Головна » 2010 » Лютий » 25 » Павлюченко стріляє дублями
05:55
Павлюченко стріляє дублями
Роман Павлюченко, Болтон, Тоттенхем, Кристал Пелас, Астон Вілла, Чемпіонат Англії, Кубок АнгліїЧерговий дубль Романа Павлюченко приніс «Тоттенхему» перемогу над "Болтоном" і вихід в 1 / 4 фіналу Кубка Англії. Ще два голи у свої ворота провели футболісти «Болтона».
Кубкова зустріч «Тоттенхема» з «Болтоном» була в першу чергу покликана показати, чим є два забитих Романом Павлюченко м'яча у грі з «Уїганом» і відповісти на питання, ким є головний тренер "шпор" Гарі Реднапп.
«З грязі в князі» - це про Павлюченко в очах британської преси. На довгий час росіянин пішов у тінь, але після 20 недільних ударних хвилин буквально воскрес на сторінках газет. Тут же пригадали, що Павлюченко абсолютно блискуче грає саме у кубкових матчах. Дійсно, в 12-ти матчах на Кубок минулого сезону Роман забив 11 м'ячів, відрізняючись у кожному матчі, крім фінального, коли лондонці в серії пенальті поступилися «Манчестер Юнайтед».
Перша зустріч 1 / 8 фіналу Кубка нинішнього завершилася внічию - 1:1. Однак тоді в грі не брав участі Павлюченко. «У Романа було дуже непростий час, - підтримував партнера воротар Еуреліо Гомес. - Але кожен день на тренуваннях він виглядав чудово, так що в матчі з «Уїганом» йому воздалося по заслугах. Все в команді знають, що він приголомшливий футболіст ».
Реднапп ж продовжував гнути свою лінію.
«Якщо я виберу Пава як основного форварда, це означатиме, що я задоволений його тренуваннями і ставленням до справи, - заявив Реднапп. - Минулого тижня він був гарний, тому і отримав шанс. Просто часом він трохи лінується ».
У складі господарів гру пропускали Ледлі Кінг і Аарон Леннон. Наставник "Болтона" Оуен Койл не міг розраховувати на Гретара Стейнссона і Кріса Бешема. У підсумку Павлюченко все-таки в стартовому складі з'явився, склавши пару в атаці Джермейн Дефо. Пітера Крауча не виявилося навіть в запасі.
Матч почався з перевагою «Тоттенхема». Павлюченко грав дуже активно, багато пасував, відкривався, боровся, відбирав м'яч. Загалом, тренування явно пішли росіянину на користь. Дивно, але здалося, ніби вся команда грає саме на Романа. Навіть Дефо, який любить повозитися з м'ячем, кілька разів буквально шукав очима на полі свого партнера.
Тому гол Павлюченко не став чимось з рук геть вихідним.
Отримавши м'яч на лінії штрафного, Роман розвернувся, обіграв захисника і точно спрямував м'яч повз Яаскелайнена. Вся команда кинулася вітати Пава, влаштувавши урочисту купу-малу. Забивши гол, «Тоттенхем» продовжив нарощувати тиск і невдовзі забив знову. Після розіграшу кутового Паласіос з лінії штрафного пробив у бік воріт, а Яаскелайнен незбагненним чином закинув м'яч у власні ворота.
Гра, фактично, була зроблена. «Болтон» запам'ятався буквально двома-трьома атаками, і все на рахунку Івана Класнича, самотужки намагався щось придумати в нападі. У перерві Реднапп вирішив поберегти Дефо, замінивши його на Ейдур Гудйонсен. І практично відразу в матчі все стало остаточно ясно. Як би не було смішно, але «Болтон» знову отримав пробоїну від свого гравця. Після прострілу з флангу О'Брайен зрізав м'яч у власні ворота, хоча м'яч міг дійти і до Павлюченко.
Незважаючи на розгромний рахунок і вирішення завдань, «шпори» продовжили атакувати.
Росіянин одного разу відмінно приклався по м'ячу з лінії штрафного, а потім ефектно пропустив м'яч на хід Гудьонсену, який забив, але гол був відмінений через офсайд.
У час, що залишився футболісти пересувалися по полю на досить повільних швидкостях, але це не завадило Павлюченко на останніх хвилинах матчу в другій грі поспіль оформити дубль. Роман отримав пас з правого флангу, обіграв на замаху захисника і з пари метрів пробив воротаря. «Тоттенхем» переміг з рахунком 4:0 і вийшов до чвертьфіналу Кубка Англії.
Також в ¼ фіналу вийшли «Сток Сіті», сенсаційно обіграв «Манчестер Сіті» в додатковий час (3:1), «Редінг», також у додатковий час здолав "Вест Бромвіч», і «Астон Вілла», що обіграла «Кристал Пелас» з рахунком 3:1.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 431 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, Кристал Пелас, Болтон, Кубок Англії, Роман Павлюченко, Тоттенхем, астон вілла | Рейтинг: 0.0/0