Головна » 2010 » Січень » 18 » Павлюченко дорожче Кержакова
06:04
Павлюченко дорожче Кержакова
павлюченкоРосійські клуби прем'єр-ліги, що перебувають на зборі в Туреччині, провели товариські матчі. «Анжи» підписав сербського захисника, а «Зеніт» основним пріоритетом у трансферної кампанії вважає посилення атаки.
Три команди прем'єр-ліги провели товариські матчі в рамках передсезонних зборів, що проходять в Туреччині.
Суперником московського «Локомотива» був дніпропетровський «Дніпро». Рулевой залізничників Юрій Сьомін виставив різні склади на кожен тайм. У першу грали: Гільєрме, Кузьмін, Баша, Асатіані, Янбаєв, Гатагов, Дуймовіч, Глушаков, Тарасов, Торбінський, Сичов, у другому - Чех, Бєляєв, Баша, Бурлак, Сєнніков, Черевко, Шарлес, Концедалов, Ігнатьєв, Мінченков, Траоре . Рахунок на 44-й хвилині відкрив Дмитро Сичов. У середині другого тайму днепрпетровци зрівняли рахунок, а переможний м'яч у москвичів забив Черевко.
З новобранців «Локо» в контрольному матчі брав участь перейшов з «Москви» Дмитро Тарасов.
На відміну від Сьоміна головний тренер «Спартака-Нальчик» Юрій Красножан на контрольний матч з Луганською «Зорею» виставив тільки тих футболістів, які перебувають на перегляді.
За традицією, їх прізвища рульової нальчан воліє не оголошувати.
Красножан твердо має намір не створювати собі проблеми, як у минулі роки, і завершити комплектування на перших зборах. «Зорі» нальчане програли 0:1, але, можливо, хтось із брали участь у грі футболістів справив враження на головного тренера.
Суперником московського «Динамо» у контрольній грі на турецькому зборі став клуб першого дивізіону «Луч-Енергія». На цю зустріч Андрій Кобелєв виставив такий склад: Габулов (Шунін, 46), Колодін (Гранат, 46), Епуряну (Фернандес, 46), Уїлкшир (Смолов, 46), Д. Комбаров (Терехов, 46), К. Комбаров ( Ковальчик, 46), Хохлов (Дімідко, 46), Ропотан (Кирилов, 46), Чеснаускіс (Ловгу, 46), Самедов (Юсупов, 46), Кокорін (Ропотан, 82). Матч завершився внічию 1:1. На 33-й хвилині рахунок відкрив Олександр Кокорін, далекосхідники відповіли точним ударом Сергія Єгорова на 40-й хвилині. Динамівці проводили цей матч, перебуваючи, як кажуть футболісти, під навантаженням.
Команди, не ставлять собі за мету в нинішньому сезоні попадання в Лігу чемпіонів, комплектуються скромніше. СКА повернув «Ростова» Гію Грігалаву. Син відомого грузинського регбіста переїхав до Росії разом з батьками та заграний за молодіжну збірну нашої країни. Права на нього належать ростовському СКА, але останній сезон Гія провів у ФК «Москва». «Ви не уявляєте, як я радий повернутися до рідного клубу», - прокоментував своє повернення в «Ростов» Грігалава.
Серйозно доукомплектувати належить новачкам прем'єр-ліги. Лави «Анжи» поповнив сербський захисник Мітар Пековіч, що виступав за «Войводіна». За повідомленням офіційного сайту клубу, контракт з ним розрахований на три роки. У «Сибір» приїхав на перегляд гравець збірної Естонії Йоель Ліндпере, який може зіграти на позиціях лівого захисника і півзахисника.
Радек Ширл зіткнувся з несподіваними труднощами: повернувся в «Зеніт» Олександр Кержаков хоче повернути собі і номер «11», який Дік Адвокат передав Ширлі.
Підписанням контракту з Кержакова пітерський клуб не має наміру завершувати роботу на трансферному ринку. За словами генерального директора «Зеніта» Максима Митрофанова, селекційна робота спрямована на посилення лінії атаки. Потенційних новобранців, як не дивно, шукають не в Італії, а в Ізраїлі. Скаут пітерського клубу Володимир Боровічка подивився 25-річного капітана єрусалимського «Бейтар» Авірамові Барухьяна. Англійські ж ЗМІ продовжують активно сватати в Пітер Романа Павлюченко.
За інформацією Daily Mail, пітерський клуб запропонував «Тоттенхему» £ 10 млн. за улюбленця Гуса Хіддінка. Це набагато більше, ніж заплатив за Кержакова «Динамо», якщо вірити джерелам в російських клубах. Тим не менше, Лучано Спалетті готовий санкціонувати подібну операцію. Рулевой ж «Тоттенхема» Гаррі Реднапп хоче якомога швидше і якомога дорожче продати російського легіонера. Травми центральних захисників спонукали керівництво "шпор" на нагальну покупку. Лондонці хочуть придбати у «Палермо» данця Симона Кьяера. Цей трансфер оцінюється в € 11 млн. Майже всю суму англійці хочуть нашкребти за рахунок продажу Павлюченко.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 416 | Додав: Roland | Теги: Павлюченко | Рейтинг: 0.0/0