер несподівано громить Тулузу ...
06:17
Осер несподівано громить Тулузу ...
34 тур чемпіонату Франції, Тулуза, Осер, футбол... І потихеньку підбирається до «Марселю»
Дивний якийсь тур вийшов. Той, хто повинен був виграти 1:0 виграв 3:0, а той, кому прогнозували легку перемогу, ледь-ледь «відскочив» ...
«Осер» не повинен був громити «Тулузу». За всіма розкладами не повинен був. Грали дві самі невидовищно команди чемпіонату. Фішка в тому, що «Осер» за 33 туру забив аж 36 м'ячів (пропустив 26) і опинився на 2 місці. А «Тулуза» забила 35 м'ячів (30 пропущених) і зависла на 12 позиції ... Несправедливо? А то! Але такий вже футбол. Скажіть, де, ну де тут читався розгром?
Перший тайм пройшов так, як і повинен був. Тихо, спокійно і з рахунком 0:0. Але в другій половині зустрічі гості реалізували свої моменти настільки красиво, наскільки й ефективно. Особливо відзначився форвард з дивовижною прізвищем Єлень, який поклав дві симпатичні «банки» і, таким чином, довів кількість своїх забитих м'ячів до 13.
Ех, бий сьогодні «Сент-Етьєн» «Марсель» за піжонство, і ми могли б стати свідками повернення великий інтриги в чемпіонат Франції. Але для «Осера» і місце в Лізі чемпіонів стане величезним досягненням. І хіба щось зможе їм завадити?
«Тулуза» - «Осер» - 0:3
Голи: 0:1 - Педретті (47), 0:2 - Єлень (68), 0:3 - Єлень (79).
Попередження: Капуе (32).
«Тулуза»: Блондель, Ебондо, Нункеу, Капуе, М'Бенге, Дідо (Сірьейс, 72), Берсон (Регаттін, 82), Сіссоко, Паулу Машаду, Жиньяк, Казім-Річардс (Брат, 62).
«Осер»: Сорен, Енгбар, Гріхтінг, Кулібаєв, Берто, Педретті, Дудка, Оліе (Шафні, 87), Нікулае (КЕРСО, 88), Бірса, Єлень (Контут, 80).
«Ланс» - «Валансьєн» - 1:1
Голи: 1:0 - Руді (38), 1:1 - Пюжоль (73).
Попередження: Матер (31), Шелль (40), Гоміс (61).
«Ланс»: Касрауй, Демон, Сартр, Шелль, Рамуш, Ермаш, Ковачевич, Монне-Паке (Бедімо Нсаме, 78), Руді (Соу, 84), акав (Міловановіч, 70), Маулід.
«Валансьєн»: Пеннето, Дюкуртьо, Бонг, Бішевац, Матер (Таї-ХІІ, 88), Ангу, Гоміс, Даник, Кадір (Саес, 75), Тьен (Бен Халфалла, 64), Пюжоль.
Бог береже «Марсель».
Саме таке відчуття залишилося після матчу з «Сент-Етьєном». Здавалося б, проблем з командою Діакате у лідера чемпіонату Франції бути не повинно, але ... Вже на 3-й хвилині Манданда врятував господарів від вірного гола, зреагувавши на удар метрів з восьми. Втім, вже на 7-й хвилині Брандао вивів Вальбуену на побачення з голкіпером за місцем правого інсайда, удар повз вискочив назустріч Жано і рахунок став 1:0. Здавалося б, розгрому не уникнути, наступну половину тайму господарі провели на половині поля гостей, а «Сент-Етьєн» в атаці покладався виключно на далекі кидки, які ставали легкою здобиччю захисників. Брандао, як звичайно, частенько потрапляв у положення «поза грою», але в цілому гра у «Марселя» виходила.
У другому таймі господарі остаточно розслабилися, вважаючи справу зробленою. І «Сент-Етьєн» розпочала не просто шукати своє щастя біля чужих воріт, а дуже навіть активно їм загрожувати. Спочатку арбітр відмінив гол після подачі зі штрафного і замикання когось з гравців гостей (справедливості заради варто відзначити, що офсайд був чистим, хоч і мінімальним), після Рів'єр перевірив на міцність штангу ... «Марсель» ж так і не зміг намацати нитки гри в другій половині поєдинку, але стартового зачепила все-таки вистачило для перемоги. Схоже, чемпіон Франції вже визначений. «Сошо», звичайно, спробує нав'язати боротьбу на фінішному відрізку, але дуже вже мало часу залишилося до завершення французького першості.
А «Сент-Етьєн» у наступному сезоні цілком може поборотися за місце в першій половині турнірної таблиці. Як знати, чи не повернуться незабаром славні часи колись великої команди?
«Марсель» - «Сент-Етьєн» - 1:0
Гол: 1:0 - Вальбуена (7).
Попередження: Беналуан (12), Діакате (27), Саного (30), Боннар (32).
«Марсель»: Манданда, Боннар, Мбія, Діавара, Хайнце, Лучо, Сіссе, Каборе (Шейру, 71), Вальбуена (Абріель, 82), Ньянг (Коне, 67), Брандао.
«Сент-Етьєн»: Жано, Варро (Перрен, 75), Беналуан, Діакате, Дабо, Матюіді, Фернандес (Ндав, 47), Сако (Берхессіо, 66), Пайе, Рів'єр, Саного.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 325 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Тулуза, Осер, 34 тур чемпіонату Франції | Рейтинг: 0.0/0